Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves férfiként, pusztán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves férfiként, pusztán a koromat tekintve, van még esélyem a 24-30 éves korosztályba tartozó nőknél?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 08:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
Ide nők olyan feleslegesen írnak. Elmondom miért mondom: Mert 1 nő csak 1 nőről tud írni. Magáról. De 1 férfi meg az összes nőről akikkel eddig volt tapasztalata. A 8-as is benyögi, hogy szerinte nem, mert ő nem. De úgy, hogy ő maga még sosem volt harmincas férfi. Majd én is írok menzeszes vagy abortuszos kérdésbe, biztos ugyanilyen hasznos lesz a válaszom a kérdező számára
2018. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
A férfiak írják itt a hülyeséget saját magukról, nem hallgatnak a nőkre, pedig azok nyilván jobban tudják ezt
2018. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
A gond az, hogy a kor csak egy adat. Nem számít. Egy 30-as pasi dimenziókkal jobban tud kinézni ha akar, mint egy átlag mostani 20 éves fiúka. Én például 32 vagyok, de heti 3 konditerem, havi 2-3 fodrász, 1 kozmetikus alap. Nem kokszolok, mégis izmos, szálkás vagyok. (12-13 százalék testzsír).
2018. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

7-es: vicces, én is azt tapasztalom, hogy a lányok, nők így 30 felett kezdtek el vonzónak tartani. 20-21 éevesen egy kövér, baba-arcú sárc voltam, azóta usqe 30 kilótval vagyok könnyebb, látszanak a vonásaim, magabiztosabb is vagyok a tapasztaltságom okán az élet legtöbb területén az ismerkedést nem számítva.

A különbség annyi, hogy számomra a 18-23 éves korosztály már nagyon fiatal. A 30 felettieket speciel én azért zárom ki, mert lévén az én korosztályom, nagyon is jól ismerem őket, tudom, mennyi per definitionem bunkó van közöttük.

2018. szept. 15. 10:42
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Minden korosztályban van bunkó, hisztis, beképzelt stb... Gondolom ezt Te is tudod. Azért választod inkább a fiatalokat, mert tőlük jobban viseled ezeket a dolgokat mivel jobban tetszenek. Én is ilyen vagyok.Nem gáz.
2018. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jó, elhamarkodotan nyilatkoztam. Valóban, minden korosztályban vannak viselkedni nem tudó emberek.
2018. szept. 15. 10:52
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, milyen vagy. Én 22 éves vagyok és jelenleg oda vagyok egy 34 éves férfiért. Annyira sármos, kedves, intelligens. És egyáltalán nem "öreg", sőt, nagyon sportos.
2018. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%

Van.

Viszont nem csak egzisztenciálisan, hanem lelkileg is erősnek kell lenned.


34F

2018. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Egy 30 feletti férfi ha megszakad sem fog úgy kinézni,mint egy fiatal,csak az itteni férfiak képzelik azt,hogy ők öregen szebbek mint fiatalon :D Amúgy lehet esélyed ennél a korosztálynál,nem olyan nagy korkülönbség ez.
2018. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11%
19-es. Nem tudom eldönteni, hogy Te ennyire hülye vagy, vagy csak egy troll. Akkor induljunk ki onnan, hogy 30 alatt fiúkról, 30 felett férfiakról beszélhetünk. Én spec 32 vagyok, és még sosem voltam ennyire formában.Őszintén elmondhatom, hogy eddigi életem során most nézek ki legjobban. Mondjuk engem általában 28-ra tippelnek. Simán ismerkedem 18-30 as korosztályban. Nem is téma a korom, csak ha én felhozom.
2018. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!