Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy ő csak egy raktáros vagy pénztáros az Aldiban, lidlben, akkor miért legyintenek rá és hajtják el? Holott a bére a legtöbb vidéki mérnök bérét is túlszárnyalja?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 24. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
32%

Értem én, hogy minden hasonló kérdés alatt kell propagálni a diplomások nyomingerek, a 8 általános Józsik meg befutott legények, de ez azért már kezd túlzás lenni. Nem az az általános, hogy Józsi egy új Steve Jobs lesz. Ellenben a legtöbb diplomásra valami ragad az egyetemen a koszon kívül és talán még céljai is vannak.


Sok embernek nem elég, hogy este bevernek 8 sört és ájulásig nézik a Jóban Rosszban sorozatot. Ezért is vannak férfiak/nők, akik más paraméterek szerint választanak partnert. Egyébként is, miért ne lehetne bárkinek, bármilyen elvárása? Van akinek a külső, pénz, népszerűség, szemléletmód, végzettség az elsődleges szűrő. Ha valakinek nem felelünk meg, tovább kell állni és nem hisztizni.

2018. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%

,,Nekem meg fontos,h sportoljon es igenyes legyen magara es kellemes ,humoros tarsasag legyen. Ez nem szokott sikerulni egy felelossegteljes poszt betoltese utan. Igy muszaki diplomaval en nem felelossegteljes munkat vegzokkel szoktam jarni majd egyuttelni. A diplomatol teljesen igenytelen lesz a legtobb ferfi. "

Így van,de ezzel nem értek egyet én szoftverfejlesztő vagyok,nem tipikus geek,heti 5 edzésem van reggel 7-kor,aztán jövök dolgozni.

Nem a diplomától lesz igénytelen egy férfi hanem a gondolkodásától,én korommal egyre igényesebb vagyok,kajában is,lakásom patent mindig finom illat rend van,prémium ruhákat hordok,rám feszül.

Pedig senior szintű munkatárs vagyok.

Sőt akiket ismerek komolyabb beosztásban mind mind eddzett,jól öltözött.

Ez nem törvényszerű inkább a férfitársaim 90%-a alapból egy igénytelen,belesz_rok hogyan nézek ki mentalitású.

2018. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
40%

Igen, vannak ilyenek. Meg vannak a magamfajták, akik szaklapnál dolgoznak és sorbaállnak a nagy koponyák (a példaképeik) előadásán, vagy épp megyéről megyére utaznak egy mintavételért, hogy valami ütőset dobjanak össze. Nálunk hetente, de havonta mindenképp vannak nyílt előadások, szakmai estek, van számtalan lehetőség, hogy az ember fejlessze a tudását és bizony buktatnak, ha nem fejezed ki magad normálisan egy prezentáció alatt, vagy ha nem tudod lehivatkozni az állításaidat, csak hablatyolsz. Az egyetemista ismerőseim színházi előadások, könyvbemutatók, komolyzenei koncertek programjait osztják meg a szakos programok mellett és meg sem tudsz mozdulni anélkül, hogy kulturáltan ne tudd magad kifejezni, vagy ne tudd, mikor kell csöndben maradni, mert kivágnak, mint a huzat, vagy megbuktatnak a fenébe, ha idétlenkedsz, vagy nem tudsz önállóan gondolkodni és felépíteni valamit magadtól. Az emberek, akikkel itt találkozom, olyan dolgokat csinálnak egyetem mellett és olyan dolgokról beszélgetünk, amire egyszerűen nem képes az, aki nem ezekben a körökben mozog. Bár nem vagyok politológiás, de életemben először egyetemen tudtunk politikai nézetekről úgy beszélgetni, hogy okosabb lettem és senki sem feszült neki a másiknak. És nem a buuuzimocsokorbán meg az ezérttartottazország és a személyeskedés ment, hanem valami minőségi. Ugyanígy a vallási kérdésekkel, a házassággal kapcsolatban is, ugyanígy az oktatás állapotával kapcsolatban is. Erre érttem azt, hogy egy egyetemista sokkal közelebb van a kultúrához és egy magasabb igényszinthez. Nem a seggelőkre meg az apucipicinövendékére. Mi nem fújunk egymásra, hanem észérvekkel vitatunk meg egy témát, mert van elég tudásunk ahhoz, hogy ne csak feketén vagy fehéren lássunk valamit. Meg ne mindig az legyen, hogy xy meg zx mit csináltak, hanem valami igazi téma a pletyka meg az üresség helyett. Igen, ehhez kell tudás. Nem, nem jár együtt az egyetemmel, de igen, az egyetemisták többet fordulnak meg olyan eseményeken és helyeken, ahol nem csak a bulvárszenny tenyészik.


