Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/132 anonim ***** válasza:
nah??? helyzet?
2010. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/132 A kérdező kommentje:
Hát haladok...megtaláltam a nő házát... egy icipicit kintről leskelődtem (tudom, hogy nem illik) és láttam egy kisfiút és egy kisbabát az apjukkal játszani az udvaron.Aztán kijött a nő az ajtón, rá sem nézett a családra és elment.A férjén látszott hogy nem érti miért.Még nem volt errőm beszélni vele...igazából pont a gyerekek miatt :S
2010. aug. 14. 15:45
 63/132 anonim ***** válasza:

:)

várj egy kicsit.Várd ki a megfelelő pillanatot.És hajrá!Légy bátor!Gondolj arra,hogy ezt anyukádért teszed ;´)

2010. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/132 anonim ***** válasza:
s szólj, hogy mi lett
2010. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/132 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nagy butaságot csinálsz, ha ebbe ilyen módon beleavatkozol.


Nem biztos, hogy mindent tudsz a szüleidről és egyáltalán nem jó ötlet a nő megleckéztetése, mert ezzel csak azt fogod elérni, hogy hatalmas botrány lesz nálatok is, nem csak náluk és anyukádat is megalázó helyzetbe hozod, aminek nem biztos, hogy az Ő örülne.

Ha már mindenáron tisztázni szeretnéd a helyzetet, kizárólag apukádat kellene kérdőre vonni az sms-ekről és mindenről, amikről kétségeid vannak.


A reakcióiból látni fogod, igazat mond-e Neked, vagy elkezd ködösíteni. Ha valóban vaj van a füle mögött, lehet megijed majd attól, hogy Te tudod azt, amit titkolni szeretne és az is lehet, sürgősen véget vet a kapcsolatnak és ezzel elkerülitek a fölösleges botrányt, de az is kiderülhet, anyukád már mindent tud, csak egyikük sem érezte úgy, hogy veled most ezt meg szeretnék beszélni, mert épp elég a maguk baja.


Saját magadat is nagyon kellemetlen helyzetbe hozhatod egy ilyen lépéssel és ne hidd, hogy ezzel anyukádnál népszerű leszel, ha lejáratod Őt és az egész családotokat.

2010. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/132 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek az sms-ekre, max kapok egy fél év szobafogságot amiért kutakodtam a telefonjában. Már próbáltam célozgatni arra h van valakije, de egyik fülén be, másikon ki. Mint már mondtam, sosem figyel rám.Nem érdekli mit mondok neki.
2010. aug. 15. 13:07
 67/132 anonim ***** válasza:
Hallod, nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, de szerintem 100% hogy anyukád is tisztában van a helyzettel... Akkor is beszélned kéne vele(mármint anyukáddal) és ha elsírja magát akkor sem neked kell megvigasztalnod mert ez nem a te hibád és téged is ugyanolyan rosszul érint mint őt. Szerintem a nő férje is tudja már hogy mi van.. Majd írd le hogy mi lett!
2010. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/132 anonim ***** válasza:
Pont ezeket a dolgokat kell számon kérni tőle, hogy miért nem figyel rád és miért nem válaszol egyenesen a kérdéseidre. Ültesd le és közöld vele, beszélni szeretnél vele, mert nagyon el vagy keseredve és azt szeretnéd, ha őszintén elmondaná, mi a helyzet és nyugodtan beszélj róla, hogy kétségeid vannak. Azt írtad, akkor is sms-ezik, amikor a közelében vagy, tehát nem titok, hogy sms-ek vannak... Kérdezd meg, kivel beszélget és ne elégedj meg egy olyan válasszal, hogy "semmi közöd hozzá." Egy normális családban nincsenek ilyen jellegű titkok. Csak ha az ember nem akar őszinte lenni, akkor kezd el ködösíteni, viszont ezt is nyugodtan elmondhatod neki, hogy a bizalmadat veszti el az ilyen viselkedésével.
2010. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/132 A kérdező kommentje:
Arról hazudik, hogy kivel sms-ezget.Amikor anya számon kérte rajta, hogy mi az a 200 sms egy hónapban, azt válaszolta : az osztálytársaival ( mert fősulira jár) sms-ezget órán. Amikor kap egy sms-est, azt mondja hogy hírlevél.De arra miért válaszol !? Amikor szóbahoztam, hogy szeretném ha másik városba költöznénk, anya is, bátyám is rávágta hogy ők is szeretnének költözni, jobb munkalehetőség, szórakozás lehetőség, stb miatt... egyedül apa mondta azt, hogy szó sem lehet róla, az nem mondta hogy miért. Ebből gyanítom hogy ez is a nőcske miatt van.Lehetséges ?
2010. aug. 15. 14:35
 70/132 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, azt hiszem, ez egy nagyon hülye csapdahelyzet.

