Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy ő csak egy raktáros vagy pénztáros az Aldiban, lidlben, akkor miért legyintenek rá és hajtják el? Holott a bére a legtöbb vidéki mérnök bérét is túlszárnyalja?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 24. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:

Kérdező, mert a nők olvasatában a pénztáros = aljameló, kevés pénz. Nekik meg sok pénz kell, lehetőleg a pasié.

A nők döntő többsége anyagias, ez az alapigazság, akkor is, ha szépítve egzisztenciának hívják.


"Megbolondulnék, ha csak ekkora karriert futnék be. És dolgoztam diákként ilyen helyen, ez minden, csak nem önmegvalósítás..."


Kishazánkban a többségnek ennyire futja. A kormány elintézte, hogy mélynyomorba jusson az ország. Egyik átlagember se akart ilyen karriert befutni, egyszerűen ez jutott. Nem kívánságműsor, eszed amit az élet elédbsz, vagy éhenhalsz.


"Egy ilyen ember nekem nem lesz a szellemi társam. Nagyon nagy eséllyel biztosan nem."


Jaham, mert akinek pénztárosi állás jut, az biztos egy hülye gyökér. Te talán atomfizikus vagy?


"Akinek a pénztárosi "karrier" elég, az nem hozzám való."


Stimm. A félmillió nettót keresőkhöz pedig te nem vagy való, ha már skatulyázunk.


"Vagy pár okos mérnök összehozna egy önkiszolgáló kasszát, és azzal tudnának az emberek fizetni... Oh wait..."


Létezik ilyen. És mindig igényel 2-3 dolgozót, mert az idióta robotkassza lépten-nyomon meghibásodik - nemcsak a hamispénzt nem veszi be, de gyakran az igazit se hajlandó.

Ettől eltekintve tehát, hogy nem működik, tényleg jó ötlet volt bevezetni :D még mindig jobb, mint a cseresznyés tőzsde :DDD


"hanem hogy ő is egyetemet végzett legyen, mint én. Lehet leszavazni, mert csúnya gonosz néni vagyok, aki merészel elvárásokat támasztani, de ez a kegyetlen igazság."


Elárulok valamit: Semmire nem biztosíték egy darab szaros papírfecni amit teleírtak latin szavakkal. Baromira felszínes vagy, ha szerinted igen, de nem baj, legalább nem lógsz ki a sorból. A piros kezet pedig kaptad is.


"ugyes vagy ! be jelentkeztel egy madik regisztralt profirol ! te szerencsetlen eletu! ahogy irtam ne dugd abba bele az orod amihez nem ertesz!"


Trollkodni eredj a Humor kategóriába, itt nem vagyunk vevők a vergődésedre. Piros kéz.


"a mérnökök jellemzően okosak. Például nem írnak ilyen baromságot, autentikus forrásra hivatkoznak, tisztább képe van a mérnöki, pénztárosi és üzletvezetői pozíciókról."


Hány mérnököt is ismersz, hogy ilyen sommás véleményeket jelentgetsz ki? SZVSZ egyet se, csak az a sztereotípizált kép él a fejedben, hogy a mérnök egy sárga kobakos jólfésült emberke egy valagnyi kék tervrajzzal a hóna alatt. A programozók meg ugye nyakszakállas dagadékok vagy karcsiszemüveges kapafogú kis véznák.


"egy raktáros vagy pénztáros fizetése meg sem közelíti semmilyen mérnök fizetését."


Ezt senki nem vitatta, de ezzel nem is cáfoltál meg semmit.


"ezzel indirekt a nőket szólod le."


Nem véletlenül.


"A hozzászólások többségét tekintetbe véve éppen az ellenkezője érvényes - a nem diplomások nézik le a diplomásokat."


Egy nagy túróst. Itt konkrétan a diplomás oldal kezdte el a szardobálást. Persze vissza nem olvasnál a világ minden kincséért se...


"Ez a komplexusokat és irigységet tükröző, fröcsögő attitűd pedig az autentikus és egzakt válasz a kérdésre. :)"


Ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.

Kaptad a mínuszodat.


"a gyökér és irigy mentalitás az oka, amit az itteni hozzászólások is tükröznek."


Az hát, iLigyek vagyunk a diplomásokra, csak mert van egy papírfecnijük és attól ők már valakik :DDD

Gratulálok, ez a cikk épp rólad íródott: Napi Közlöny - Hagyjad, csak irigy


"Miért nem mesz ki külföldre?Ott megfizetnének,aki k.rvának ne csodálkozzon,hogy b..szák."


Oké, és attól jobb lesz idehaza hogy egy idegen országnak termeli a GDP-t? Fuck logic.


"2. Tanulj piacképesebb szakmát pl szoftverfejlesztő vagy gazdasági matematikus,aktuárius."


Remeeek, és ha mindenkiből programátor meg mérnök lesz, kenyeret ki fog sütni? Majd megírják turbó-paszkálban oszt kinyomtatják háromdés-nyomtatóval? Kicsit fura íze lesz, de meg lehet szokni, önuralom kérdése ugye.

De ugyanígy felhozhatnám azt is, hogy a szemetedet ki fogja elvinni, a fájós lábadra ki ad orvosságot, és egyáltalán, ki fog dolgozni az erőműbe, hogy legyen áramod a gépeidhez. Ja, hogy senki? Akkor már borult is az elméleted.

2018. szept. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

Tudom, lehet a témát bőlére ereszteni, ízekre szedni...DE: nekem egy a fontos: ha valakinek nem felelek meg azért, mert szőke a hajam, X kg vagyok, és az a szakmám, ami, olyan az értelmi szintem amilyen, akkor annak a pasinak/nőnek nincs keresnivalója mellettem.És én se keresem a társaságát.


Nem hinném,hogy megalázóbb a végzettség/plafon bér hiánya attól, ha valaki kövérnek nevez és undorodik tőlem.


Általánosságban pedig nem mondhatjuk le,hogy minden pénztáros/raktáros /kategóriát értek alatta/ el van hajtva. Szinte mindenkinek van párja. Akinek pedig nincs, annak nem azért mert azt a feladatot látja el.

2018. szept. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!