Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem találni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem találni ilyen férfit, vagy ezek már túlzó elvárások?

Figyelt kérdés

Próbáltam régebben lejjebb adni, de bizonyos dolgokból egyszerűen képtelen vagyok engedni.


- Külsőre legyen igényes, figyeljen oda a megjelenésére. Ezen azt kell érteni, hogy legyen rendezett, ne járjon mindenhova póló-mackónadrág szettben. Nem kell, hogy több tízezres ruhákat hordjon meg a legújabb divat szerint, de legyen igénye magával szemben arra, hogy legyen valami stílusa, ne úgy álljon hozzá, hogy "jól van az úgy".

- Sportoljon valamit. Nem kell kigyúrnia magát vagy hasonló, de én is sportolok, odafigyelek magamra, és nem biztos, hogy el tudnám viselni, hogy a másik csak tesped, miközben én teszek azért, hogy karban tartsam a testem.

- Rendelkezzen egy érettséginél azért több papírral. Én egyetemet végeztem, nagyon nem könnyű szakon. Szeretném, ha a páromnak is azért lenne valami tapasztalata a "tanulás világában", illetve szeretném elkerülni az emiatt esetleges frusztrációiból adódó konfliktusokat.

- Ne legyen bunkó, de legyen egy egészséges önbizalma. Ne játssza a menő gyereket, ne ugasson le senkit, ne legyen udvariatlan, de azért legyen képes kiállni magáért és kommunikálni az emberekkel.

- Dolgozzon valamit, legyen valami terve az életre. Nem érdekel a fizetése, de legyen valami célja, amerre halad. Nem tudnám elviselni nap, mint nap azt halgassam, hogy ő mennyire utálja a munkáját, meg azt végignézni, hogy napról napra él céltalanul a semmibe.

- Ne várja el, hogy minden házimunkát én csináljak, én főzzek-mossak rá, míg ő munka után csak pihenget. Ha mindketten dolgozunk (ami az előző pont alapján nyilvánvaló), akkor a háztartást is együtt vezessük, nagyjából egyenlően elosztva - a "besegítek" nem elég.

- Szeretnék majd gyereket, de nem lennék hajlandó "egyedül" nevelni. Igenis az apja is vegye ki a részét a gyereknevelésből, pl. foglalkozzon ugyanúgy az iskolai dolgaival és ténylegesen nevelje ő is, ne csak a kellemes részét végezze az egésznek, hogy játszik vele, meg büszkélkedjen, mikor valamit elér. Vegye ki a részét ugyanúgy a fárasztó és idegesítő részekből is. Emellett azt se várja el, hogy 3 éves koráig otthon legyek vele egyedül, "főállású anyaként".


Van egyáltalán esélyem ilyen férfit találni, vagy ezekkel a dolgokkal túl magasra teszem a lécet?


2018. szept. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
19%
A "ne legyen bunkó" kitételnél minden létező pasi el is vérzett :D
2018. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
47%

Amíg elváráslistával indulsz neki a párkeresésnek, addig esélytelen, hogy társat találj.

És egyébként igen, túlzóak az elvárásaid. Alig van olyan férfi, aki ennek a rengeteg szempontnak mind tökéletesen megfelelne, aki van, az pedig vagy foglalt, vagy nem téged keres, mert neki is vannak elvárásai, amiknek meg te nem tudsz megfelelni.

2018. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
65%
Egyeske, a te bajod, hogy bunkó pasik vesznek körül. Valószínűleg a nem bunkók nem elég alfák neked, így észrevétlenül elsuhannak a radarod alatt.
2018. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
30%

Az utolsó pontnál is elvérzett az összes pasi!

A fiatal energikus, apának való pasik többsége nem akar gyereket, aki igen az általában a "tanulás világában nem járatos" annyira mint te.

A vénecskébb férfiak már inkább kaphatóak gyerekre... de az is szívás, ugyanis, mire tinivé ér nagypapa lesz gyakorlatilag. Szóval szuflával annyira nem bírják a dolgot. (ezt környezetembe tapasztalom) És akkor előáll az a pont amikor csak játszik néha-néha a gyerekkel és büszkélkedik fűnek fának.


A partiképes férfiak zöme kihasználja a fiatalsága minden cseppjét és addig dugja a puncikat, amíg el nem kopik a szerszám.

2018. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
35%

Így van, ez olyan mint egy bevásárlólista...gyakorlatilag mintha egy boltba mennél vásárolni a polcról egy férfit magadnak.

És minél jobb annál drágább.


Lehet, hogy mással pl bunkó de lehet, hogy veled soha nem lenne az, lehet, h nincs csak érettségije de lehet művelt és attól még igencsak lehet magas pozícióban is ésatöbbi...

2018. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
34%
Miért akarod magadra formálni..szerintem túlzás.Nem akarod elfogadni az emberek szokásait.ezért nincs senkid
2018. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
78%

Mondasz vmit 1-es... :)

Sajnos, amelyik pasinak töke van (már pedig van, kinek kisebb, kinek nagyobb, khmm), akkor velejár, egy bizonyos agresszivitás, és ez sokszor nem tudják szabályozni a kommunikációban, sőt sokszor az érzéseikben, gondolataikban sem. Nagyon ritka az olyan férfi, aki ura a személyiségének ezt a részét befolyásoló hormon/neveltetés/szocializáció kombónak.

2018. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
41%
Férfiként az én listám annyiból állt, hogy szeressen a másik. Aztán rájöttem hogy már ez is felesleges. :D
2018. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
23%

Valószínűleg találkozhatsz ilyen férfival kérdező. Én nem mennék át ezen a szűrő de ez nem igazán aggaszt.



A véleményem az, ha ilyen lista alapján keresel párt akkor boldogtalan leszel, főleg ha találsz egy ilyen férfit és te nem kellesz neki.


Ettől függetlenül minden esélyed megvan arra, hogy megtaláld aki számodra megfelelő.

2018. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok jobb úgy nekiállni a párkeresésnek, hogy "majd lesz valami"? Sajnos én nem hiszek abban, hogy bármiféle elképzelés nélkül nem csak elvesztegetek x időt valakivel, akiről később kiderül, hogy képtelen vagyok elviselni mellette az életet.
2018. szept. 19. 19:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!