Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira sértő az, ha udvariasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sértő az, ha udvariasan közlöm egy sráccal, hogy nem az esetem? 22/L

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, kezdenek a férfiak irreálisan sértődékenyek lenni amikor párválasztásról van szó. Többször is megesett velem a közelmúltban, hogy teljesen normálisan és egyáltalán nem megalázó módon visszautasítottam fiúkat, de mindezt legalább egy randi után, úgyhogy azt se lehet mondani hogy a külsejük miatt kikosaraztam volna őket. Egyszerűen úgy éreztem, nem akarok tőlük többet mint barátság, és szerintem 22 évesen jogom van azt az embert keresni, akivel nem kompromisszum alapú lenne a kapcsolatunk. Miért nem lehet elviselni, ha valakinek nem jössz be? Egy randi után azért érezni hogy lehetne-e jövőd az illetővel, és ha ez az érzés nincs meg akkor az egész kapcsolat is izzadtság-szagú lenne.


De mintha ezt figyelmen kívül hagyná sok fiú, homokba dugják a fejüket, aztán csodálkoznak ha valami nem okés. Azok a gyakoris srácok például, akik siránkoznak hogy a magasságuk vagy akármi miatt nem találnak csajt, komolyan megelégednének valakivel aki nem is tiszta szívből szereti őket? Mert aki már tapasztalt olyan szerelmet, az nem elégszik meg a langymeleg semmivel, amit egyesek kapcsolatnak neveznek, csak hogy ne legyenek egyedül. Felőlem még rendben is lenne mások mit csinálnak, de ha nekem picit magasabbak az elvárásaim, attól miért én vagyok szemét? És egyébként különböző személyiségű srácokról volt szó, de mind szabályosan bunkón reagáltak arra ahogy lerendeztem (élőben ráadásul, egy kávé mellett). Aztán meg még én vagyok a szívtelen meg álomvilágban élő kis hercegnő, aki sose fog megállapodni senki mellett, ezt konkrétan egy lány ismerősöm mondta, aki furcsállotta, hogy nem vagyok akarok összejönni valakivel akit nem szeretek.:D



Tényleg ennyire elkorcsosult a világ, ennyire magányosak az emberek, hogy nem állja meg a helyét indoknak a szerelem hiánya elutasításkor? Persze, értem hogy kellemetlen, de mit csináljon az ember ha egyszerűen nem passzol két személyiség? És mindezt úgy mondom, hogy én se tartom magam tökéletesnek, megértem ha valakinek nem lennék "barátnő alany".



2019. jún. 3. 18:47
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
*hogy nem akarok összejönni
2019. jún. 3. 18:49
 2/42 anonim ***** válasza:
93%

Nem sértő.

Ha pedig ezen megsértődik, akkor pedig egy nebáncsvirág.

2019. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem sértő.
2019. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%

Személy szerinte engem jobban zavar ha nem egyértelműek a nők és állandóan csak ködösítenek. Az pedig mindennek az alja ha nem is reagálnak semmire sem.


Minden tiszteletem azoké a nőké, akik kerek-perec egyértelműen kijelentik, hogy nem jövök be és pont.

2019. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%
Pacsi. Fiúként abszolút egyetértek veled. Nekem is vannak elvárásaim, és én is csak azzal jönnék össze, akit maximálisan tudnék szeretni. Ha valaki nem tetszik annyira, nem jön be a személyisége akkor nem akarok tőlük semmit. Engem is szoktak vissza utasítani, ugyanúgy viszont én is szoktam lányokat. Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha valaki tragédiaként él meg ennyit akkor ott más gondok is vannak.
2019. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%

Nem sértő, csak szomorúan hallotta, hogy elutasítottál...

Nem tehetsz róla! :)

2019. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
17%

"akivel nem kompromisszum alapú lenne a kapcsolatunk."

De, álomvilágban élsz. :) Ilyen nincs. Kompromisszum nélkül nincs hosszú távú kapcsolat.


Lásd annak a megtapasztalt nagy szerelemnek is ez vetett véged.

2019. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
9%
Csak azt nem értem , hogy egy 22 éves lány milyen jövőt akar még elképzelni , amikor még mindig kis lány..Ha álmai pasijával jön össze akkor is megunja 1 év alatt, ezért nem értem hova keresni még ebben a korban mikor nem bírtok a seggeteken megülni, buliból buliba jártok stb.
2019. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
79%
Persze vannak bunkók is, azt kerüld nagy ívben...
2019. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
22%
Nem sértő, ez a korrekt, nem kéne ezen megsértődni. Bár szerintem az sem túl életszagú, hogy csak abba tudsz szerelmes lenne aki 100%-ig az eseted. Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy tetszenek a modell alkatú lányok, meg ezek a szokásos sztereotípiák, jó segg, nagy mell, de valahogy nem ezekbe szoktam beleszeretni.
2019. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!