Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lidl-s pénztáros pasas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lidl-s pénztáros pasas nyerő lehet a nőknél?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 4. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Ha diakmunkan van, akkor oke. Ha ez a karrierje, akkor nem oke. Nem erdekel mennyit keres, egy kukas is kukas maradna attol meg, ha 300 ezer nettot kapna :D
2017. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Voltam 2014-ben náluk állásinterjún, akkor úgy emlékszem kb nettó 60 ezer alapbért adtak volna 6 órára, meg a pótlékokat de nem vettek fel.
2017. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
450-et keresek és nincs barátnőm... nem ettől függ.
2017. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Gyönyörű a megnyilatkozásod @1,remélem sterilizáltatod magad és a továbbiakban is sikeres karrierépítésre fordítod a maximális energiád nem pedig szaporodásra.Gyerekem lennél kitagadnálak.
2017. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy néz ki, milyen a személyisége.

A jó fizetéssel önmagában maximum az aranyásó hölgyeket/urakat tudja megfogni...

2017. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én diplomásként kapok 185 nettót, pedig megdolgoztam érte, tanultam. De diploma nélkül itthon ennyit keresni (persze lehet, cnc, vezető, vállalkozó, stb)nem olyan könnyű, főleg vidéken, keleten.
2017. ápr. 4. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Budapesten siman lehet 180 korul keresni diploma nelkul. Videken persze lehet nem, de en nem vagyok videki szoval nem erint nagyon a videki helyzet.
2017. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok. Pesten 200 körül vagy felett van egy rendes bér, ami épp elég 1 embernek.
2017. ápr. 4. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Diploma nélkül Budapesten 180 ezer? Még az V. kerületben is (ami a legdrágább megélhetésileg), egy eladónak 110 ezer nettót ajánlanak. Diploma nélkül, ott max ilyen szakmai tapasztalattal rendelkező gáz- villanyszerelő, elektrotechnikus vagy ilyesmi keres annyit. De az meg vidéken is. Nem a prolik keresnek jobban ott sem, hanem az IT-szektor. Ez a 300 000 forintos lidl pénztárosi állás, ez meg egy Fidesz-es kamu. Van az 100 000 forint... csak kellett a politikusoknak egy rendhagyó eset amit rendesen kisarkíthattak.
2017. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Villanyszerelő ismerősöm, aki persze állami (a magán az rommá keresi magát), az keres 165-170 ezret Pesten.
2017. ápr. 4. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!