Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira sértő az, ha udvariasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sértő az, ha udvariasan közlöm egy sráccal, hogy nem az esetem? 22/L

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, kezdenek a férfiak irreálisan sértődékenyek lenni amikor párválasztásról van szó. Többször is megesett velem a közelmúltban, hogy teljesen normálisan és egyáltalán nem megalázó módon visszautasítottam fiúkat, de mindezt legalább egy randi után, úgyhogy azt se lehet mondani hogy a külsejük miatt kikosaraztam volna őket. Egyszerűen úgy éreztem, nem akarok tőlük többet mint barátság, és szerintem 22 évesen jogom van azt az embert keresni, akivel nem kompromisszum alapú lenne a kapcsolatunk. Miért nem lehet elviselni, ha valakinek nem jössz be? Egy randi után azért érezni hogy lehetne-e jövőd az illetővel, és ha ez az érzés nincs meg akkor az egész kapcsolat is izzadtság-szagú lenne.


De mintha ezt figyelmen kívül hagyná sok fiú, homokba dugják a fejüket, aztán csodálkoznak ha valami nem okés. Azok a gyakoris srácok például, akik siránkoznak hogy a magasságuk vagy akármi miatt nem találnak csajt, komolyan megelégednének valakivel aki nem is tiszta szívből szereti őket? Mert aki már tapasztalt olyan szerelmet, az nem elégszik meg a langymeleg semmivel, amit egyesek kapcsolatnak neveznek, csak hogy ne legyenek egyedül. Felőlem még rendben is lenne mások mit csinálnak, de ha nekem picit magasabbak az elvárásaim, attól miért én vagyok szemét? És egyébként különböző személyiségű srácokról volt szó, de mind szabályosan bunkón reagáltak arra ahogy lerendeztem (élőben ráadásul, egy kávé mellett). Aztán meg még én vagyok a szívtelen meg álomvilágban élő kis hercegnő, aki sose fog megállapodni senki mellett, ezt konkrétan egy lány ismerősöm mondta, aki furcsállotta, hogy nem vagyok akarok összejönni valakivel akit nem szeretek.:D



Tényleg ennyire elkorcsosult a világ, ennyire magányosak az emberek, hogy nem állja meg a helyét indoknak a szerelem hiánya elutasításkor? Persze, értem hogy kellemetlen, de mit csináljon az ember ha egyszerűen nem passzol két személyiség? És mindezt úgy mondom, hogy én se tartom magam tökéletesnek, megértem ha valakinek nem lennék "barátnő alany".



2019. jún. 3. 18:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
9%

"22 évesen jogom van azt az embert keresni, akivel nem kompromisszum alapú lenne a kapcsolatunk." erre majd emlékezz kislány, mikor kompromisszumok nélkül nem kapod meg amit szeretnél vagy éppen meg kapod még akkor is, ha esetleg meggondoltad magad közben, legyen az bármi. Aztán majd ha eszedbe jut ez a komment, gyere vissza és pontozd le. :)

32/f

2019. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
44%
Szia, amikor engem kiszoktak kosarazni, általában rosszul esik. Én kimomdom, nekem rosszul esik, ha valaki nemet mond. És olyankor kerulgetem az illetőt egy ideig, mert szeretném túl tenni magam ezen az égésen :) de ha túl teszem rajta magam utána nincs gond és nem megsértődök hanem szégyellem magam, vagy hogy mondjam
2019. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 érdeklődő63 ***** válasza:
65%
Nem csak attól hülyülnek meg hogy visszautasítod hanem attól is hogy szellemi alárendeltséggel szembesülnek mikor a társaságodba kerülnek hiszen ez a választékos és eredeti verbál elemekkel színezett beszéd stílusod ami kifejezetten szokatlan a korosztályodban, ráébreszti őket hogy nem egy sakktáblán játszotok. + a visszautasítás és jöhet a sírás hiszti fenyegetőzés és minden egyéb amit ezek a nyomingerek eszközölni szoktak amikor elküldi a helyes okos lány a francba őket. Sose add lejjebb annál mint amit elképzeltél. Már csak azért se mert ami jár, azt általában meg is adja a sors.
2019. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
49%

#13 lefordítva:


Próbálok én is választékosan fogalmazni, hátha rámírsz és összejön végre egy csaj.

2019. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
6%
A választékos beszédhez nem kell több mint 2-3 könyv ki olvasása , és már elő is adhatod magad sznobnak.
2019. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
4%
1: bocs de nem hiszem el hogy ne számított volna súlyozottan a külsejük a döntésed meghozatalánál , tapasztalatom szerint többet nyom a latba minthogy van e munkája illetve volt e börtönben a srác... ezzel csak magadat ámítsd ! 2: azzal sem értek egyet hogy randi során lehet érzékelni a végkifejletet : ilyen alapon ha nem pippant le helyben akkor ki vagyok kosarazva( mert ez tényleg nem fordult elő de egyébként engem mégis hidegzuhanyként ért a nemleges válasz következő nap)
2019. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
39%

#13


Micsoda öles nyelvcsapások! Good job beta!

2019. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
93%

"A választékos beszédhez nem kell több mint 2-3 könyv ki olvasása"


Nem is tévedhetnél nagyobbat.

2019. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
77%
Nem sértő, sőt így tartom korrektnek, hogy egyenes vagy. Sokkal jobb ha az elején tisztázod a dolgokat, minthogy hitegetnéd a csávót hetekig, hónapokig... Aki ezen megsértődik az egy szerencsétlen magányos, hisztis gyerek.
2019. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne, hogy az legyen.


Szerencsére eddig ilyet nem fogtam ki.


Egyszerűen kevés az önbizalmuk és egyszerűbb szidni valakit, mintsem elfogadni, hogy nem mindenki tetszik mindenkinek.


Mondom úgy, hogy azért volt arra is példa, amikor a srác mondta, hogy bocsi, de nem vagyok az esete.

2019. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!