Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/132 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat szinte mindig két emberen múlik. Lehet, hogy nem csak édesapád a hibás abban, hogy idáig fajultak a dolgok.

Lehet, hogy szereti azt a nőt, és nagyon rosszat teszel neki, ha most kitálalsz a férjének - ha van. Nyilván apád is nagyot hibázott, gonosz dolog, hogy elárulja a családját, de téged valószínűleg ugyanúgy szeret, mint azelőtt. Ha pedig most árulkodsz, az valószínűleg nagy törést okoz majd a kapcsolatotokban.

Én a helyedben nem kapkodnék ezzel, fiatal vagy még, könnyen megbánhatod, amit most teszel. Lehet, hogy ciki, de én inkább az iskolában a nevelőtanártól/szociálpedagógustól kérnék tanácsot a helyedben. Ő tudja, mi a jó megoldás, azért van, hogy meghallgasson és tanácsot adjon. És nem fogja elmondani másoknak, amit tőled hallott.

2010. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/132 A kérdező kommentje:
Nemtudom, nincs sok bátorságom és önbizalmam hogy kiálljak apám elé elmondani.Csak tagadná előttem is, úgy mint anya előtt.Semmit nem érnék el.Még meg is büntetne amiért megnéztem az sms-eit.
2010. júl. 25. 13:53
 43/132 A kérdező kommentje:
Apát én már magamban lerendeztem amikor megtudtam ezt az egészet.Ha szereti a nőt, anyával legalább ne játszon.Nem ér már az én szememben ő semmit.Egyszerűen utálom.Nem érdekel milyen lesz vele a kapcsolatom, én annak örülnék ha nem kéne látnom soha többet.
2010. júl. 25. 13:55
 44/132 anonim ***** válasza:
26%
könyörgöm az egy dolog h két emberen múlik, de ha már nem megy le kéne zárni, nem vmi ribit keresni, mind1 szeretik-e egymást, apa HÁZAS ember...és ha apának áll feljebb a közbelépés után, akkor így járt, nem kéne a családot elárulni.
2010. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/132 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nagyon ragaszkodsz az akciódhoz, akkor szerintem azért vonj be barátot (ahogy már felvetetted). Főként, hogy legalább lelkileg melletted álljon ebben a helyzetben.
2010. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/132 A kérdező kommentje:
Az lesz, amint találkozok a legjobb haverommal elmondok neki mindent, nagy segítség lesz :) Így is elég bátortalan vagyok, jól fog jönni a segítség :)
2010. júl. 25. 13:59
 47/132 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nagyon vigyázz magadra, és drukkolok! Majd számolj be, hogy alakultak a dolgok.:-)
2010. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/132 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és le fogok írni mindent,ha végre sor kerül rá :)
2010. júl. 25. 14:03
 49/132 A kérdező kommentje:
De egyépként velem sem foglalkozik már annyira mint régen.Nem hív el biciklizni, vagy hogy segítsek a munkában, inkább egyedül van.Ez is szúrja a szemememet.Nem érdekli mi van velem.Megyek hozzá nagy boldogan mondani az nap mi történt a suliban, ésmég csak rám se néz, elintézi egy bólintással vagy annyival, hogy: na. :(
2010. júl. 25. 14:21
 50/132 anonim ***** válasza:
100%
És ha Te megkérdezed "mi a helyzet?" arra se reagál semmi értelmeset? Vagy ezt még nem vetetted fel neki témaként, hogy miért ilyen figyelmetlen mostanában?
2010. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!