Hiszen épp azért haragszol édesapàdra, mert azt gondolod, hogy elvesziitetted (még akkor is, ha most azt mondod, hogy màr "leiirtad")- de hiàba érzed uugy, hogy jool esne "bosszuut àllni" rajta, attool még nem fogod ööt visszakapni, és nem lesz "minden a régi".


(Baràtommal jàrtam iigy - nem csalt meg, de tudtam, hogy nem tudom "megtartani" és azt is, hogy egysezrüüen nem létezik olyan eszköz, amivel kikényszeriithetném, hogy hozzàm akarjon tartozni... merthogy az "önkéntesség" nélkül elvész a dolog lényege.)


Közben meg az is lehet, hogy te nem is vesziitetted ööt el, csak azért ilyen fura veled, mert lelkiismeretfurdalàsa van, vagy mindenesetre kényelmetlenül érzi magàt önmagàban attol, hogy ilyen fajsuulyuu dolgot titkol elöötted. De attool még a lànya vagy tovàbbra is. Szerintem, mondom én, iigy làtatlanban.


Uugyhogy én a helyedben valoosziinüüleg nagy bociszemekkel megkérdezném tööle hogy apu akkor most itt fogsz minket hagyni???? vagy valami hasonloo. és nem mondanàm hogy honnan tudom, ha kérdezné még akkor sem feltétlenül. Tudom és kész. Làthattad is ööket, vagy làthatta egy baràtnööd, akàrmi.


Merthogy nem hiszem, hogy "erkölcsi prédikàciooval" vagy màs kiosztàsi formàval hatni lehetne rà. àltalàban ilyenekkel senkire sem lehet, mert az ilyesmiket mindenki tàmadàsként értékeli ergo _védekezik_. Gyakran még akkor is, hogyha eredetileg maga is egyetért a prédikàcioo tartalmàval.


Sokkal értelmesebb dolog szerintem, ha egyszerüüen arra hiivod fel a figyelmet, hogy 1. tudsz roola 2. rosszul érzed magad tööle, dühös vagy tööle stb..


Lehet mondani, hogy ez ilyen "aljas manipulàloos lelkiismeretreapellàloos" jàtszma, de szerintem nem az, szerintem ez a legegyenesebb megközeliitése a problémànak. és joo eséllyel ez jàr a legkevesebb nemkiivànt mellékhatàssal (anyukàd vagy a nöö csalàdja szàmàra, pölö, de tulajdonképpen a kettöötök viszonya szàmàra is).



Egyébként az, hogy titkoloozik, szerintem pontosan azt jelenti, hogy nem akar otthagyni titeket, vagy legalàbbis nem tartanà "tisztességes" dolognak, ahogy azt sem tartja annak, amit most csinàl - vagy mindenesetre maga sem tudja mit akar. Ez az én tippem.


Ja, és azt tényleg nem nagyon tudom elképzelni, hogy anyukàdnak fogalma sincs a dologrool - ennek ellenére viszont abban szerintem igazad van, hogy nem annyira joo dolog "beleverni az orràt" a nyilvànvaloo bizonyiitékokba.


én szurkolok Neked, hogy tisztàzoodjon a helyzet.

ja és bocs az alternatiiv ékezethasznàlatért de most csak ilyenem van sajnos.

2010. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!