Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves férfiként, pusztán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves férfiként, pusztán a koromat tekintve, van még esélyem a 24-30 éves korosztályba tartozó nőknél?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 08:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

Hogyne lenne.

32/f

2018. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
Ilyenkor van csak igazán esélyed!
2018. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Igen van,ha mellette van màr egzisztenciàd,sportolsz,nem zabàlsz,van egy vonzó stílusod ès èleted.

Attól függ mennyire kalibrált nőt akarsz.

2018. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Az a hozzád való korosztály, de azért ne zárd ki a 30-36 éves korosztályt sem.

Megjegyzem 24 évesen se nem vágytam, se észre sem vettem a tíz évvel idősebb pasikat.

2018. szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
30 éves kor alatt maximum kisgyerekeket találsz. A huszonéves nők megragadtak valahol az óvodás-hercegnős-hisztizős szinten. Egy-egy numerára azért be lehet őket vállalni simán, de komolyat ne akarj egyiktől sem.
2018. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Ha fiatalnak nézel ki és van lakásod(nem kell palota),akkor van.
2018. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, legyen összerakva az életed. 34 évesen volt rá úgy 15 éved. A nők elvárják az egzisztenciát, akár karbantartott külsőt is. Mert ez a kettő téged reprezentál, hogy az utóbbi 15 évben értelmes dolgokat csináltál. Persze az izom és a pénz nem elég, tudni kell "csajozni", a nők nyelvén beszélni is. (Van sportoló, jól kereső haverom, aki tök béna a nőknél.)


Nekem most soha nem volt ilyen egyszerű a csajozás, ismerkedés, mint most. Pedig 21 éves koromig szűz voltam sajnos és 25 alatt sem nagyon volt sok sikerem.


De, kizárom a 30 feletti nőket, mert számomra a legvonzóbb a 18-25-ös korosztály. Leszarom, hogyha azzal próbálnak megszégyeníteni egyes emberek, hogy éretlennek állítanak be


A nők kb. 18-25 évesen vannak a csúcson az ellenkező nem számára való vonzóság alapján, a férfiak pedig inkább 28-35 évesen, de a férfinál az is kell, hogy jól össze legyen rakva az élete.


33/F

2018. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenkinel, de akadnak. En pl. eszre sem veszem a 30 felettieket. Csak itt ezen az oldslon elterjedt onamitaskent es ebbe kapaszkodnak sokan, hogy 30 felett jon nekik a kanan.
2018. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én 27 nő vagyok. Nemrég jöttünk össze a párommal. Ő 34. Ennél nagyobb korkülönbség viszont szerintem már problémás.

Egyébként amiket írnak mások... . Mi hasonló magasságú pozícióban dolgozunk. Ő kinézetre nem egy tipikus jó pasi, viszont a későbbiekben naggyon pozitív meglepetéseket okozott.

Szóval hülyeség amiket mások írnak.

2018. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, nem rég múlt 23 a barátnőm. Szóval van esélyed, de legkevésbé a kor számít hidd el.
2018. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!