Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gúnyosan és csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gúnyosan és csúnyán beszél velem a férjem mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Tegnap például nem hallottam mit mond, megkérdeztem tessék?

A válasz: Mégis kivel beszélek? majd megismétli tessék tessék gúnyosan. Rengeteg ilyen van, és én úgy érzem megfagy a szivem. Sokkal csúnyábbakat is mond, de azt hiszem elég a gúnyos hangvétel is hogy elrontsa a kedvem. Amúgy mindig rossz kedve van, és pszihés betegségre hivatkozik, de orvoshoz nem jár.

Azt mondja nagyon szeret, és én nem, mert már egyszer elmentem, de egy napot nem bír ki csúnya beszéd nélkül, és elvárja hogy kedves legyek, és elengedjem ezeket a fülem mellett mert ő ilyen.


2010. aug. 4. 10:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Leülnék vele beszélgetni és ha nem tud változtatni akkor elgondolkodnék a váláson.Nem a cselédje vagy hanem a felesége.Viselkedjen veled úgy ahogy te viselkedsz vele.
2010. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban van neki pszichés eredetű betegsége? Én a helyedben tuti elküldeném pszichológushoz, nem feltétlenül kell orvos, elég lehet a pszichológus, talán egy két beszélgetés vele és megoldódna a problémátok. Az is lehet, hogy mostanában stresszesebb, te meg ha jól látom elég érzékeny vagy, én ilyenen nem sértődnék meg, ha a te példád történne meg velem is. A kettő kombinációja, mármint a te érzékenységed és az ő stresszesebb napjai meg máris elegek ehhez a rossz kedvhez amiről te is beszélsz. Én a helyedben minden héten csinálnék ilyen "hétértékelő" beszédet hátha meg tudnátok így oldani a problémáitokat. Sokan nem hiszik hogy az ilyesmi segíthet, pedig dehogyisnem. Akár naponta is. Nyugi, azért nem válóok, ami veletek történik, csak egy nehezebb időszak :) Mielőbbi megoldást kívánok :)
2010. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Ha tényleg baja van akkor mondd meg neki hogy vagy orvoshoz megy vagy otthagyod a fenébe. Ha semmit nem lép kezdj el pakolni, ha még akkor se akkor költözz el, ha szeret keresni fog és még az orvoshoz is elmegy.
2010. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
szerintem gondold azt, hogy ez így nincs rendjén. és nincs is :(. ha pszichés baja van, forduljon szakemberhez, ha szeret téged, beszéljen veled normálisan. ezekből ne engedj.
2010. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok házasok? Előtte minden rendben volt?
2010. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Sokat kértem már hogy nebeszéljen így de nem tud változtatni, mindig ideges és szerintem rajtam vezeti le.

Most már az a tét hogy elhagyom a gyerekkel együtt, és így se fogja vissza magát.

2010. aug. 4. 10:43
 7/40 A kérdező kommentje:
Régebben ritkán fordult elő, megbeszéltük és bocsánatot kért. Most már hisztinek tartja ha szólok és a gúnyolódás is új dolog.
2010. aug. 4. 10:45
 8/40 anonim ***** válasza:
És mi okozza a feszültséget nála? Történt valami változás mostanában?
2010. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

10.42 vagyok


szerintem ez egyrtelműen mutatja, hogy már nem érez úgy irántad, mint korábban (a betegsége is közrejátszhat, de ez sovány vígasz, főleg, ha nem is kezelteti). ha huzamosabb ideje így éltek és ezek után sem változik, szerintem fontold meg a válást, mert ez valószínűleg egyre rosszabb lesz és szép lassan, észrevétlenül felemészt majd

2010. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Mindentől feszült, ha emberekkel kell találkoznia, vagy beszélnie. Csak velem jöttki igazán, de mióta gyerekünk született minden elromlott, mert nem lestem egész nap az ő gondolatait, meg szerettem volna agyerekről is beszélni, de az őt idegesítette.
2010. aug. 4. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!