Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy ő csak egy raktáros vagy pénztáros az Aldiban, lidlben, akkor miért legyintenek rá és hajtják el? Holott a bére a legtöbb vidéki mérnök bérét is túlszárnyalja?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 24. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
36%

,,Az igaz,de ha valaki szívesen csinálja a raktárosi munkát a lidl-ben,és elégetett is a keresettel,akkor miért kell lenézni, miért kell csesztetni ilyenekkel,hogy ez nem karrier,meg ilyen ember nekem nem kellene,aki elégedett ezzel? Lehet,hogy jól érzi magát,jól kijön a munkatársakkal,elégedett a keresetével,akkor hol itt a gond? Mert milyen fontos a diploma,még ha egyébként olyan szakon végeztük el,ami nem sok mindent ér,de a diploma legyen már s kezünkben,mert milyen jól végig magoltuk azt a pár évet."


Ez igaz,azonban el kell fogadni,hogy kevés választási lehetősége lesz nők terén,ennyi.

Kisebb lesz a piaca.

Nem szabad lenézni,de ugyanakkor el kell fogadja,hogy sokak szemében ez kevés lesz,mert egy jó nyaralásra is kuporgatnia kell,meg élményeket is kevesebbet engedhet meg magának.

2018. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
71%

#50

Ezzel tökéletesen egyetértek, én írtam a 34-es és a 42-es választ, szerintem nem minden a diploma. :)


#51

Hagyjuk már, nagynéném tanár, a férje meg rendőr, nem keresik hü lyére magukat, aztán mégis bőven tudnak nyaralgatni.

Okosan kell beosztani a pénzt, és akkor több mindenre jut. Van, aki többet keres, de elveri értelmetlen marhaságokra, az mennyivel jobb? :D

2018. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
72%
Mélyen megvetem azokat a "lényeket" akik bárkit le merészelnek nézni a munkája miatt. Igazi fennhéjázó tirpák tarack gyökerek.MIND.
2018. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
85%

51-nek:

"mert egy jó nyaralásra is kuporgatnia kell,meg élményeket is kevesebbet engedhet meg magának."


Ezzel csak az a baj, hogy ugyanez igaz az ELTE-n végzett tanárbácsira is, aki gimiben tanítja a törit. (Csak azzal fel lehet vágni.)

2018. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:

Most még lehet verni a melledet, hogy nettó 250k érettségivel yeah. Csak az a probléma, hogy egyrészt nem igaz, amit a kérdésben írtál. A legtöbb mérnök (persze, ha ért is a szakterületéhez) már pályakezdőként is simán megkeres +200-250k-t (programozó infós vagy hálózati mérnök pl. simán) ez az összeg pedig 2-4 évente drasztikusan növekszik súlyos százezrekkel az egyre nagyobb tapasztalat birtokában (senior Java fejlesztők alsó hangon 600-700k-t visznek haza és még nincsenek 30 évesek sem!!!!). A nagyobb probléma, hogy 10-15 év múlva (de sztem már hamarabb) olyan szintű lesz az automatizálás, hogy egyszerűen a gépek fognak dolgozni a boltokban és nem lesz szükség képzetlen munkaerőre. Egyre több a "self checkout" vagyis az önkiszolgáló kassza, de ennél a jövőben csak kifinomultabb eszközök lesznek (átsétálsz a kapun és levonja a bankszámládról) amiket már manapság is fejlesztenek. Az, hogy 2-3 konkurens cég most egy ideiglenes bérversenybe kezdett az semmi okot nem ad arra, hogy elbízd magad. A tudás régen is a legnagyobb biztonságot/életminőséget nyújtotta és a jövőben ez hatványozottan igaz. A helyedben inkább most bőszen spórolnék, hogyha eljön az automatizálási forradalom, akkor legyen elég pénzem egy egyetemi képzésre de minimum egy szoftverfejlesztői képzésre, mert garantálom, hogy nem bolti alkalmazottként fogsz nyugdíjba menni. Ez annyira biztos, mint ahogy most itt ülök.

Másrészt - és ami talán legalább annyira lényeges - a diplomának továbbra is presztízse van és ha nem is minden esetben igaz, de a diplomával rendelkezők átlagban igen is jóval intelligensebbek, mint a sima melósok. A lányok között évről-évre egyre több a diplomás, ők pedig presztízsből sem fogják lejjebb adni az igényeiket egy hasonló végzettségű pasinál. Neked pedig így kisebb lesz a merítési lehetőséged.

2018. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
De én vegyészként keresek kevesebbet a lidls pénztárosnál, aki 220 felett visz haza. Ezért rossz. Nem nézek le senkit.
2018. jan. 24. 17:27
 57/72 anonim ***** válasza:
71%
#55, nem akarlak kiábrándulni, de az a hi-tech future fuckballz robotvilág, amit a sztárvárszban meg a sztár trekkben látsz, az csak a filmvásznon néz ki jól. A valóságban teljesen működésképtelen lenne, rengeteg okból kifolyóan. Tehát emberekre mindig szükség lesz.
2018. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök vagy? Mostanában kezdtél?
2018. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

,,De én vegyészként keresek kevesebbet a lidls pénztárosnál, aki 220 felett visz haza. Ezért rossz. Nem nézek le senkit."


Miért nem mesz ki külföldre?Ott megfizetnének,aki k.rvának ne csodálkozzon,hogy b..szák.

2. Tanulj piacképesebb szakmát pl szoftverfejlesztő vagy gazdasági matematikus,aktuárius.

Szakmai munkák: CNC programozó,PLC programozó,asztalos,szobafestő

2018. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
#59, felvázoljam ezredjére is, miért hülyeség a "tanujjad kifele a sztárszakmát oszt viheted haza a csiliókat, hö" nevű örökzöld sláger? Ezzel semmire nem megy az ember.
2018. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!