Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2,5 éves fiamat elviheti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éves fiamat elviheti az új nőjéhez?

Figyelt kérdés

Ő hagyott el minket, de itt nam akar találkozni gyerekkel csak elvinni.

Engednem kell?

Élettársi kapcsolat volt, minden egyébben megegyeztünk.


2010. júl. 28. 15:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mindig az a hibás, aki kimondja a végső szót. "Ő hagyott el minket". Szerintem inkább csak Téged hagyott el, a gyereket nem, hiszen foglalkozni akar vele, vele akar lenni. Ez a Ti kettőtök dolga, próbáljátok egymás közt, felnőttként, a gyermeket nem fölhasználva elintézni a dolgot, különben a gyermek issza meg a levét, de nagyon. Ha anyaként gondolkodsz, ezt el kell fogadnod. Valamiért biztosan elhagyott. Én a másik oldalon vagyok, ugyanezt kiabálja rám az exem. De azt nem kiabálja szét, hogy évek óta nem engedett magához közel, meg voltak bizonyos kapcsolatai, amiből nekem elegem lett, és én mondtam ki a végső szót, és egy olyan NŐvel hozott össze a sors, akivel meg tudjuk egymást becsülni, kiegyensúlyozottan élni...
2010. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK


HELYRE TETTETEK

2010. júl. 28. 16:25
 33/43 anonim ***** válasza:
5%
Minel elobb indits egy gyerekelhelyezesi pert.Ott megszabjak, hogy mikor viheti.(sajnos elviheti a qrvahoz).Ha nem kered a birosagot, akkor o barmikor elviheti eroszakkal is es nem KELL neked visszaadnia, mert nincs papirod rola es mivel o az apa, a rendorseg semmit sem fog tenni.En mar benne voltam ebben az ugyben:( Kitartas!!
2010. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsó válaszoló egy gusztustalan némber.
2010. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
75%

Jól teszed,hogy elengeded.

Neked már nem a férjeddel kell harcolni,hanem kihozni a legjobbat a gyermeked és magad számára.

Ami nem könnyű.Olvashattad a kommentekből is,hogy szinte társadalmi elvárás,hogy zárd be a gyermekedet és így magadat is.

Pedig ez senkinek nem jó.Az apa elmarad,mert kínosnak érzi,hogy vissza kell járnia,a gyerek így elveszti az apját,te meg minden percedet egy elöbb-utóbb nehezen kezelhető gyerekkel töltöd(miért nem jön értem az apukám?Nem szeret?Biztos én vagyok a rossz....)

Nehéz,de engedd el...amíg "elvan" addig töltődj fel,a gyereknek egy nyugodt kipihent anyukára van szüksége.Sok nő nem érti,hogy miért van az,hogy "feláldozza " az életét a gyermekéért/iéért,ők meg lelépnek mihelyst lehet,mert nem viselik el,hogy mindenáron "meg akarják védeni" őket aputól,a rokonoktól,az új barátnőktől.

Ne ess ezekbe a hibába.

Nem könnyű a helyzeted,de rosszabb is lehetne.Ez a férfi nem a te párod.Ő majd később jön....Viszont nem kell egy fél életet leélned hazugságban,kiégve.

Dönts okosan,ne mindig úgy,ahogy a szíved diktál!Az észszerűség mindig a legjobb tanácsadó.Az indulatok indulatokat szülnek és soha nem látni,hol a vége.

2010. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszi a támogatást
2010. júl. 28. 17:52
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Még egy tanács, ha elfogadod. Soha, de soha a gyereknek rosszat az apjára ne mondj. Lehet, hogy férjként megbukott, da apaként szándékosan ne gáncsold el. Mi is külön költöztünk a férjemmel, (tulajdonképpen az utolsó csepp a pohárban egy lány volt, akivel azóta is együtt van,) két lányunk van, a kicsi alig egyéves, de őt is viheti ottalvósra is. Soha nem mondtam semmi rosszat a gyerekeknek az apjukra, pedig néha a pokolba kívántam, de nekik az apjuk, és nagyon szeretik őt. Nálunk nincs kéthetente egy nap láthatás, mondhatom azt, talán még tartalmasabb és szorosabb is a kapcsolatuk, mint amikor együtt éltünk, ugyanis amikor vele/velük van/nak a gyerek/ek akkor csak rájuk figyel.
2010. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Konnyu olyannak tanacsokat adni aki meg nem tapasztalta a sajat boren a helyzetet.Egyebkent meg ido kell hozza amig le tudod nyelni, hogy a "masikhoz"viszi a gyereket.Az ido mindent megold, tenyleg.
2010. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

" Éppségben visszakaptam a kisfiamat"

boldog volt és kiegyensúlyozott

remélem az apjával marad a jó kapcsolatuk a csajról meg nem veszek tudomást

2010. júl. 29. 07:47
 40/43 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ismerlek, a gyermekedet sem, de tényleg örülök, hogy így tudtál dönteni, hogy elengeded vele. Maradjon is így. Szinte biztos vagyok benne, hogy a volt férjed új párja nem akar majd a gyermeked felett "anyáskodni", elvenni Tőled, viszont biztosan ki akar vele alakítani egy egészséges kapcsolatot. Jó lesz így, hidd el. És a gyereknek add meg azt, hogy nem áztatod az apját, valószinűleg az apa sem teszi ezt veled, amikor nála van a gyerkőc. Nincs szüksége ilyen lelki terhelésre. Tapasztalatból mondom...
2010. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!