Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki vagy elnézett engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki vagy elnézett engem valakinek, vagy félreértett valamit és összeboronált egy sráccal, akit életemben nem láttam, nem is beszéltem vele soha?

Figyelt kérdés

Szerintem senki sem akart rosszat, csak valaki benézett valamit, vagyis remélem.

Nem értettem először a beszólásokat, hogy "ápolgasd csak az xy-t".

Természetesen ez eljutott xy-hoz is, aki azt hiszi, én találtam ki ezt az egészet.

Gondolt, hogy ráírok, mi ez az egész, valami kavarás lesz csak, de n tudom, mit tegyek.

Nemhogy nem ismertem, de azt sem tudtam, létezik a földön ez az emberke, aki ráadásul orvos is. Szóval, ha akatz volna, se tudtam volna terjeszteni.

Komolyabb lehetne, mint bedől ilyeneknek, vagy minimum megkérdez, de ez így.

Részleteket nem tudok, mosteglerestem Facebook, 2 olyan lányt találtam, aki barátnője volt, mintha a klónjaim lennének, csak idősebbek. Lehet valaki velük tévesztett össze...


2019. ápr. 6. 00:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*most megkerestem Facebookon


*ha akartam volna


Bocsi, ezekért.

Úgy tudtam, meg, hogy előttem beszélték, hogy ez Kovács Béla (nem így hívják) barátnője... Előtte kaptam a Bélás beszólásokat.

Meg utána kérdeztem és régóta megy ez már.

2019. ápr. 6. 00:13
 2/11 anonim ***** válasza:
En az ilyesmivel nem foglaloznek... ez baromi gyerekes. Ha meg az orvos ember elhiszi hat elhiszi... neki is marha ertelmes baratai lehetnek :D
2019. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát de nem...


Most az van, hogy én kavarok szerintem, de ez szánalmas... Nem láttam életemben egyszer sem ezt az embert...


Ha meg annyi érdekli, kérdezett volna meg engem, ez hülye.


Eleinte röhögtem rajta, nagyon csúnya így kép alapján, de folyamatosan kapom a megjegyzéseket. Az van elterjedve rólam a városban, hogy a Béla nője vagyok.

2019. ápr. 6. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérjük, hogy a drámázást a facebookon bonyolítsátok le! Arra talán még jó. (Bár ott se nagyon érdekel senkit.)
2019. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elvan a hulyegyerek, ha van faszbukja... Lehet Maunika showt gyartani otthonra, dramazni, pasik utan kajtatni! Ugy latszik, sok idod van, amit nem szeretsz tartalmasan eltolteni. Ezen ennyit kinlodni... Minden normalis ember nagy ivben leszarna ezt az egeszet.
2019. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak én nem értem ezt?? Hát nem "kajtattam utána", azt sem tudtam, hogy van.

Tudod kisváros és itt mindenki pletykál mindenkit és szimplán rosszul esik, hogy úgy járatnak le, hogy semmit se csináltam.

2019. ápr. 8. 09:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig mindent túl dramatizálnak ne foglalkozz vele mert annyit se ér. Mert ha foglalkoznál vele rosszabb lenne olyan lenne mintha tényleg igaz lenne és emiatt zavar téged.
2019. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Gondolt, hogy ráírok, mi ez az egész, valami kavarás lesz csak, de n tudom, mit tegyek."

Mondd, te értelmi fogyatékos vagy?

2019. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem, de lehet jobb lett volna tisztázni a helyzetet. Mert így mindenki azt hiheti, kitalálram, hogy ő a pasim.


Na mindegy, de hülyeség volt. Igazatok van.

2019. ápr. 8. 10:19
 10/11 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés?

Elnézett e valaki valamit vagy félre értett valamit?

Igen.

2019. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!