Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz sráccal milyen lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz sráccal milyen lenne egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de arra gondolok néha, hogy ő még olyan tiszta meg szűz, én meg... hát nem.

Nem volt egyébként túl sok pasim, 5, de azért nem is minimális.


Még nem történt köztünk semmi, de tetszik nekem, és nagyon kedvelem, csak nem volt még dolgom ilyen férfiakkal.

1-2 kapcsolata volt már egyébként, csak konkrétan a szexig nem jutottak el.

25 éves a srác.


2019. febr. 25. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
És ez miért jelent bármiben akadályt? Ugyanolyan pasi, mint akármelyik másik, annyi a különbség, hogy neki még őszinte lesz a reakciója, ha szexre kerül a sor. ;)
2019. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akadály, csak nem tudom, mire számítsak vagy hogyan viselkedjek vele. :) Pl. hogy én legyek-e kezdeményezőbb ismerkedéskor, stb.
2019. febr. 25. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem abszolút egyénfüggő, attól, hogy egy férfinak még nem volt egy bizonyos testrésze egy bizonyos helyen, pl. lehet határozott és kezdeményező is. :)
2019. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Te legyél kezdeményezőbb igen.

Ugyanez a felállás volt nálunk is. 12 évig voltunk aztán együtt...

2019. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szuzessege definialja ot. O nem _szuz srac_, hanem egy szemelyiseggel biro srac, aki most meg szuz, aztan egyszer majd nem lesz az.
2019. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bajlodas egy szuzzel. Ha nő ha férfi....
2019. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!