Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem találni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem találni ilyen férfit, vagy ezek már túlzó elvárások?

Figyelt kérdés

Próbáltam régebben lejjebb adni, de bizonyos dolgokból egyszerűen képtelen vagyok engedni.


- Külsőre legyen igényes, figyeljen oda a megjelenésére. Ezen azt kell érteni, hogy legyen rendezett, ne járjon mindenhova póló-mackónadrág szettben. Nem kell, hogy több tízezres ruhákat hordjon meg a legújabb divat szerint, de legyen igénye magával szemben arra, hogy legyen valami stílusa, ne úgy álljon hozzá, hogy "jól van az úgy".

- Sportoljon valamit. Nem kell kigyúrnia magát vagy hasonló, de én is sportolok, odafigyelek magamra, és nem biztos, hogy el tudnám viselni, hogy a másik csak tesped, miközben én teszek azért, hogy karban tartsam a testem.

- Rendelkezzen egy érettséginél azért több papírral. Én egyetemet végeztem, nagyon nem könnyű szakon. Szeretném, ha a páromnak is azért lenne valami tapasztalata a "tanulás világában", illetve szeretném elkerülni az emiatt esetleges frusztrációiból adódó konfliktusokat.

- Ne legyen bunkó, de legyen egy egészséges önbizalma. Ne játssza a menő gyereket, ne ugasson le senkit, ne legyen udvariatlan, de azért legyen képes kiállni magáért és kommunikálni az emberekkel.

- Dolgozzon valamit, legyen valami terve az életre. Nem érdekel a fizetése, de legyen valami célja, amerre halad. Nem tudnám elviselni nap, mint nap azt halgassam, hogy ő mennyire utálja a munkáját, meg azt végignézni, hogy napról napra él céltalanul a semmibe.

- Ne várja el, hogy minden házimunkát én csináljak, én főzzek-mossak rá, míg ő munka után csak pihenget. Ha mindketten dolgozunk (ami az előző pont alapján nyilvánvaló), akkor a háztartást is együtt vezessük, nagyjából egyenlően elosztva - a "besegítek" nem elég.

- Szeretnék majd gyereket, de nem lennék hajlandó "egyedül" nevelni. Igenis az apja is vegye ki a részét a gyereknevelésből, pl. foglalkozzon ugyanúgy az iskolai dolgaival és ténylegesen nevelje ő is, ne csak a kellemes részét végezze az egésznek, hogy játszik vele, meg büszkélkedjen, mikor valamit elér. Vegye ki a részét ugyanúgy a fárasztó és idegesítő részekből is. Emellett azt se várja el, hogy 3 éves koráig otthon legyek vele egyedül, "főállású anyaként".


Van egyáltalán esélyem ilyen férfit találni, vagy ezekkel a dolgokkal túl magasra teszem a lécet?


2018. szept. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező (#29) tudod, ehhez az is kellene, hogy az a listádnak megfelelő férfi pont ugyanezeket a dolgokat tartsa fontosnak egy nőben... mert valószínűbb, hogy neki van egy másik, ettől több dologban különböző listája, mondjuk.
2018. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim válasza:
44%
Egy férfinek valószínűleg közel sem az lenne a listáján mint neked. Ha ő a te listádnak feleljen meg, neked az övének kellene szerintem. :)
2018. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
77%

férjem:

-Mikor megismertem, akkor nem öltözött jól, kisfiús volt, akkor nem érdekelte, de mikor összejöttünk együtt mentünk vásárolni ruhákat.

-sportol, de nagyon vékony alkat, sosem lesz kigyúrt

-van érettségije, és 3okj-e

-önbizalma nincsen

-dolgozik, szereti is

-megcsinálja, HA megkérem, de magától mosogat

-nem akarunk gyereket


De ő sem tökéletes, ahogy senki sem az.

2018. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
43%

Találsz olyat amelyik ideig óráig ilyen.

Aztán jó lesz a szakadt cucc és topis lesz, te meg egy sima zuhany után is randira készülsz.

A sport lesz fontos, mert már kettőtök miatt dolgozik, nincs rá ideje.

Ugyan lesz fogalma a tanulásról, de hülyének néz, ha csak egy rajz tanfolyamra akarsz elmenni... Hiába jó tanulni.

Aztán majd bunkó és savanyú lesz, és mindent és mindenkit fikázni kezd.

Dolgozni is fog, de csak céltalanul, és lásd fentebb más mindig jobb helyen van, te is. Bezzeg ő.

