Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira sértő az, ha udvariasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sértő az, ha udvariasan közlöm egy sráccal, hogy nem az esetem? 22/L

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, kezdenek a férfiak irreálisan sértődékenyek lenni amikor párválasztásról van szó. Többször is megesett velem a közelmúltban, hogy teljesen normálisan és egyáltalán nem megalázó módon visszautasítottam fiúkat, de mindezt legalább egy randi után, úgyhogy azt se lehet mondani hogy a külsejük miatt kikosaraztam volna őket. Egyszerűen úgy éreztem, nem akarok tőlük többet mint barátság, és szerintem 22 évesen jogom van azt az embert keresni, akivel nem kompromisszum alapú lenne a kapcsolatunk. Miért nem lehet elviselni, ha valakinek nem jössz be? Egy randi után azért érezni hogy lehetne-e jövőd az illetővel, és ha ez az érzés nincs meg akkor az egész kapcsolat is izzadtság-szagú lenne.


De mintha ezt figyelmen kívül hagyná sok fiú, homokba dugják a fejüket, aztán csodálkoznak ha valami nem okés. Azok a gyakoris srácok például, akik siránkoznak hogy a magasságuk vagy akármi miatt nem találnak csajt, komolyan megelégednének valakivel aki nem is tiszta szívből szereti őket? Mert aki már tapasztalt olyan szerelmet, az nem elégszik meg a langymeleg semmivel, amit egyesek kapcsolatnak neveznek, csak hogy ne legyenek egyedül. Felőlem még rendben is lenne mások mit csinálnak, de ha nekem picit magasabbak az elvárásaim, attól miért én vagyok szemét? És egyébként különböző személyiségű srácokról volt szó, de mind szabályosan bunkón reagáltak arra ahogy lerendeztem (élőben ráadásul, egy kávé mellett). Aztán meg még én vagyok a szívtelen meg álomvilágban élő kis hercegnő, aki sose fog megállapodni senki mellett, ezt konkrétan egy lány ismerősöm mondta, aki furcsállotta, hogy nem vagyok akarok összejönni valakivel akit nem szeretek.:D



Tényleg ennyire elkorcsosult a világ, ennyire magányosak az emberek, hogy nem állja meg a helyét indoknak a szerelem hiánya elutasításkor? Persze, értem hogy kellemetlen, de mit csináljon az ember ha egyszerűen nem passzol két személyiség? És mindezt úgy mondom, hogy én se tartom magam tökéletesnek, megértem ha valakinek nem lennék "barátnő alany".



2019. jún. 3. 18:47
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

#40


Nem a szex a leglényegesebb. Szokás szerint hazudtok és kiforgatjátok a szavaimat.

Nálam az intimitás a legfontosabb. Vagyi, hogy érezzem egy nő közelségét, illatát, teste melegét, hogy simogathassam, tapinthassan, babusgathassam és megölelhessem vagy ha szerencsém van akár csókja ízét is megízlelhessem. Csak ezután jön konkrétan maga szex.

Ha ezekre nincs lehetőségem olyannal akit szeretek, mert azok mind visszautsaítanak akkor olyannal csinálom akit (még) kevésbé szeretek. És idővel úgyis meg fogom szeretni őt is.


De ti ezt nem érthetitek, mert míg én a saját akaratom alakítom a világ és környezetem hatására, addig ti a környezetet akarjátok alakítani a saját akaratotok szerint.

2019. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Én értem az elméletet, de ez nem így működik (mint tapasztalhattad) az emberek nagy többsége nem arra vágyik, hogy szamár legyen ló helyett. Volt ilyen munkatársból egy darabig próbálkozó udvarlóm, aki azzal "üzletelt", hogy neki mindegy ki vagyok, mert megfelelek kb. a céljainak (nem csak feleségnek, de még titkárnőnek is), ő meg majd nagyon fog szeretni, mert az nála elhatározás kérdése és enyém lehet cserébe az aranykalitka, amiben önmegvalósíthatok. Azóta vagy 10 menyasszonyt elfogyasztott szerintem addig, amíg a pénzéért megérte, karácsonykor meg panaszkodik, hogy magányos.
2019. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!