Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem találni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem találni ilyen férfit, vagy ezek már túlzó elvárások?

Figyelt kérdés

Próbáltam régebben lejjebb adni, de bizonyos dolgokból egyszerűen képtelen vagyok engedni.


- Külsőre legyen igényes, figyeljen oda a megjelenésére. Ezen azt kell érteni, hogy legyen rendezett, ne járjon mindenhova póló-mackónadrág szettben. Nem kell, hogy több tízezres ruhákat hordjon meg a legújabb divat szerint, de legyen igénye magával szemben arra, hogy legyen valami stílusa, ne úgy álljon hozzá, hogy "jól van az úgy".

- Sportoljon valamit. Nem kell kigyúrnia magát vagy hasonló, de én is sportolok, odafigyelek magamra, és nem biztos, hogy el tudnám viselni, hogy a másik csak tesped, miközben én teszek azért, hogy karban tartsam a testem.

- Rendelkezzen egy érettséginél azért több papírral. Én egyetemet végeztem, nagyon nem könnyű szakon. Szeretném, ha a páromnak is azért lenne valami tapasztalata a "tanulás világában", illetve szeretném elkerülni az emiatt esetleges frusztrációiból adódó konfliktusokat.

- Ne legyen bunkó, de legyen egy egészséges önbizalma. Ne játssza a menő gyereket, ne ugasson le senkit, ne legyen udvariatlan, de azért legyen képes kiállni magáért és kommunikálni az emberekkel.

- Dolgozzon valamit, legyen valami terve az életre. Nem érdekel a fizetése, de legyen valami célja, amerre halad. Nem tudnám elviselni nap, mint nap azt halgassam, hogy ő mennyire utálja a munkáját, meg azt végignézni, hogy napról napra él céltalanul a semmibe.

- Ne várja el, hogy minden házimunkát én csináljak, én főzzek-mossak rá, míg ő munka után csak pihenget. Ha mindketten dolgozunk (ami az előző pont alapján nyilvánvaló), akkor a háztartást is együtt vezessük, nagyjából egyenlően elosztva - a "besegítek" nem elég.

- Szeretnék majd gyereket, de nem lennék hajlandó "egyedül" nevelni. Igenis az apja is vegye ki a részét a gyereknevelésből, pl. foglalkozzon ugyanúgy az iskolai dolgaival és ténylegesen nevelje ő is, ne csak a kellemes részét végezze az egésznek, hogy játszik vele, meg büszkélkedjen, mikor valamit elér. Vegye ki a részét ugyanúgy a fárasztó és idegesítő részekből is. Emellett azt se várja el, hogy 3 éves koráig otthon legyek vele egyedül, "főállású anyaként".


Van egyáltalán esélyem ilyen férfit találni, vagy ezekkel a dolgokkal túl magasra teszem a lécet?


2018. szept. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
37%
Kezdem érteni miért gyártanak emberszabású robotokat mert igény lesz rájuk.úgy programozod ahogy csak akarod csak addig várj még pár évet
2018. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
70%

Az én párom lazán átmenne a listád minden pontján. És az előző barátaim is.

Szerintem ez az oldal nem feltétlenül a legjobb hely, ha reális képet akarsz kapni a társadalomról, mert nagyon sok esetben a sikertelen, frusztrált férfiak járnak ide önigazolást keresni, vagy épp kisírni magukból a bánatot, és a környezetüket hibáztatni a megnyugtatásuk érdekében.


Én nőként mondom, hogy nekem is hasonló listám lenne, és semmi túlzót nem találok benne, mivel mindezen tulajdonságokkal és képességekkel magam is rendelkezem. Nyilván ha elvárod a diplomát, kizársz egy viszonylag széles réteget, de a sport is ilyen, a legtöbb ember lusta, a diplomához pedig rengeteget kell tanulni, a sporthoz is kitartás kell és belső motiváció, ami a legtöbb emberben szintén nincs meg. De nem lehetetlen ilyen társat találni.


Mondjuk, én a diplomától el tudok tekinteni, amennyiben a férfi intelligens és értékes a munkaerőpiacon is. Ismerek ilyen férfiakat is.


Ne foglalkozz azokkal, akik szerint irreálisak az elvárásaid, vannak ilyen férfiak, de nyilván nem ők fognak ide írni. :)

2018. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
65%

Én büszkén állíthatom, hogy ezek rám igazak, leszámítva a munkát, jelenleg egy OKJ-s képzésen vagyok , néha dolgozom, de csak hétvégén van rá időm :)

És őszintén szerintem nem túl magasak az elvárásaid, teljesen normális hogy vannak igényeid, nem éred be akárkivel :)

2018. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező (#16) "Ezek tényleg ennyire egetverő dolgok manapság, amin a férfiak 90%-a elbukik?" - kegyed el van tévedve... ahhoz, hogy valaki elbukjon, előbb el kellene indulnia a versenyen... azt próbáld már megindokolni (akár csak magadban, de akár itt is) hogy egy a listádnak megfelelő férfi miért akarjon pont veled kapcsolatot?
2018. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy teljesen alap lista.

