Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » SOS. Mit tegyek, ha nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Mit tegyek, ha nem akar költözni vagy csak úgy, ha a gyereket is viszi magával?

Figyelt kérdés
A hétvégén szakítani fogok a párommal. Ahogy ismerem, nagyon nehéz lesz kirakni. Élettársi kapcsolatban vagyunk és van egy gyerek. Már próbáltam vele szakítani, akkor nem akart elmenni vagy vinni akarta a gyereket. Aztán kibékültünk, mert kitaláltuk, hogy rendbehozzuk a kapcsolatot. Közben kiderült, hogy folyamatosan megcsal és hidegvérrel lefekszik velem ugyanúgy, egyik p.-ból a másikba teszi. Ezt már nem viselem el. Leginkább hivatalos utakra vagyok kíváncsi, hogy hogyan akadályozhatom meg, hogy elvigye a gyereket, vagy ha nem megy el, akkor hogyan tehetem ki. Nem közös a lakás és az állandó lakcíméről (innen) bármikor kijelenthetem. Jó sok választ várok, kérlek, segítsetek.
2010. júl. 22. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Én szeretném, ha miután elköltözött, értelmes kapcsolatunk legyen, nem akarok veszekedni, nem akarok vele rosszban lenni, ez csak ártana a gyereknek. Nem is akarom tőle eltiltani, dehogy is, mert akkor mindig az jutna eszembe, hogy mi lenne, ha tőlem eltiltanák.Sőt ha majd nagyobb lesz, éntőlem dönthet is a gyerkőc, hogy mit szeretne,mert az ő érdekeit szolgálom!!! De az tűrhetetlen, hogy poénból beteszi a cigit a szájába meg megnyalatja vele a kávé meg a sör habját, ezért nem szeretném, hogy ő nevelje, mert NAGYON felelőtlen!!!! Meg hát persze, hogy ragaszkodom a gyerekemhez (ahogy érthetően ő is)!!!
2010. júl. 22. 13:03
 42/68 anonim ***** válasza:
62%

OKOSKÁNAK:-)))

"...3.

A magyar jogrendben már nem létezik a válóok fogalma, ergo senki sem foglalkozik érdemben azzal, hogy az egyik fél megcsalta a másikat...."


Nem is a válás szempontjából fontos az hogy a férj félrelép...hanem a gyermek testi és szellemi fejlődése miatt!

2010. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
Jó, nem zárom ki, nem dugom el. Majd ha elköltözött és elindultak a hivatalos ügyek, akkor lecseréltetem a zárat.
2010. júl. 22. 13:06
 44/68 anonim ***** válasza:
44%

No komment...


Kár, hogy a véleményed sz@rt se ér, mert hülyeséget beszélsz.

2010. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
50%
Aki még nem vált az ne írja , hogy nincsen válóok!!! De van!!! Eleve így adod be a keresetet. Sőt! Akár éveken keresztül is bizonyítgathatod, hogy kinek a hibájából ment tönkre a házasság. A tanúkat szerinted miért hívják be? Nekünk az ítéletben is benne van hogy a férj félrelépése vezetett a házasság megromlásához. Pl. Eredmény= 600.000 perköltség neki, mert tagadta, aztán meg mégis fény derült rá! VAN VÁLÓOK!
2010. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
34%

Még jó hogy van váloók!

Egy ismerősöm 2 hónapja vált el,bizonyítani kellett hogy van új kapcsolata,abból egy gyerek,a baba papírjait bekellett vinnie a bíróságra mint válóokot!!!!!!!!

2010. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:
na jó, de mi nem vagyunk házasok, feleségül sem vett, pedig úgy volt... aztán meg már nem akarta, akkor már terhes voltam. Minden szép volt, aztán miután megszületett a gyerek, nekem mindig fájt a szex és nem is figyelt oda rám, így hát elkezdett csajozni, pedig én nagyon akartam, hogy menjen a szex, én dolgoztam rajta, csakhát egyedül kevés voltam hozzá.
2010. júl. 22. 13:20
 48/68 anonim ***** válasza:
93%
Válóok az nincsen. Neked azt kell bebizonyítanod, hogy nálad miért van jobb helyen a gyerek! Kérni kell a gyerekláthatás szabályozását és a gyerektartás mértékének a megállapítását.
2010. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
31%

Válóok pártiak olvasgassatok egy kicsit...

Volt, de már nincs.


[link]

2010. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
45%

Válóok van,én is váltam!!!!!

A gyereket 3 éves koráig a közeledből nem viheti el akaratod ellenére!Addig csak a láthatást leszel köteles biztosítani.Nem kell bizonygatnod semmit,neki kell bebizonyítania,hogy alkalmatlan vagy anyának ha magának akarná a gyereket.De ehhez súlyos vádak kellenek,pl:alkoholista vagy drogozol,elhanyagolod a babát..stb...Szóval nem tudna bizonyítani semmit.

A rossz hír az,hogy a ház tulajdonosa is csak peres úton tudja kirakni kijelenteni azt,aki be van jelentkezve.

Eléggé felelőtlen link és aljas egy pasas lehet az élettársad.

2010. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!