Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2,5 éves fiamat elviheti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éves fiamat elviheti az új nőjéhez?

Figyelt kérdés

Ő hagyott el minket, de itt nam akar találkozni gyerekkel csak elvinni.

Engednem kell?

Élettársi kapcsolat volt, minden egyébben megegyeztünk.


2010. júl. 28. 15:19
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
nem szép ez sem de ha már igy alakult el kell engedni egymást és a gyereket nézni persze ezt könnyü mondani és ráfogni mindent az uj nőre meg másokra de nem kell ezt tul bonyolitani.a gyereket bizonyos időközönként elviheti az apa és kész.mivel a volt férjed is ott van ezrt rá bizod nem feltétlenül csak a nőre.aztán ha a gyerek panaszkodik vagy ne adj isten valami történik akkor léphetsz ,addig nem és felesleges bosszuskodni meg eéőre fantáziálni.
2010. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
köszi, ma este 6-kor elengedem...........(
2010. júl. 28. 15:53
 23/43 anonim ***** válasza:
82%

"én kizárólag a gyerek érdekét nézem"


A gyerek érdeke az, hogy az édesapjával a körülményekhez képest, egy megfelelő, normális viszonyt tudjanak kialakítani.

Az, hogy te nem engeded, vagy legalábbis korlátok közé szorítod a találkozásaikat nem segíti ezt elő.

Tedd félre a sértettségedet és valóban a gyermek érdekeit tartsd szem előtt.

Valóban igaz az, hogy a legtöbb pasit csak akkor lehet "elcsábítani", ha valami nincs rendben.

Nem feltétlenül Te vagy a hibás, az is lehet, hogy egyszerűen elmúlt a szerelem a férjed részéről.

Ezt meg kell tanulni elfogadni és nem "bosszút" állni, úgy, hogy a gyerek az "eszköz".

Egy nő ennél kultúráltabb és nagyvonalúbb kell legyen.

Persze a fönti soraim abban az esetben érvényesek, ha apuka nem egy szadista állat és nem kell félteni tőle a saját gyerekét.

Az "új nő" pedig valószínüleg normálisan fog a gyerekedhez viszonyulni, hiszen:

1. van neki is

2. ismeri a játszótérről

3. az (ex)férjed nem lenne vele, ha a gyereketeket nem tolerálná a nő

2010. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
56%
15:56 más is megérti de a másik felet is meg kell.sok nehéz dolog van az eletben és ez azok közé tartozik
2010. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
96%

Ha az apa elviheti,akkor nem szabhatod meg,hogy kihez viszi! Nem CSAK a te fiad,hanem az övé is! Nem kocsmába akarja vinni! Nem a féltékenységed a fontos! A gyereknek az apjára is szüksége van! Ha neked lesz új pasid,akkor a fiadat az apja nem engedi vele találkozni? Neki éppolyan joga lenne ezt megakadályozni,mint neked,hogy az ő barátnőjével találkozzon!

Használjátok a józan eszeteket !

45/N

2010. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
93%

ma 15:56 Te pedig egy orvost keress fel, már ne is haragudj.


1.

"ordas kurv@"??

Fogalmad sincs a konkrét emberekről, de ilyen a stílusod?


2.

Én is második feleség vagyok, ezért én is ordas k. vagyok és tőlem is tiltani kell a gyereket?


Te beteg vagy!

2010. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
83%

Egy jól működő kapcsolatot nem tesz tönkre egy másik nő!

Ha a kapcsolattal baj van,akkor pedig mindkét fél hibás!

Ezt a sok önző nőnek tudomásul kellene vennie!

2010. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez az "én kizárólag a gyerek érdekeit nézem" mondat nekem is tetszett. Ezzel jól el lehet fedni a sértődöttséget, bosszúvágyat. Én is voltam ilyen cipőben, hogy nem hozhattam el a saját gyerekemet, volt hogy hetekig nem is láthattam, és a magyarázat mindig ez az egy mondat volt. Pedig ez lett volna a legjobb megoldás mindenkinek, de főleg a gyerekemnek. A gyerek is látott volna engem, foglalkozhattam volna vele, és veszekedés sem lett volna a szeme láttára, ami így sajnos sokszor volt, a lakáson történő látogatások alkalmával. Nem lehet, hogy a te exed is ezért nem akar a lakásra menni? El kell fogadnod, hogy a gyereknek látnia kell az apját, és sokszor az a legbékésebb módja ennek, ha elviszi magával. Az új párja pedig nem fogja megenni a gyereket, gyanítom, hogy elvenni sem akarja tőled. És ha az exed apaként viselkedik, odafigyel arra is, hogy az új párja és a gyerek közt normális kapcsolat legyen.

35F

2010. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
90%

Miért a játszóteres nő a qrva?

Miért csak a férfi hibás?

Tudtommal egy kapcsolat két emberen múlik, a kérdező azt mondja, férjének "megvolt a helye, mkóindene", vagy csak Te azt hitted és nem figyeltél rá eléggé, azért ment más nő "karjaiba". Nehogy már a harmadik fél legyen a hibás. Egyiket sem akarom védeni, de egy kapcsolat, ha tönkre megy mindkét fél ugyanúgy hibás, nincs olyan, hogy valakinek mindene tökéletes és mégis félremegy....ezen nem árt azért elgondolkodni.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy akármi is történt, akárhogyan a gyerek nem csak a Te gyermeked, hanem az apjáé is. Neked azt a nőt nem kell kedvelned és kontaktálnod sem vele, szimplán bízz meg az apjában, ha már annyira megbíztál benne, hogy szülj neki, hogy normális helyre viszi a KÖZÖS gyereketeket.

Más nő azon sír, hogy a férfi nem kiváncsi a gyerekre, örülj neki, hogy ugyanúgy szereti és érdeklődik felé, neki az apja marad, még akkor is ha egy szar szemét állat a szemedbe, mert elhagyott.

És még mindig undorítónak tartom, mint kifejtettem, hogy a kettőtök közti kapcsolatot a gyereken keresztül akarod megbosszulni, a láthatással kapcsolatban és ahogyan leírtad "mindene megvolt mégis elment, ez szép?".

Látod te nem tudsz ezen a primitív dolgokon felül kerekedni, remélem egyszer sikerül, és a gyerek nem abban a mocsokban nő majd fel amivel én, amikor kéthetente ment a huza- vona.

Ugyanolyan önző vagy, mint anno az én szüleim, mindegyik a saját sértettségével volt elfoglalva én meg gyerekként ezt a szart néztem végig.

Ezért szülted?, hogy eszköz legyen a kezedben?

2010. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
84%

ma 16:10

Nálad a pont!

Csak sajnos azt, amit Te is írtál, csak azok értik meg, akik már harcoltak az "anyatigris" ellen.

2010. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!