Bunko, tanulatlan, lusta, otthon kiszolgalast varo pasinal a semmi is jobb, es igen, nagyok sok ferfi megfelel ezeknek az elvarasoknak.

2018. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy milyen lesz egy gyerekkel az akkor derül ki...
2018. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
74%
Én a "legyen egészséges önbizalma" részen kívül a többiben magamra ismertem. Sosem volt egy randim sem. Nagyon kevés ez egy randihoz manapság. A gond ott van, hogy eltérő kép van mindenki fejében egy-egy általad írt feltételről. Például "Legyen igényes, figyeljen oda a megjelenésére". Én általában farmer-póló párosban járok, szerintem igényes és szeretem, mert jól érzem magam benne és kényelmesnek, megfelelőnek tartom. Ettől függetlenül lehet, hogy te mondjuk az öltönyre mondod, hogy "igényes". Tehát nagyon sok függ attól, hogy te magad mit gondolsz a dolgokról. (31/F)
2018. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem amit ide leírtál nem túlzó de valóban nincs elég ilyen férfi.

Én a páromat hoznám példának.

Az egyes pontnak nagyjából megfelel. Bár csak azért figyel arra hogy színben is megfeleljenek egymásnak a ruhái mert többször jeleztem hogy ez szerintem fontos. Sokat "javult" az érzéke ilyen téren az elmúlt pár évben.

A párom izmosít és olykor fut. Nekem azon túl hogy ne legyen kövér ez nem fontos de én se mozgok. Viszont nagyon büszke vagyok rá mert szépen felépítette a vállait bár hasa is van.

Az érettségis pontnál viszont elbukott. Nincs érettségije szakmát végzett ennek ellenére nagyon értelmes és sok téren tájékozott. Nem az akadályozta meg hogy buta hanem az akkori körülmények. Jelenleg jól menő vállalkozása van.

Jó a kommunikációs készsége és bármilyen közösségbe be merem vinni. Az élet legtöbb területén magabiztos és erős személyiség viszont mikor összejöttünk azért meg kellett küzdenünk hogy a kapcsolati életünk működjön. Több barátnője is csúnyán elbánt vele mielőtt találkoztunk az elején volt gond a bizalommal és az önbizalommal is. Mostanra helyrejöttünk és nagyon örülök hogy megadtam a bizalmat és az időt.

Abban egyetértek veled hogy egy életunt a munkáját rühellő fickó lelombozó. Szerencsére ő nagyon szereti amit csinál.

A házimunka egyenlőre nem fele-fele de ezen még alakítunk ha összeköltöztünk. Azonban többnyire nem csak heverészik így elégedett vagyok vele.

Én a fő állású anya dolgot szerintem szeretni fogom de a párom kiveszi majd a részét a dolgokból. Utálná ha a gyereke nem ismerné vagy szeretné őt. Jó apa lesz valószínűleg de ezt ugye előre nem lehet tudni.


Hogy összesítsem amit írtál: Szeretnél egy pasit aki ad a megjelenésére nem egy paraszt de nem is tutyimutyi van önbizalma de nem ő a helyi h.ülyegyerek. Van munkája amit szeret. Tanult (ez talán az egyetlen pont amivel én nem tudok azonosulni) és hisz az egyenlőségben munka és házimunka terén. Szeretne gyereket és annak nevelésében részt is venne.

Szerintem ez nem földtől elrugaszkodott viszont a legtöbb ismerősöm itt vagy ott elbukna. Kérdés mennyire tudsz kompromisszumot kötni.

2018. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
A listán csak olyan dolgok szerepelnek, amik rám nézve is teljesülnek. Nem várok el olyat, amit én magam nem tudok nyújtani.
2018. szept. 19. 19:52
 30/59 anonim ***** válasza:
66%

Csatlakozom # 19-hez. Én sem értem, hogy mi ezekben a pontokban a felháborító, ami ennyire szíven ütött néhány embert. A "listázós" dologgal szintén: az elképzelések szavakba öntése hozza létre a listát, ami csak egy megjelenési forma, nem pedig van vagy nincs kérdése.


Ennek még úgy is megfelelek szinte teljesen, hogy amúgy frankón esélytelen vagyok a párkeresésben :D Az öltözködési stílusom nem biztos persze, hogy megfelel (de semmi extrém, semmi elhanyagolt, inkább csak egyszerűbb), és a sport most épp olyan, hogy nem arra fókuszálok, de nem zárkózom el előle.


26/F

2018. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!