Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira sértő az, ha udvariasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sértő az, ha udvariasan közlöm egy sráccal, hogy nem az esetem? 22/L

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, kezdenek a férfiak irreálisan sértődékenyek lenni amikor párválasztásról van szó. Többször is megesett velem a közelmúltban, hogy teljesen normálisan és egyáltalán nem megalázó módon visszautasítottam fiúkat, de mindezt legalább egy randi után, úgyhogy azt se lehet mondani hogy a külsejük miatt kikosaraztam volna őket. Egyszerűen úgy éreztem, nem akarok tőlük többet mint barátság, és szerintem 22 évesen jogom van azt az embert keresni, akivel nem kompromisszum alapú lenne a kapcsolatunk. Miért nem lehet elviselni, ha valakinek nem jössz be? Egy randi után azért érezni hogy lehetne-e jövőd az illetővel, és ha ez az érzés nincs meg akkor az egész kapcsolat is izzadtság-szagú lenne.


De mintha ezt figyelmen kívül hagyná sok fiú, homokba dugják a fejüket, aztán csodálkoznak ha valami nem okés. Azok a gyakoris srácok például, akik siránkoznak hogy a magasságuk vagy akármi miatt nem találnak csajt, komolyan megelégednének valakivel aki nem is tiszta szívből szereti őket? Mert aki már tapasztalt olyan szerelmet, az nem elégszik meg a langymeleg semmivel, amit egyesek kapcsolatnak neveznek, csak hogy ne legyenek egyedül. Felőlem még rendben is lenne mások mit csinálnak, de ha nekem picit magasabbak az elvárásaim, attól miért én vagyok szemét? És egyébként különböző személyiségű srácokról volt szó, de mind szabályosan bunkón reagáltak arra ahogy lerendeztem (élőben ráadásul, egy kávé mellett). Aztán meg még én vagyok a szívtelen meg álomvilágban élő kis hercegnő, aki sose fog megállapodni senki mellett, ezt konkrétan egy lány ismerősöm mondta, aki furcsállotta, hogy nem vagyok akarok összejönni valakivel akit nem szeretek.:D



Tényleg ennyire elkorcsosult a világ, ennyire magányosak az emberek, hogy nem állja meg a helyét indoknak a szerelem hiánya elutasításkor? Persze, értem hogy kellemetlen, de mit csináljon az ember ha egyszerűen nem passzol két személyiség? És mindezt úgy mondom, hogy én se tartom magam tökéletesnek, megértem ha valakinek nem lennék "barátnő alany".



2019. jún. 3. 18:47
1 2 3 4 5
 21/42 érdeklődő63 ***** válasza:
45%
1 okos lányoknál a partner jelölt külseje képlékeny. 2 hogy a végkifejletet érzékeli randi közben? nem érzékeli végkifejletet azt írod, és igazad van tényleg nem. hanem pontosan tudja. és nem csak közben hanem már az elején mikor még le sem ültek a kávézóba hogy mi lesz belőle vagy hogy mi nem lesz belőle. és sosem tévednek. az okos lányok már csak ilyenek. ha tetszik ha nem. 13* voltam. ja és nem lány vagyok nehogy félreértés legyen már a dologból!
2019. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
15%
majd 10 év múlva báni fogod, hogy kikosaraztad a pasikat , amikor már gyerekednek kéne lennie. tudod 1 randi baromira kevés bármire is. te csak várod a nagy őt aki mindenben tökéletes lesz de semmit nem teszel érte.
2019. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
40%

Az külön piros pont, hogy legalább randira méltatod őket, és az is, hogy legalább megmondod, hogy mi a helyzet. Csak azért érdemes látni a másik oldalt is: nem tudhatod, hanyadik nemvagyazesetemet hallja a srác. Egy idő után megunja az ember.


Megválaszolva az előre borítékolható "és erre ez a megoldás?" c. kérdést és a vele járó lepontozást: nem ez a megoldás, de van az a pont, amikor az ember már annyira összetörik, hogy nem érdekli, mit mond.


"Mert aki már tapasztalt olyan szerelmet, az nem elégszik meg a langymeleg semmivel, amit egyesek kapcsolatnak neveznek, csak hogy ne legyenek egyedül."

Jó, és szerelemnek egyetlen randi után ki kell alakulnia? Vagy hol van itt a klasszikus mondás, miszerint a megértés, a bizalom, a blablabla a kapcsolat alapja? Nem hiszem, hogy rózsaszín ködös, módosult mentális állapotban lehetne csak kapcsolatot kezdeni.

2019. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
92%
23-as: de ha mondjuk első randin kiderül, hogy nem klappolnak a jövőbeli tervek, akkor mi van? Vagy nagyon nagy a szakadék a két fél mentalitása között?És akkor még mindig nem a külsőről beszéltem.
2019. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
68%
Ja jó, az más persze, csak többnyire nem erről szokott szólni a dolog, hanem arról, hogy az egyik fél (többnyire a csaj) a mindent elsöprő szerelmet várja, annál kevesebbet nem is fogad el.
2019. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
33%
25 válaszolónak igaza van. mai lányok valóban mindent elsöprő szerelmet várják de az nem alakul ki egyik pillanatról a másikra.
2019. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 érdeklődő63 ***** válasza:
63%
a szerelem néhány pillanat alatt kialakulhat. sőt minél rövidebb idő alatt robban fel a lélek a tudat a test a szerelemtől annál hevesebb és tartósabb lesz! az hogy ilyet kevesen élnek meg nem azt jelenti hogy nem létezik ez az állapot.
2019. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
21%

# 13 nahát, egy friss regisztráció, aki kinyalta a kérdező lány seggét


gondolom először fordul elő ilyen

2019. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos tökèletesen átèrzem a helyzeted! Több olyan fèrfival is akadt dolgom már akiknek hiába mondtam meg kerek perec ,de normális stílusban ,hogy nem akarok tőlük semmit , nem fogták fel , nem hagytak bèkèn ,tovább nyomultak ès "udvaroltak". Itt nem te vagy a szemèt ès a gáz , hanem azok a fèrfiak akik ezt nem fogják fel, ès fogadják el,hogy nem kellenek neked. Amelyik meg ezen megsèrtődik az valóban egy nebáncsvirág ès egoista , aki nem kèpes beletörödni abba , hogy van olyan nő akinek nem kell ès nem jön be.
2019. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Félreértették páran, az nem vitás hogy kellenek a kompromisszumok, de úgy senkinek nem kéne belekezdeni kapcsolatba, hogy "oké, picit idegesít a humora, de milyen szép a mosolya" vagy "oké, nem szereti az ágyban amit én, de majd csinálom magamnak" (utóbbi csak vicc):D Kompromisszum ahhoz kell, hogy hosszútávon működjön a dolog, nem ahhoz hogy elviseld az illetőt magad mellett. Ott már baj van, ha győzködnöd kell magad, hogy elmenj a második randira, ezt igyekszem magamnak megelőzni.


Egyébként nem a tökéletes pasit és nem is az igazit keresem, bár lehet félreérthető a kérdésem alapján. 22 múltam, nem házasságra tervezek még - érhető módon azt hiszem:D - , így úgy érzem szeretném kiélni azt ami ilyen korban normális. Megértem ha valaki már lemondott a szerelemről, de én még nem, úgyhogy tovább keresném.



Köszönöm amúgy annak, aki dicsérte a szóhasználatom, bár (remélem) ezt egy srác se vette tényezőnek a visszautasításkor, nem próbálok okosabbnak tűnni senkinél.:D

2019. jún. 3. 20:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!