Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért gondolják az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az emberek, hogy itt megkapják a választ, vajon elváljanak-e?

Figyelt kérdés
Elvileg felnőtt, döntésképes, felelősségteljes emberek...
2010. febr. 21. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Azok tesznek fel ilyen kérdést, akik gyakorikerdesek.hu függők :)

Lehet segítséget akarnak, hogy mi is lenne a helyes, de a döntést mindenképp nekik kell meghozniuk.

2010. febr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nos, időnként egy kívülálló mivel kívülről látja, esetleg ismeretlenül, de van, amit jobban lát, mint az, aki nyakig benne van a szószban. (sőt, vannak, akiknek az ismeretlenség miatt itt feloldódnak a gátlásai, amit ismerősi körben nem mer úgy előadni - én is így voltam sokáig, könnyebb volt egy idegennel beszélni, mert ő nem skatulyázott be, mint az ismerőseim)
2010. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kell ahhoz gyk. függőnek lenni hogy itt kérdezzen csak valószínű nincs kivel megbeszélnie az illetőnek a problémáít az illetőnek és itt próbál segítséget kérni. Valószínű ezért találták ki ezt az oldalt. Vagy nem?!?
2010. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bizonyára igazatok van. Előttem az a kép lebegett, hogy ha itt valakinek azt mondják: válj el! már rohan is a hivatalba és azt mondja, hogy a gyakorikerdeseken is ezt ajánlotta mindenki, vagy épp ellenkezőleg: ó szívem, itt a gyakoriban azt mondják, ne váljak, bocs, de nem válok.

De a több szem többet lát végülis reális dolog, igen.

2010. febr. 21. 00:39
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak elvileg döntésképes emberek. Lehetetlen korrekt tanácsot adni sok esetben, hisz az egyik oldal álláspontjának ismerete édes kevés..
2010. febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
néha jó egy kicsit más szemszögéből is látni a dolgokat és néha fel tudják az ember szemét nyitni. Én nem szoktam magánéleti dologban kérdezni, viszont sokszor leírom a véleményem másoknak és volt nem egy olyan eset amikor itt hívtuk fel az illető figyelmét erre vagy arra. De azért végeredményben a kérdező dönt.
2010. febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Határozatlanok.A baj az,hogy ezen az oldalon csak a nő véleményét látjuk,és a válaszolók többsége is nő,akik maguk is elváltak,vagy éppen váláspártiak.

Ha valakinek a párjával van problémája,szinte mindig a hagyd ott,válj el a válasz.Ilyenkor szívesen meghallgatnám a másik felet is,hiszen egy kapcsolat megromlásához két ember kell.Igaz,egyszerűbb válni,mint felelősséggel vállalni gyereket,és tenni valamit a kapcsolatért.

2010. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
hát aki egy ilyen témában itt vár megoldást, ....... az röviden nagyon durva, én se értem
2010. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek legtöbbször csak megerősítést várnak a saját magukban már rég eldöntött dolgokra, és ha valaki nem olyat ír ami nekik tetszik, meg amit az átlag, akkor azt jól lepontozzák. Láss engem. :)
2010. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy idegen ember, aki nem ismer jobban tud választ adni mint egy ismerős.Az idegen nem tudja kiröl van szó,de az ismerős a tanácsadásban megnézi kiröl van szó.Lehet a legjobb barátjának a felesége vagy,akkor kinek akar jót?a barátjának..ha bámtalmaz,erőszakos akkor az ismerősöd azt mondja azért mert szeret...Röhelyes...
2010. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!