Rendesen kiviszi majd a szennyest az első hónapban, aztán egy idő után ha hozol egy olyan szabályt, hogy csak azt mosod ami a gépben vagy a tartóban van, egy szemét céda leszel. És mi az, hogy nyolcra nem vagy otthon bevásárlás után és nincs meg vacsi, mikor együtt is intezhetnétek, de ő inkább otthon pihenget.

A gyerek körül is csak addig lesz ott, amíg cuki. Abban a pillanatban a te hibád lesz, hogy vele PSezik de nem tanul, te nem tudod megvígasztalni amikor fogzik stb stb stb.


Szerintem dobd ki a listát, és örülj, hogy nincs egy pasi se veled. Tarts szeretőt, és nem fog fájni a fejed, hogy megint mi vár rád otthon.

2018. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
77%
Hát érdekes kérdés...kicsit sok a feltétel...anyukám anno kb. a mostani FOSZ-os képzésnek megfelelő végzettséggel rendelkezik, gazdasági területen dolgozik. Apukámnak nincs érettségije, szakmunkásképzőt végzett, jelenleg is ilyen területen dolgozik ő is. A többi pont illett apukámra ezek közül. Szeretném leszögezni, hogy nem alkoholista azért, mert nincs érettségije, nem munkakerülő, van két gyereke, rengeteget olvas, vallástól kezdve csillagászatig minden témáról és jobb a helyesírása mint anyukámnak. :D Azért nincs érettségije, mert nem éltek úgy annak idején, hogy továbbtanulhatott volna, utána jött a család, két helyen dolgozott egyszerre. 24 éve házasok, sosem volt ebből konfliktus. Most pl. ha találkozol egy pasival, akire a listádról egy pont nem igaz, akkor mehet a sunyiba? Néhány pontot én kissé előítélesnek érzek.
2018. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 peca1000 ***** válasza:
43%

Van ilyen pasi, de az nem ilyen nőt akar mint te, hanem egyszerűbbet.


Ja ès ha meglátná a listádat, hiába reális, el is ijesztenéd vele.


Kitartást kérdező, de ahogy egyre múlnak az évek, és nem jön az ilyen férfi, egyre jobban lejjebb adsz ezekből az igényekből.

2018. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
44%

Na, én most nem tudom melyik tábort fogom erősíteni, de mindegy is. Már eleve kétkedve fogadom az ilyen listákat, mert minden ember úgy írja le a saját igényeit, hogy azok "átlagosak", teljesen rendben vannak. A világ legvisszataszítóbb nője vagy férfija is írhatna ide szépeket, arra is mindenki azt mondaná, hogy " ezek az elvárások rendben vannak". Egyszerűen mindenki úgy állítja be magát, hogy normálisnak tűnjön...:D


Szóval ilyen alapon én senkinek a cukormázas ömlengését nem fogadom el tényként. Azt viszont valaminek a jelének gondolom, hogy emberek azon sopánkodnak, hogy de hát az ő igényeik normálisok, az ő párválasztásuk normális, és úgy általában a "világ", a férfiak, a nők felelősek azért, mert ő nem talál "normális" párt. Egy túrót.


Akinek van önismerete, képes reálisan gondolkodni, képes helyes döntéseket hozni (nem csak párkapcsolati témákban, hanem bármiben,munka,család,baráti dolgok, pénzügyek stb) az az ember a legritkább esetekben van egyedül. A való élet cáfolja meg a kérdezőt és az összes ilyen sopánkodást: rengeteg működő párkapcsolat van, a nem működők mellett vagy az egyedülállók mellett.Valamit akkor ezek az emberek jól csinálnak, és a sopánkodók pedig nem, de ez utóbbiak mindig külső tényezőkre fogják a személyes kudarcaikat..

2018. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
51%

"mikor összejöttünk együtt mentünk vásárolni ruhákat"


Nem tudom, miért, engem kiábrándít, ha valaki csak anya kedvéért szedi össze magát. Talán pont azért, mert akkor úgy érzem magam, hogy "anya".


Egyébként a lista teljesen normális elvárásokat tartalmaz mindkét nem felé.

2018. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
28%

Tudod, a párkapcsolat nem úgy működik, mint egy bevásárlás.

Nem túlzás a listád, hanem életszerűtlen.

Amikor találkozol egy szimpatikus férfival, megtetszik neked, akkor már szóba sem állsz vele pl azért, mert nem sportol?

Így nem lehet társat találni.

2018. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
70%
Egy rakás ilyen férfi van, én magam is ismerek többet. Kérdés,hogy te felismersz-e egyáltalán egy ilyen férfit, ha összetalálkozol vele, ill. hogy kellesz-e neki.
2018. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!