Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
 91/132 anonim ***** válasza:
Mit számít egy két évnyi viszony a házasságban?Nagyon is sokat.Nagyon bátor lány vagy és szorítok hogy ne legyen belőle túl nagy problémád.Majd irj.
2010. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/132 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég vicces mit számít egy 1-2-3 éves viszony egy 40 éves házasságban XD Ki az, akinek NEM számít, hogy megcsalják, ahelyett, hogy megbeszélnék? Hiszen a lány írta, hogy az anyukája sejti, gondolom beszélni is próbált az apukájával! azt is írta, hogy az apja mindent tagad, és még a kérdezőre is sz*rik magasról, ha beszélni próbál vele! Szerinted neki FONTOS a családja, ha tesz rájuk és inkább feltűnően egy másik nőt választ, majd pofátlanul le is tagadja? Szerinted fontos neki, mikor látja, hogy a felesége és a lánya is sejti mi folyik, szenvednek miatta, de ő sz*rik rá továbbra is?! Mert szerintem nem. Szerintem önző. De ha szerinted ez normális és megbocsátható magatartás, akkor ezt kívánom neked is a párodtól...
2010. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/132 anonim ***** válasza:
Nem írt, ez lett a következmény, megölték. hát ez lett a vége. :(
2010. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 anonim ***** válasza:
Jól mondod előttem levő, én nyomozó vagyok és pont most volt egy gyilkossági ügy, egy 13 éves láényt durván lefejztek tegnap éjfélkor.
2010. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/132 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2010. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/132 anonim ***** válasza:

JESSZUS..

Ez most..komoooly???

Hol történt...?

Istenem szegény..!! :S

2010. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/132 anonim ***** válasza:
dehogy komoly nehogy bevedd a lefejezős dolgot :D
2010. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/132 anonim ***** válasza:

XD

Kicsit hiszékeny vaagyok..!!:')

Deakkormérnemír? LoL.

2010. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/132 anonim ***** válasza:
Hát a lefejezésen kívül, lehet más dolga is van szegénynek :DDDD
2010. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/132 anonim ***** válasza:
lehet más dolga pl: börtönben van mert meggyilkolta azt a nőt.
2010. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!