Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor apu csalja anyát? :' (

Figyelt kérdés
Szóval apa az utóbbi időben elmegy sokszor úgy hogy anya se tudja holvan, feltűnően sokat késik a munkahelyéről, stb...és a telefonja levan jelszavazva.Egyszer mutatott valamit a telefonján, és mivel sokat sms-ezik én belenéztem az sms-eibe(szidjatok nyugodtan,de muszály volt tudnom), és egy nő neve alatt azt láttam hogy : 'Elszöknél velem?' és ettől a nőtől többször láttam már hogy sms-est kap :( Amikor anya nincs itthon, hallottam szintén egy nővel beszélni telefonon.Akkor már biztos hogy megcsalja anyát ? :'( 13/L
2010. júl. 25. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/132 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat, hogy nagyon apás vagyok, vagyok helyett a voltam kellett volna.Tényleg bocs, de most megin sms-ezgetni láttam és nagyon ideges vagyok.:( És amióta én tudok erről,azóta utálom,nem vagyok képes úgy beszélni se vele ahogy régen.
2010. júl. 25. 13:38
 32/132 anonim ***** válasza:
76%
tedd eg amit tervezel!! Sok sikert
2010. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/132 anonim ***** válasza:
100%

13:36-os vagyok.

És nem próbáltál erről beszélni vele, vagy anyukád? Persze biztos nehéz.. De lehet, hogy még így is jobb/egyszerűbb lenne tisztázni, mint hátulról megközelíteni a dolgokat.

2010. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/132 anonim ***** válasza:
100%
ha akarsz beszélgetni, akkor írj privit. én is 13 éves lány vagyok, néha én is féltettem aput emiatt, de rájöttem, hogy nincs okom félni.
2010. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/132 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg kéne csinálnod. Amiért ilyen volt Veled és anyukáddal...
2010. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/132 A kérdező kommentje:
Anyával beszélni ? Nem, mert összetörne.Nem lennék képes megvígasztalni.Ezért akarom hogy apát is váratlanul érje a dolog.Megérdemli.Anyának nem merek szólni:( Nem lennék képes elszúrni 1 napját ennyire :( Majd a fickó biztos elbeszélget apával és a nővel, lehet szól anyának is, de én nem bírnám végignézni hogy sír :(
2010. júl. 25. 13:47
 37/132 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt hittem Anyukád is sejti a dolgokat. Hát így már tényleg neccesebb.:-( Úgy gondoltam, ha ő is gyanakszik, akkor leülhetnétek hárman, hogy akkor most mondja el apukád, hogy mégis mivel tölti a szabadidejét, és mik a jövőbeli szándékai.
2010. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/132 anonim ***** válasza:
68%

áh az h anyukájával beszéljen lehet rosszul jönne ki, lehet anyukája azt érezné, h a lánya mellette áll, de lehet az is, h szégyellné a helyzetet.

szívem, csináld meg amit elterveztél, sok sikert, bátor lányzó vagy!

2010. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/132 anonim ***** válasza:
100%
13:50-es vagyok, azért más sejteni, és más a bizonyosság, amíg csak sejti még reménykedhet, h téved.
2010. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/132 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy nem lenne rossz a terved, csak szerintem túl sok benne a rizikó. Sajnos nem valószínű, hogy úgy sül el, ahogy tervezed, ezért a szemtől-szembe beszélgetés sokkal ésszerűbb lenne.
2010. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!