Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
 81/132 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha valaki ennyire nyilvánvalóan "félremegy" egy házasságban, ott biztos, hogy a megcsalt félis tudja a dolgokat. Beszéld meg először anyukáddal, hogy ő mit szeretne, és biztosítsd arról, hogy te mellette állsz. Utána elővehetitek apukádat, de semmi esetre se tedd meg egyedül, mert ott Te fogsz összetörni. Ha pedig a házasság nem működik, természetesen olyan dolgok miatt, amikről nem te tehetsz, akkor el kell engedni azt, aki menni akar. Nehéz lesz, de később minden jóra fordul!

2010. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/132 anonim ***** válasza:

Ilyen módon neked nem lenne szabad beleavatkozni a szüleid dolgába, mert egyrészt Te egészen biztos, hogy nem tudhatsz mindent, nem tudhatod, mi van köztük, de a legrosszabb, ami bekövetkezhet, hogy olyan lépésre kényszerítheted egy ilyen húzással a szüleidet, ami egyáltalán nem biztos, hogy jó lesz.

Gondolj bele, lehet apukád azért nem akar erről az egészről beszélni, mert még nem tudja, hogy mit akar. Az is lehet, anyukád azért nem tesz ez ellen komolyabb lépéseket, mert nem szeretne elválni és még nem döntötte el, hogyan beszélgessen el apukáddal. Ezer oka lehet, mi miért történik és történt, de egy biztos, nem a te dolgod ebbe beleszólni, beleavatkozni.


Természetesen véleményed lehet, fel is háborodhatsz a történteken, de ne Te feladatod a rendezkedés.


Gondolj bele, ha nagyobb leszel, neked is lesz majd barátod, barátaid, lesznek köztetek veszekedések, viták, esetleg szakítások is. Nem hiszem, hogy örülnél, ha anyukád, vagy apukád a hátad mögött beleavatkozna a magánéletedbe csak azért, mert ő úgy látja, neked azzal jót tesz.

2010. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/132 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

De ha úgy gondolod beszéld meg az apuddal, anyuddal.

A lényeg: ne legyél depis azzal nem segítessz!

2010. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/132 A kérdező kommentje:
Mostmár késő lebszélni róla... beszéltem a férjével!!! Elmondtam neki mit tudok és hogy nem muszály hinnie nekem, de mivel a saját apámról van szó így nem hazudok. Elsőnek nagyon látszott az arcán hogy mindjárt elküld a pics@ba, de végül nem.Aztmondta sejtette.Hogy az utolsó másfél évben a felesége eltávolodott tőle és meglepően sokat sms-ezik holott nem nagyon engedhetik meg maguknak az önfeledt költekezést.Mondta hogy a felesége rá hagyja folyton a gyerekeket, a háztartást, semmit nem csinál. És hogy sejtette hogy van egy harmadik fél is a dologban.Aztán megkérdezte hogy szeretném e ha beszél az apámmal. Mondtam hogy semmi szükség rá, nem akarom hogy tudja hogy elmondtam :S Aztán aztmondta hogy jó, akkor a feleségét veszi elő elsőnek, ha pedig tagadja megnézi az sms-eit.Végül mondta h menjek mert etetni kell a kicsit, és hazajöttem :S Durva volt, nagyon féltem hogy ki fog borulni, de hál'isten nyugodtan fogadta :)
2010. aug. 16. 11:37
 85/132 anonim ***** válasza:
Te aztán bátor kislány vagy hallod :O És szerintem jól tetted. Remélem, valahogy megoldódik a dolog
2010. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/132 anonim ***** válasza:

Ejjha..te atán léényleg bátor kislány vagy!

Majd írj h mik lettek a következmények![:

Remélem minden rendben lesz az életedben a jövőre nézve!

16/L

2010. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/132 anonim válasza:
nem semmi ez a sztori. majd írj
2010. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/132 anonim ***** válasza:
Hát, ez tényleg nem semmi, valóban bátor vagy. Én sajnálom azt a férfit is, mármint a nő férjét. Dolgozni, háztartást vezetni, gyereket nevelni férfi létére. Le a kalappal előtte.
2010. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/132 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!! de majd télleg írd le hogy mi lett ez után
2010. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/132 anonim ***** válasza:
62%

Bátor csaj vagy, de kicsit szarkeverő. Ha apád titkolja a kapcsolatát, annak valószínűleg oka van, pl. az, hogy fontos számára a családja és NEM AKARJA SZÉTBORÍTANI egy alkalmi viszony miatt.

Ha anyádtól éveken át kapja az ívet, elég egy kis érdeklődés, egy kis flört, hogy fellángoljon az ember, de attól még a család az első. Gondolj bele, mit számít egy 1-2-3 éves kis viszony egy 35-40 éves házassághoz képest. Hosszabb távon semmi jelentősége, te meg olyan dolgokon idegeskedsz, amit nem látsz át és át sem érezhetsz egészében. Kár beleavatkoznod a nagyok dolgába. Lehet hogy felnőttként nagyon megbánod majd.

2010. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!