Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/132 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkoztam, mivel a nő nevét tudom,megkeresem a házát, majd végül a férjét...elmondanék mindent neki, kíváncsi lennék mivel várná haza a drágalátos nejét
2010. júl. 25. 13:12
 12/132 anonim ***** válasza:
71%
szerintem ez nem lenne jó ötlet..mert ha apukád megtudná akkor nagyon mérges lenne rád..és szerintem ezt te sem akarod.:S
2010. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/132 anonim ***** válasza:
78%
hát már bocsi de ezek után apukád bujjon el nehogymár még ő legyen mérges -.-
2010. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/132 anonim ***** válasza:
56%
Van férje annak a nőnek?, akkor mond meg neki, de bizonyítsd be neki, mert úgy hatásosabb lesz neki
2010. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/132 anonim ***** válasza:
95%
sztem beszéld meg apuddal, hogy tudod mi történék, akkor talán lesz 1kis bűntudata és abbahadja
2010. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/132 anonim ***** válasza:
23%
Jó keresd meg,mond el neki,aztán majd amikor neked lesz fiud akkor ő visszadja majd,elkezd cikizni,meg kínos helyzetekbe hozni.TE HATÉVES.
2010. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/132 A kérdező kommentje:
Arra készülök, hogy megkeresem a házát.Ha a neve megvan,onnantól 'sima ügy'.Apa meg majd rájön hogy kit érdemes átvágni.Anyát sajnálom a legjobban.:( Ő is sejtette már, annyi veszekedést kellett végighallgatnom ez miatt, de végül apa mindig kimagyarázta magát
2010. júl. 25. 13:17
 18/132 A kérdező kommentje:
13:17 kitérdekel? egy életre boldog leszek ha ezt a kettőt lejáratom.Már nem tudok apámra felnézni úgy mint régen.Utálom.Az én számomra ő már nem létezik, semleges, nehogymár érdekeljen hogy a nőcskéjével mit csinál.Bekavarni meg nemfognak,inkább szégyenkeznek.
2010. júl. 25. 13:20
 19/132 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom sokan le fognak pontozni, de énis ezt csinálnám amit te, szerintem áruld be, hadd tudjon róla mindenki mekkora ribanc a csaj, és apukádnak is megmondanám mit gondolok...

hihetetlen, hogy egyes férfiak nemcsak a feleségük, de a gyerekük boldogságát is képesek kockára tenni 1-1 numeráért.

2010. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/132 anonim ***** válasza:
72%
én megtenném a helyedben, szégyelljék magukat.
2010. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!