Próbáltam egyszer ilyen "minektanulni" emberrel randizni. Azzal nem tudok mit kezdeni, mikor vállat vonogat, mert semmi sem érdekli a közéleti témák közül sem, meg fogalmazni nem tud normálisan és beszélgetni nem tudunk normálisan, mert minden második szava a nemtom meg az izé... Ha pedig én mondtam valamit, akkor "beszéljémámagyarul". Hát oké, így aztán sokat tudunk csinálni.

2018. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
80%

Én megkérdezném, hogy a túróba sikerült bejutnia :D Anyósomnak minden szükséges papírja megvan, van tapasztalata is bolti munkáról, de ezekre a helyekre kihalásos módon lehet kb bekerülni.

Egyébként anyósom is értelmes ember, tájékozott a világ dolgait tekintve, sokat olvas, és mikor időnk engedi, akkor együtt járunk színházba.

Sőt, a fia (a férjem) szakmunkás, neki sincs diplomája. Aztán mégis értelmesebb, műveltebb, mint az egyetemi csoporttársaim nagyrésze... és a legnagyobb könyvmoly, akit ismerek.

Sokan eléggé el vannak szállva a diplomától, de nem tudom mire fel, nem osztanak vele intelligenciát. Az egyetem egy valamit tanít meg: magolni. Lehet, hogy magolásban valóban jobb egy egyetemista/diplomás, de nem értem, ez meg mit ad hozzá egy kapcsolathoz.

"nem vagyunk egy szellemi szinten", te jó Isten gyere le.... :DDDDDD

Szánalmas, hogy sokan egyenesen felsőbbrendű létformának érzik magukat egy nyamvadt papírtól...


- diplomás N

2018. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
44%

" Az egyetem egy valamit tanít meg: magolni. "


Egyrészt nem igaz, persze ha éppen átbukdácsoltál valami büfészakon, akkor lehet. Másrészt akkor a középiskola mire tanít meg? :)

2018. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
0%

1) a mérnökök jellemzően okosak. Például nem írnak ilyen baromságot, autentikus forrásra hivatkoznak, tisztább képe van a mérnöki, pénztárosi és üzletvezetői pozíciókról. Ez most csak a kérdés és linkel cikk relevanciája.


2) egy raktáros vagy pénztáros fizetése meg sem közelíti semmilyen mérnök fizetését.


3) nem a nők nem legyintenek, ha megtudják, hogy te pénztáros vagy


4) ezzel indirekt a nőket szólod le.

2018. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
94%
Ha nőként ezt mondanám:"Kedves Aldiban dolgozó raktáros,Te mennyit keresel?Annyit?? Jó,akkor máris eldöntöttem,hogy Téged választalak..' Nem hinném,hogy bárki órülne egy ilyen kapcsolatnak.A párválasztás összrtettebb kérdés annál,hogy csak az anyagiakon alapuljon.Ezért nem kellene megsértődni.
2018. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a diploma nem nagy dolog, indokolatlanul van felmagasztalva. Bemagolsz egy halom dolgot, szorgalom kérdése az egész. Találkoztam már buta orvossal még butább ügyvéddel, és okos autószerelővel is. Emlékeztek még a postásra aki rekord összeget nyert a legyen ön is milliomosban? Aki aszerint ítél el egy embert, hogy mit tanult és mi éppen a foglálkozása... szintén buta. Hiába a diploma, ha valaki életképtelen.
2018. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
59%
Ezek szerint mégsem mindig csak az számít, hogy "mennyit visz haza". Már ez is baj?
2018. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
13%

A hozzászólások többségét tekintetbe véve éppen az ellenkezője érvényes - a nem diplomások nézik le a diplomásokat.


Ez a komplexusokat és irigységet tükröző, fröcsögő attitűd pedig az autentikus és egzakt válasz a kérdésre. :)

2018. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!