Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért gondolják azt azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt azok a volt feleségek, akiket egy új kapcsolat miatt hagytak ott, hogy kizárólag a "harmadik" tehet mindenről?

Figyelt kérdés
Sok ilyen megnyilvánulást láttam itt, ezért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.
2010. júl. 24. 07:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert így van. Akiben van tartás, az békénhagyja a házas pasit. Nem kell bevenni a dumát, hogy "ó, már válunk", és hasonlók. Ésszel kéne élni MINDENKINEK.
2010. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha nincs harmadik akkor kit szapulna a tökéletes nő? Mert a házassága anélkül is tönkrmegy... Fáj bevallni hogy elrontott valamit ennyi az egész.
2010. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
az h vannak gondok még nem jelentené a kapcsolat végét, de ha ezt vmi ribi kihasználja, az már igen. és ne csináljon már úgy senki,mintha nem hibázott volna még a kapcsolatában
2010. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
34%

Ha valami nem működik kilehet szállni időben.Tehát be kell fejezni a dolgot. Én nem a 3 kat hanem a kapcsolatban élő félrelépőt hibáztatnám. Előszőr zárjon le valamit utána lehet új társat keresni.

Nem kell a másiknak fájdalmat okozni. De az gusztustalan görény dolog, hogy eljár kefélni a felesége, barátnője stb mellől vagy fordítva...

2010. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A hugom 3 évig nős ember szeretője volt. De nem tudott a feleségéről. Nem egy városban éltek, és mivel minkettőjüket kötötte a munkája, -esetükben a pasit valószinüleg a családja- nem sürgeték az összeköltözést. Időközben a hugom állapotos lett, és a pasas menyasszonya, miközben még mindig nem sejtett semmit. 5 hónapos terhes volt, mikor meglátta őket az utcán a feleség.Oltári nagy balhá lett, és persze a hugom volt a hülye r.banc. Pedig ő tényleg nem tudott semmiről. Jah, és a feleség akkortájt lett állapotos.4 hónap külömbség van a 2 gyerek között. A férfinak az volt a 3. gyereke a felesége részéről, a hugomnak az első babája. Az apuka felé sem néz a gyermeknek, mert vagy nem érdekli, vagy a felesége nem engedi neki. De mindegy is, mert csodálatos apukája lett a picinek azóta. Aki szereti, tiszteli a hugomat, és imádja a kicsit. Ez igy jól végződött, de akkor a hugom eköltözött otthonról, mert a feleség körbhiresztelte, hogy mekkora egy ordas r.bi a hugom, és nem tudott otthon maradni azzal a szégyennel. Szerintem nem a 3.-at kellene hibáztatni, mert vannak, akik nem is tudnak a "párjuk" családjáról. A félrelépő az, aki tud mindent, és ahogy tudja, titkolja. Persze vannak olyanok is, akik tudnak róla, de nem érdekli őket.de szerintem nem feltétlenül a szerető a hibás.
2010. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki hálás a 3.-nak, hogy jött és robbantotta a bombámat. Én rég tudtam, hogy nekem nem jó abban a kapcsolatban. Ex nem volt és azóta sem a munka ördöge és nagyon tudja, hogyan kell sajnáltatnia magát. Nem is bírta hallani az igazat a számból. Én nem vagyok egy veszkedős, parancsolgatós banya és én magam sem tudnék úgy élni, hogy valaki ráül a fejemre. De ex rohadt jól értett ahoz, hogyan forgassa a szót, hogy megkapja ami neki kell, hogy tudtam hogy szar mégis boldogan szolgáltam. Tudom, hogy a 3. is megsajnálhatta...a bizarr mégis az volt, hogy az én telefonomon hívogatta a nő - mert én fizettem, az én kocsimmal furikázta a nőt mert a nevemen volt és én fizettem...nem létezik, hogy a nő nem tudta, hogy vagyok.

Nekem soha nem jutna eszembe egy olyan pasival kezdeni akiről tudom, tartozik valakihez és emellett kiállok. Sajnálom azokat akiket hosszútávon átvernek az ilyen életművészek és igazságtalan ami velük történik, tartozzanak bármelyik nemhez.

2010. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Persze mennyivel könnyebb mosott, vasalt ruhában, tele gyomorral elmenni hemperegni. ...és mennyivel könnyebb bezárni az ajtót, mikor a férfi elmegy. Nincs gond se előtte, se utánna. Egy ilyen 3szögben igenis mindenki hibás! De ha a házasságban problémák vannak az lenne az első kultúrált megoldás, hogy leülnek megbeszélni. Ha nem lehet akkor régen rossz! De nem eljárogatni otthonról és a szerető megértő vállán sírni. Persze vannak kivételek is, mint fentebb írták. Egy házassághoz a hétköznapok is hozzátartoznak, nem csak a lopott órák. ...és igenis gerinctelen az a szerető, aki ezt tudja és ki is használja!!!
2010. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
azért ez elég megalázó tud lenni, pl vegyük a példát, otthon az anyuka neveli a gyereket, frissen szült, nem egy szexbomba, aztán jön egy kerek mellű, feszes fenekű kollega hölgy és apu kapva kap az alkalmon, persze anyu is tehet a dologról, de azért méltán érzi úgy h kicsit igazságtalanul bántak vele......az önvizsgálat persze fontos!!!!
2010. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!