Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2,5 éves fiamat elviheti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éves fiamat elviheti az új nőjéhez?

Figyelt kérdés

Ő hagyott el minket, de itt nam akar találkozni gyerekkel csak elvinni.

Engednem kell?

Élettársi kapcsolat volt, minden egyébben megegyeztünk.


2010. júl. 28. 15:19
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert gyűlölöd, mert a párod elhagyott miatta az nem azt jelenti, hogy nem rábízható a gyerek, főleg hogy a voltpárod is ott lesz, és neki is van 3 gyermeke.

Tudjátok milyen szar az mikor kéthetente ide-oda cibálnak? sajnos velem ugyanez volt és tisztán emlékszem rá.

Minek neked még rátenni egy lapáttal hogy a sértődöttséged miatt meggondolod, hogy elvihesse e az apja.

Tudni kell veszíteni.

Felnőtt ember és anya létedre kezelhetnéd normálisabban.

Engem is hagytak már el...naés? túltettem magam.

És tudod erről nem csak a nő tehet, és nem is csak a férjed, hanem ugyanúgy te is, amiért a kapcsolatotok tönkre ment.

2010. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szóval ismered a nőt... ha amúgy normális, gyerekcentrikus, akkor elengedném a gyereket. ha a személyes sérelmeidet leszámítva nincs okod távol tartani a gyereket tőlük, akkor engedd!
2010. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
7%
Akkor engedném ha én is vele mehetnék. Apuka válasszon: Vagy otthon látogatja a gyereket vagy elviszi de akkor az anyuka is vele megy. Ha nem tetszik neki akkor menjen a bíróságra.
2010. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
95%
igy van nincs igazán okod gyülölni ha meg miatta hagyott el abban mki hibás ahogyan előző is irta.a gyerek érdekeit kell nézni és utána jön ez hogy az apa a szemét m elhagyta nem erdekli a gyerek de hogy az nyukák is rátesznek ebben nem is kicsit azt nem szokták reklámozni
2010. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

15:40 ezt te sem gondolod komolyan ,ugye???és szerinted a biróság az anyának adna igazat?te jóó ég:S

és majd ha az anyukának lesz pasija akkor az apa mit tegyen,költözzön vissza hogy szem előtt tartsa oket???végülis igen igy szokták,költözzetek össze mind a négyen:S

2010. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
6%
fiamat az apja 6 éves koráig nem viheti el a lakásból és csak a felügyeletem mellett lehet vele ez a bíróság döntése.Hát joga van elvinni de én se örülnék neki.
2010. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

én mondtam hogy elmegyek itthonról amig itt van a gyerekkel mert 2x jön 2,5 órát, ennyi ideje van csak a saját gyerekére

ha jó idő van a játszótérre viszi, de ilyen esős időben nem akar itt lenni

2010. júl. 28. 15:46
 18/43 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert mind önző dögök vagytok., elhagyott a pasitok és a gyerekkel akartok rajta bosszút állni.

Gyönyörűek vagytok.

2010. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
4%
utsó!nő vagy férfi vagy?
2010. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

én kizárólag a gyerek érdekét nézem

bármikor jöhet hozzá

játszótéren összeszürni a levet egy anyukával aztán amikor itt volt egy kis probléma menekült mert ugye megvolt a tuti helye

ez szép?

2010. júl. 28. 15:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!