Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, volt veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt veletek olyan, hogy azért nem alakult ki kapcsolat egy nektek tetsző sráccal, mert az túl mulya volt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert sokan írják, hogy az önbizalom sokat dob a latba, és egy fiú hiába jóképű, ha nagyon félénk, akkor nem jönnek össze vele a hölgyek.

Én is egy ilyen félénk, de sajnos kujon srác vagyok. Tudom, tragikomikus vagyok....


2019. jan. 31. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Minden második pasi ilyen. Kortól függetlenül, de azt tudni kell a csajoknak az kell, vagyis az tetszik jobban,ha a ffi kezdeményez. 😉 Bátorság! Mi baj lehet belőle. Legalább megadod a lehetőséget 😊
2019. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

A lényeg az késező hogy veled volt, s sz sem vigasztal ha ez még 100 emberrel megtörténik gyanítom.

Vond le a konzekvenciát és próbálj meg nem mulya lenni vagy tégy azért hogy kideríted miért vagy mulya.


És ha már lesz egy érdemi konklúziód talán már mulya sem leszel..

2019. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Konzekvencia meg konklúzió.... egyből googlizzon is 😅😅😅😅😅 micsoda jó tanács 😅😅😅
2019. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen csak úgy úgy füstölt a piros kéz úgy lepontozott :D
2019. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Am aha persze 😅
2019. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
egyből googlizzon.. némelyik Férfi azt hiszik minden nő buta,de közbe csak a buták állnak le ezekkel,talán ezért hiszik. :D
2019. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Se név(álnév sem), se életkor se semmi ilyen emberekkel xeretek irogatni 😕
2019. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az most a kérdésem szempontjából nem annyira lényeges, hogy én, szerény személyem mennyire mulya. Néhány tapasztalatot szívesen elolvastam volna. Tudom, hogy a szisztémám nehéz, s katasztrofális, de majd igyekszem megoldani. Most így eszembe jutott a dolog.
2019. jan. 31. 23:35
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt tobb ilyen srac is. Eleve neten ismerkedtunk meg es ott volt csak nagy a szaja, eloben nem tudott velem mkt kezdeni vagy eleve en hivtam el talalkozni. Azota "leszoktam" az ilyen sracokrol. Amugy is csak a lanyok nagy reszet szidja, hogy o kedves/rendes/ normalis es megse kell senkinek sem. Hat eppen ezert se.


22/L

2019. febr. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokszor jartam már így én is, de szerencsére vannak kitartó nők
2019. febr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!