Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/132 anonim válasza:
Írd majd meg, hogy mi történt!
2010. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/132 A kérdező kommentje:
Megírom már holnap délután, mert kiderítettem hogy a férfi valami biztonsági őr, de messze, tehát már koradélután indul a munkába.Délelőtt fogok beszélni vele.A felesége valamikor korán reggel megy dolgozni, azzal nemlesz baj.A nagyobbik gyerek oviba, a kicsivel meg nemlesz baj :) tehát holnap indulok :$ SZORÍTSATOK! izgulok...
2010. aug. 15. 15:27
 73/132 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de nekem is így kezdődött csak anya csalta apát aztán válás lett a vége..jah és anyámmal lakok akit tiszta szívemből gyűlölök,vele kell élnem,és apát pedig hetente láto 1 napra. ):

Ez van,ien önzők a szülők..

Utálom anyám..hülye k.va..tönkre tette az életemet..

2010. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/132 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön,ja és mindenképpen írd le hogy mi történt!

Szurkolok!Hajrá bátor vagy!

2010. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/132 anonim ***** válasza:
Én is szorítok neked. Apád pedig ne is haragudj de elég szemét, hogy ezt csinálja. Még akkor is, ha esetleg nem ő tehet arról, hogy baj van a házasságukban anyukáddal, akkor sem az a megoldás, hogy keres valami ribit helyette. Ha nem tudják megbeszélni a gondokat, még mindig lehet válni, és utána csajozni... de az, hogy megbeszélés helyett keres egy másik csajt, gusztustalan dolog. Főleg, hogy még téged is hanyagol...úgy sajnállak :(
2010. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/132 anonim ***** válasza:
48%
Biztos örülni fognak,hogy beleszólsz az életükbe.Honnan tudod,hogy mi folyik annak a nőnek az életében?Te is lehetsz még érdekes helyzetben.És ne is írd,hogy te biztos nem,mert ezt nem tervezi előre az ember.Jó,ok elmondod neki.Most van 2 lehetőség.A férfi vagy nem hiszi el neked és akkor jó nagy bajban leszel vagy igen és jól megveri otthon a feleségét esetleg még rosszabb.Szerinted játékból írta az smst apukádnak,hogy szökjenek meg?Inkább apukáddal beszélj,hogy váljon el anyukádtól.Sajnos nincs mit tenni,ha nem szereti már.Ez bárkivel előfordul.A megcsalás tényleg aljas dolog,de nem neked kellene fiatal fejjel eljátszanod a hőst.
2010. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/132 A kérdező kommentje:
ezerszer leírtam, és leírom azért még egyszer : apával nem lehet beszélni !!! nem figyel rám, ha figyel is max leordít hogy hogy képzelek én róla ilyet és tagadja mint állat, aztán még én leszek a hibás. Nem a hőst akarom játszani, örülnék én ha nem kéne ilyenbe keverednem.De mivel anya nem lép semmit, apa meg pláne nem, nem fogom nézni hogy apa mit csinál.A következő lépés tán az lenne hogy ha anya nint itthon hazahozza azt a nőt ? Na nem... ha el is válnak anyáék a nő miatt, utáljon engem a rib@nc, nemkell hogy még neki is nyalnom keljen.
2010. aug. 15. 19:21
 78/132 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.
2010. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/132 anonim ***** válasza:
Remelem minden rendbe jon.. Bar en inkabb anyukammal beszelnek. Az en apukam is megcsalta az anyamat, aztan elegge eldurvult a helyzet, ha szeretnel valakivel beszelni, akkor beszelhetunk :)Majd szamolj be rola mi tortent! A batyadnak nem tudod elmondani egyebkent?
2010. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/132 A kérdező kommentje:
a bátyámnak sajnos nem :S 6 év van köztünk, így nem vagyunk jó viszonyban.elmegyünk egymás mellett az utcán is , mintha nem is ismernénk egymást...
2010. aug. 15. 22:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!