Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen ismerkedhetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen ismerkedhetek a 18-20 éves korosztályba tartozó lányokkal?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érzem magam felnőttnek. Az elmúlt éveimet én inkább tanulással töltöttem, mint felnőtté válással.


A saját korosztályomon viszont azt látom, hogy nagyon ki vannak már élve, túl vannak elég sok mindenen. Nekem ez annyira nem jön be és inkább valami csendes-rendes-szolid lánynak örülnék. Sok nő már azért is megvetéssel tekint az emberre, ha nem él külön, még tanul és nincs munkája.


Én nem látom a 23-25 éves női korosztályt igazán érettnek. Van persze szexuális tapasztalatuk és ki vannak élve rendesen, de nekem valahogy ez az egész életmód már nem vonzó. Mindenki fent akarja tartani a látszatot, bulizni minél többet. Majd legyen munkahely, legyen egy lakás ahonnan be lehet járni dolgozni, egy autó amivel be lehet járni dolgozni, egy nagy bankhitel, amiből ezeket meg lehet venni és a fizetésből épp lehet törleszteni a hitel részleteit meg fenntartani a lakást és az autót.


A felnőttek világát inkább felszínesnek látom, az embereket korban felnőtt, de érzelmileg fejletleneknek vagy épp gátlástalan vadállatoknak tűnnek. Hiába hordanak divatos öltönyt és adják az előkelőt, valójában belül rohadnak. (A nőkön ugyanez, hiába vannak kicicomázva, a legmenőbb, divatos, kivágott, rövid, passzos rucik, de valójában kiüresedettek és értelmetlenek. Csak a külsőségek miatt kapnak figyelmet.) A nők buknak az öltönyre meg a fényűzésre, de én már elvből is viszolygok ettől. Persze tanultam és vannak is céljaim és akarok dolgozni, de inkább lázadnék ez ellen a világ ellen, minthogy én is beálljak a sorba.


Viszont most pont úgy vagyok, hogy két szék közt a pad alatt. Ha ismerkedni szeretnék fiatalabb lányokkal, akkor azokhoz túl idős vagyok. A korombeli nőkhöz túl fiatal vagyok és nem gondolom, hogy egy ilyen nő egyáltalán társként tudna rám tekinteni.


Ti mit gondoltok erről?


2016. máj. 18. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem, megtiltom!


Komolyan? Ismerkedj azzal, akivel szeretnél, ember.

2016. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit többet gondolkodsz azon, mi lenne ha nem ezt csinálnák az emberek, mi lenne ha nem törődnének bele mindenbe, akkor máris nem tetszel durván a nők 90 százalékának.

Egy átlag ember valamiért túl szűken látja a világot, nem mer álmodozni, mert már álmodozott 2 percig valaha ebben az életben, és egyből arra jutott, hogy inkább beáll a sorba, mert az a biztos.

Nekem nap mint nap jutnak eszembe az ilyen alternatív megoldások, egy teljesen más nézőpontból szemlélve, és tudom, hogy nem igazán örülnek neki azok, akiknek elmondom. Visszarántanak a negatív, beszűkült világukba. Szinte mérgesek lesznek, hogy én miért gondolkodok ilyeneken...

A 18 éves kislányokat leginkább a sorozatok, divat, osztálytársak szerelmeinek a magánélete, barátai szülinapjának megünneplése egyese...és hasonló dolgok érdeklik. Nagyon ritka akinek komoly gondolatai vannak, ismeri saját magát, tudja mit akar. Nem hiszem, hogy rájuk lenne szükséged.

Inkább a korodbeli nők között próbálkozz, akiknek nem a karriered és a luxus kell, hanem egy normális férfi, aki szereti.

2016. máj. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt rohadtul túlgondolod.

Egy átlagos 25 éves férfinak durván a 17-24 éves lányoknál érdemes próbálkoznia nagyjából. Egy 18 éves lánynál 25 évesként ezerszer több esélyed van ráadásul, mint egy 25 éves lánynál.


Én most 23 éves srác vagyok, a barátnőm 18 éves, de tavaly voltam egy 17 éves lánnyal is. Általában a 16-22 éves lányoknál próbálkozom, velük ismerkedem.

2016. máj. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
tök jól leírtad. 18 fele nem lehet velük értelmesen lenni, 25 fele meg ha nincs kocsid és saját lakásod akkor mehetsz amerre látsz. én várok még pár évet amig vége a sulinak
2016. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Tehát arra panaszkodsz,hogy a 23-25 éves lányok éretlenek,ezért te inkább 18-20 éveseket akarsz?😃Az aztán érettebb korosztály,bravo...

Egyébként 25 évesen messze nem vagy túl idős a 18-20 éveseknek.Én 20 vagyok és volt már 28 éves pasim is.Sőt,ha komoly kapcsolatot akarok,inkább pár évvel idősebbet választanék,mert a korombeli srácok még csak szexelni akarnak és bulizni(tisztelet a kivételnek).

2016. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

20-21 év felett ja, de az alatt elég gáz vagy.

Ez mit jelent, hogy "ki vannak élve" és a férfiak miért mindig csak nőkre használják lol?

2016. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
35%

Én ezt a logikát se értem, hogy te magad éretlennek találod, a 23-25 éves nőket éretlennek találod, ezért nem akarsz velük lenni, de valamiért a gondolat, hogy 18 éves kislányokkal kezdj 25 évesen, oké? Te normális vagy, amúgy?

Valljuk be: azért akarsz 18 évesekkel kezdeni, mert az égvilágon semmit nem tudsz felajánlani egy korodbeli lánynak, és ezt nagyon jól tudod; egy 18 évest még be tudsz hülyíteni a koroddal meg a kamu tapasztalatoddal, meg a korodból adódó vélt tekintélyeddel, egy 25 évest nem. Tudjuk. Fejezd be.

2016. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Napsugárbabának igaza lehet.

Általánosságban véve egy 18 éves lányt simán el lehet bűvölni azzal, ha idősebb vagy. Ő most fejezi be a középiskolát, most szalad majd le a barátnőiről, és az anyjáról. Neki még minden új. Valószínűleg normális kapcsolata sem volt. Az is benne van, hogy még szűz.

Hozzám iszonyat kevés lenne egy 18 éves lány. Sokszor még a velem egy idősek sem tudják mit akarnak, nem lehet velük beszélgetni sem.

21 évesen inkább a nálam 5-6 évvel idősebbekkel szeretek ismerkedni. Sokkal elfogadóbbak, ésszerűbbek, komolyabbak.

A korosztályomat pedig még nem nagyon érte elég csalódás ahhoz, hogy tudjanak értékelni.

2016. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!