Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetek lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek lányokkal ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit más vagyok mint a többi fiatal fiúk. Mostanság úgy vagyok vele hogy ki próbálnám a párkapcsolatot :D 20 éve egyedül vagyok mert szeretek egyedül lenni. És nem azért mert csúnya vagyok. De mivel nem járok el sehova és nem is szándékozok, így nehéz lesz nekem. És nem szeretnék felrakni magamról hirdetési se. Chat és próbáltam de fel kurta az agyam.Hogy lehetne ezeken kívül még ismerkedni? :D

2015. aug. 11. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a barátaid hogy mutassanak be az ő lány barátainak! Ez a legmegbízhatóbb és legegyszerűbb.
2015. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A környéken, ahol laksz. Vagy baráti körben. Vagy elmész valahova sportolni és ott. Vagy könyvtárban.
2015. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az van hogy olyan haverom már nincsenek, hogy is mondjam, ha nincs hasznom valakivel tartanom a kapcsolatot akkor megszakitom azt, és már nem tartom olyannal akivel elmehetnék ismerkedni :S
2015. aug. 11. 21:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és jártam sportolni, vagyis kondiban. De oda nem ismerkedni mentem hanem testet formálni :)
2015. aug. 11. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert csak jartal? Egyebkent az edzes utani aerob kozben siman lehet dumalni. Raadasul attol, hogy edzeni jarsz oda, meg lehetsz baratsagos es nyitott a teremben is.
2015. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vége lett a sulinak ezért nem tudom megoldani a utazást a kondiban. De 2 év alatt elég szépen fel szedtem magam,de a nyár tönkre tett xd
2015. aug. 11. 22:14
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem jössz ki a négyfal közül=Nem lesz barátnő
2015. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sokat otthon. Mindig úton vagyok. De valahogy se kedvem se erőm ismerkedni, akarok de valamiért nem teszem.
2015. aug. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!