Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/132 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is hasonló volt, csak a barátnőmmel. Én tudtam h ez van, megkérdeztem h szeret-e még és ő végig hazudott (lehet h szeret de már már más kellett neki) és a haverom volt az új barátja és ő is hazudott, végül véletlenül elgázoltam,nem halt meg, de a mai napig azt hiszi direkt volt. És ezáltal még a barátnőmet is elfelejthettem, pedig tényleg ő lépett elém.
2010. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/132 A kérdező kommentje:
Még ezt senkinek sem mondtam el,de egyedül nem is mernék beállítani a férfihez.Szerintetek érdemes lenne elmondani legalább a legjobb barátomnak(nem lány,ezért kérdezem)?Hogy egy kis segítséget kapnék...vagy tartsam meg magamnak az ilyen bajaimat ? :S
2010. júl. 25. 13:29
 23/132 anonim ***** válasza:
100%
előző vok, sztem vigyázz naon a hazugságokra ésd igazságokra és ezeknek a pontos észrevételére, nehogy mellélőj.
2010. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/132 anonim ***** válasza:
100%
ja és a legfontosabb, mindig nézz a szemébe!
2010. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/132 anonim ***** válasza:
11%
önző vagy!ez az igazság!
2010. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/132 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán jó barátod, nyugodtan fordulj hozzá!
2010. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/132 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan szól neki, meg fog érteni.
2010. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/132 anonim ***** válasza:
86%
mért lenne önző,mert bántja h az apja hülyének nézi az édesanyját és őt is????
2010. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/132 anonim ***** válasza:
100%
Én azért egy kicsit aggódom, nehogy te húzd a rövidebbet evvel az akcióddal. Persze, az ember nem akarja tétlenül nézni ezt a helyzetet. De mi van, ha nőnek a férje/barátja is tud az egészről, csak nem érdekli? Szóval nem tudom mit akarsz ebből a helyzetből kihozni, először azt mondtad, nagyon apás vagy, aztán (talán csak dühből), hogy nem érdekel. Ez utóbbi esetben talán nem baj, hisz ha ez az egész napvilágra kerül talán eléred, hogy apukád lépjen, felvállalja, vagy lelépjen, esetleg mindkettő. De ami szinte biztos, hogy csak kettőtök viszonyát mérgezed.
2010. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/132 anonim ***** válasza:
84%

nem ciki odamenni, de mi van ha a nő nyit ajtót elküld a francba és a férj nincs otthon...

lehet ki kell lesni előtte... nem baj, ha nem egyedül mész.


és ha apuka mérges lesz , akkor mi van, legalább vállalják fel,amit tettek, nem? ez a minimum.

2010. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!