Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem találni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem találni ilyen férfit, vagy ezek már túlzó elvárások?

Figyelt kérdés

Próbáltam régebben lejjebb adni, de bizonyos dolgokból egyszerűen képtelen vagyok engedni.


- Külsőre legyen igényes, figyeljen oda a megjelenésére. Ezen azt kell érteni, hogy legyen rendezett, ne járjon mindenhova póló-mackónadrág szettben. Nem kell, hogy több tízezres ruhákat hordjon meg a legújabb divat szerint, de legyen igénye magával szemben arra, hogy legyen valami stílusa, ne úgy álljon hozzá, hogy "jól van az úgy".

- Sportoljon valamit. Nem kell kigyúrnia magát vagy hasonló, de én is sportolok, odafigyelek magamra, és nem biztos, hogy el tudnám viselni, hogy a másik csak tesped, miközben én teszek azért, hogy karban tartsam a testem.

- Rendelkezzen egy érettséginél azért több papírral. Én egyetemet végeztem, nagyon nem könnyű szakon. Szeretném, ha a páromnak is azért lenne valami tapasztalata a "tanulás világában", illetve szeretném elkerülni az emiatt esetleges frusztrációiból adódó konfliktusokat.

- Ne legyen bunkó, de legyen egy egészséges önbizalma. Ne játssza a menő gyereket, ne ugasson le senkit, ne legyen udvariatlan, de azért legyen képes kiállni magáért és kommunikálni az emberekkel.

- Dolgozzon valamit, legyen valami terve az életre. Nem érdekel a fizetése, de legyen valami célja, amerre halad. Nem tudnám elviselni nap, mint nap azt halgassam, hogy ő mennyire utálja a munkáját, meg azt végignézni, hogy napról napra él céltalanul a semmibe.

- Ne várja el, hogy minden házimunkát én csináljak, én főzzek-mossak rá, míg ő munka után csak pihenget. Ha mindketten dolgozunk (ami az előző pont alapján nyilvánvaló), akkor a háztartást is együtt vezessük, nagyjából egyenlően elosztva - a "besegítek" nem elég.

- Szeretnék majd gyereket, de nem lennék hajlandó "egyedül" nevelni. Igenis az apja is vegye ki a részét a gyereknevelésből, pl. foglalkozzon ugyanúgy az iskolai dolgaival és ténylegesen nevelje ő is, ne csak a kellemes részét végezze az egésznek, hogy játszik vele, meg büszkélkedjen, mikor valamit elér. Vegye ki a részét ugyanúgy a fárasztó és idegesítő részekből is. Emellett azt se várja el, hogy 3 éves koráig otthon legyek vele egyedül, "főállású anyaként".


Van egyáltalán esélyem ilyen férfit találni, vagy ezekkel a dolgokkal túl magasra teszem a lécet?


2018. szept. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
36%

Hat, ez nalam csak a beugro lista. Jon meg hozza, hogy real vegzettsegu de muveszetkedvelo es gyakorlo legyen, + nyilvan a kolcsonos vonzalom.

Tanusithatom, boven vannak ilyen ferfiak, raadasul mindig ilyeneket ismerek meg.

2018. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
44%
Szerinted nem reális ez a lista? Mikor egy másik kérdésnél plasztikáztatni akarják a csajt, mert fogyás után lóg a bőre?
2018. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 LazyJones ***** válasza:
69%
Szerintem hatalmas különbseg van a vágy és az elvárás között. Lehet vágyakozni arra, hogy egy pasi ilyen legyen, de elvárni azért értelmetlen, mert a kapcsolatok nem így működnek. Én vékony, feszes, világos hajú, északi stílusú lányról ábrándoztam, aki csendes, visszahúzódó, szolíd - ehhez képest boldog vagyok a párommal, aki egy testesebb, mediterrán alkat habitusban, kinézetben és temperamentumban is. Ha lett volna bármelyikünknek ilyen listája, sosem állunk szóba egymással, most mégis a házasságon és családalapításon agyalunk együtt.
2018. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
85%

Hiána pontoztok le, mindenkinek van listája.

Itt olvastam a fórumon: nem jönne össze olyan nővel, akinek rövid a haja/nem főz/nem szopik/nem szereti seggbe/feminista... ez mi, ha nem elvárás lista.


Semmi baj azzal, ha nem jössz össze az első fazonnal. Több normális kapcsolat lenne.

2018. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
50%
53-as, valahol egyetértek veled, de itt nem arról van szó, hogy ő itt most egy Lazar Angelovba oltott Brad Pittet akar juszt is. Csak olyan dolgokról, amit ő is megtesz magáért.
2018. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 LazyJones ***** válasza:
46%

#55

Ez eddig ok, de vegyük sorba. Mi van akkor, ha találkozik valakivel, aki mondjuk nem sportol, nincs végzettsége, és nem öltözik megfelelően? Élből kilövi a lehetőséget mindenre, és potenciálisan meg sem ismeri az illetőt - miközben ezektől függetlenül lehet, hogy az az ember boldoggá tudná tenni, és pár hét után már nem is foglalkozna a feltételeivel. Ha úgy áll hozzá, hogy listán 3 hibapont, pá, esélyt sem ad arra, hogy boldog legyen olyannal, aki nem tökéletes ELSŐRE. Ezért tartom én ezt a listázást felszínesnek és kontraproduktívnak.

2018. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

De nem az. Mi van, ha ez neki fontos?


Neked fontos a változatos szex? Mi van, ha találsz egy szuper csajt, aki csak sötétben, misszionáriusban akar szexelni mindig. Idővel megunnád, mert ismered magad és tudod, mit akarsz.

2018. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

Én nős férfi vagyok, és bátran, önbizalommal kijelentem, hogy minden elvárási pontnak megfelelek: diplomám van, átlagon felüli fizetést kapok a munkámért, sportolok, igényesen öltözöm, kiválóan főzök, rendszeresen mosogatok, rendet hagyok magam után, gyereknevelésbe besegítek (feleségem most várja a másodikat), nem tudom, van-e még valami?


Egy bajom van az ilyen női listákkal: elvárások vannak, mint látjuk, de az soha nincsen rajta, hogy az adott hölgy cserébe MIT TUD NYÚJTANI NEKEM?


Vajon megcsókol-e minden nap, ha hazajövök a munkából? Vajon kedveskedik-e velem, átölel-e, megsimogat-e, megdícsér-e dolgokért? Rendben tartja-e a lakást? Normálisan neveli-e a gyerekünket? Nem szórja-e el a pénzt baromságokra? Nem bortányozik-e, ha havonta-kéthavonta megiszom egy sört a haverokkal? Lehet-e vele értelmesen beszélgetni a horoszkópon és a valóságsó hősökön kívül?


Sajnos nagyon sok olyan lánnyal találkoztam, ahol az elvárások megvoltak, de ő maga semmit nem csinált, lusta volt, mint a föld, vagy pedig nulla kedvesség, gyengédség, nőiesség volt benne, azt hitte, az már elég nekem, ha van egy menő dipolmája meg jól orálozik.

2018. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem teljesen normális, hogy az embernek vannak ilyen elvárásai. Mindenkinek vannak, legfeljebb nem tudatos, és van, aki csak fél év együttélés után döbben rá, hogy a párja mondjuk egy lusta disznó, aki nem takarít, őt meg ez zavarja.

Kb. minden férfi ismerősöm megfelel a listának.

2018. szept. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!