Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
 111/132 anonim ***** válasza:
hűha...lehet, hogy még a végén bűnbánatot tanúsít apukád.
2010. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/132 A kérdező kommentje:
Kitudja... még mindig 'bazsalyognak' anyával, tehát nem értem a szitut :O Komolyan ilyenek még sosem voltak :D
2010. aug. 17. 22:32
 113/132 anonim ***** válasza:

Háát..lehet h evvel megoldtad az egész család életét..(:

És szándékozod elmondani ezt az egészet anyukádnak ha apukád nem mondja?[:

Mindenesetre örülök h nem fejeztek le :D:D

2010. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/132 anonim ***** válasza:
És mivan ha a nő írogat, mert lefejezte,:O
2010. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/132 anonim ***** válasza:
na jó, sztem ha ezentúl a szüleid egymással megint jóban és normálisan lesznek ne szólj, örölj h megoldódott, lehet h emiatt rontanád el a kapcsolatot és akkor fognak lefejezni
2010. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/132 A kérdező kommentje:
Nem is terveztem hogy szólnék :) Tök boldogok, apa meg nem is tudja hol a telefonja :O (pedig eddig az volt az élete) ebből következik h nem is sms-ezget :P
2010. aug. 18. 20:53
 117/132 anonim ***** válasza:
Jajj de örülök, h így alakult! Nem is gondoltam volna, hogy ez lesz....de ezt neked köszönhetik :)
2010. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/132 A kérdező kommentje:
Uh...én is tök boldog vok...apa is tök jó fej velem is :) kitalálta h a szülinapomat inkább tegyük át hétvégre hogy az egész család összejöjjön és főzzünk vmit az udvaron :P Meg úgyvolt hogy ajádnékot sem kapok mert most kell szemüveg, és ma délután apa rámutatott két biciklire h : melyiket kéred ? :O tisztára boldog vok...most is bátyámmal hülyülnek, tök jól elvannak...még mindig nemtudom hogy mi történik , de tetszik :P
2010. aug. 18. 21:05
 119/132 anonim ***** válasza:
NA örülök, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sül el, jobb nem is lehetett volna:D:D
2010. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/132 anonim ***** válasza:
Jajj bárcsak az én szüleimmel is megtörténne ez, de jó az ilyet olvasni, de csak annyit mondanék hogy azért ne éld bele még teljesen magad
2010. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!