Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
 121/132 anonim ***** válasza:
valami nekem nem stimmel
2010. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/132 anonim ***** válasza:
Pl: h derítette ki az emberke munkahelyét és munkáját?
2010. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/132 anonim ***** válasza:
nem is tudom, ez olyan abszurd... azt mondta nem tud többé felnézni az apjára és most mégis... meg a kérdező szerintem valamit hazudott... ha mégsem, akkor az apa nem mondd igazat... most csak azért, mert beszélt a férjikével megváltozott minden? ugyan már! akkor is! megcsalta a feleségét!!!én nem hiszem, hogy ez egyszerűen ennyi! főleg h el se mondja a feleségének...valami kamuszagot érzek!!!!
2010. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/132 A kérdező kommentje:
Bocs, de ez nem kamu... és egy szóval nem említettem hogy most felnéznék vagy jobban tisztelném apámat.Amit megtett azt megtette,és kitudja, lehet még mindig csinálja, pont ezért nem fogok rá soha felnézni.Semmi olyat nem mondtam, hogy mostmár nem csalná anyát.Lehet a fikó beszélt a nejével aki szólt apának és most apa jobban igyekszik hogy ki ne derüljön...
2010. aug. 23. 12:42
 125/132 anonim ***** válasza:
azt nem mondtam, hogy már nem csalja, csak néhány aprósággal nincs minden tisztázva!
2010. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/132 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy ezt mondom, de szerintem ez csak olyan színjáték mert tudja hogy rájöttél..és most be akar vágódni..és most lehet hogy otthagyta azt a nőt, de ha akar talál magának mást..szóval én nem lennék ilyen boldog a helyedben..mert ez most csak a nyalás apukád részéről..a bicikli is..meg akar venni téged..ezt neked is észre kellene venni.
2010. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/132 A kérdező kommentje:
Igen, erre már énis gondoltam :S
2010. aug. 23. 19:56
 128/132 anonim ***** válasza:

Helyzetjelentést!!!

plíz

2010. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/132 anonim ***** válasza:

JaJa!

Pls!

2010. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/132 A kérdező kommentje:
:) hát nemtudom... igazából most olyasmi minden mint anno... csak nem sms-ezget mert elromlott a telefonja, szereltetni meg nem akarja... szóval nemtudom
2010. aug. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!