Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy ő csak egy raktáros vagy pénztáros az Aldiban, lidlben, akkor miért legyintenek rá és hajtják el? Holott a bére a legtöbb vidéki mérnök bérét is túlszárnyalja?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 24. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
58%

#9 te vagy az akit nem mergezett meg az oktatas!

egyetemen is vannak olyan szakok amiket egy 2-3 asra eretsegizo is ki rangatna pl média szak .. Az egyetem nem feltetlen egy okos , muvelt embert jelent.Az az ember meg aki rakodo munkas fizikailag 3xor erosebb mint egy kondis iroda patkany.. A parlament is arrol hires hogy diplomasokkal van tele .. de meg eretsegis is alig van.. a vallalkozok nagy resze is diplomas..

2018. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mindig David Attenborough volt a példaképem biológus lettem, mellette érdekel a világlátás a színház az világlátottság a hegymászás a kalandok, az extrém' sportok természetfotózás festés és így érzem hogy jó irányba haladok semmit nem.bántam meg 29évesen.

Szeretek olvasni fontosnak tartom az edzést is..


És ez még mindig nem minden sok tervem van jó utón a megvalósítás felé :)


Mindenki azt csinálja amit szeret én azt mondom még ha kezdetnek kevesebb pénzért is de meghálálja.


Ha olyan munkád van ami nem tölt el örömmel olyan mintha a lelkedet adnád el semmi kreativitás nincs az életedben csak a robot..


Van meló egy ilyen élettel de ez az élet.

2018. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
96%

Esetleg ne olyannak dicsekedj ezzel, aki diplomában méri az embert, vagy csak a pénz érdekli.

Egy hasonló kaliberű pénztáros lány lehet, hogy szimpatikusnak fog tartani.

Tele az ország kétkezi munkásokkal, még a legtöbb gyárban is van egy tucat diplomás operátor. Nem kell úgy tenni, mintha csak azok lennének kapcsolatban, akiknek legalább doktorija van, és egymillió fölött keres. Úgyhogy ha nincs sikered, akkor ott más a probléma.

2018. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
61%
Előbb tanuljatok meg írni, utána lehet osztani az észt az oktatásról...:'D
2018. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
86%

Egyetemi végzettséget elvárni mert értelmes társat akarsz kicsit olyan, mintha valakitől államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítványt várnál el. Tök indifferens, hogy mondjuk anyanyelvi szinten beszél angolul, ha nincs papírja, nem is kell. Mondom ezt úgy, hogy jogra jártam.

A sors iróniája, hogy pont egy olyan állásom van, amihez aztán semmilyen papír nem kellett, és a volt évfolyamtáraim fizetésének négyszeresét, ötszörösét keresem. Beszélek angolul? Igen. Akkor a kutyát nem érdekel, hogy van-e papírom; a munkanyelv az angol, ha nem értem a kollégákat, akkor lehet akármilyen fancy nyelvvizsgám. Értek ahhoz, amit elvárnak? Igen. Így minden szuper.

Persze mindenkinek szíve joga olyan elvárásokat támasztani, amilyet szeretne. Nekem mindenesetre nem kéne olyan nő, aki bármilyen papírt vár el. Ez a fajta provincializmus szerintem már a munkaerőpiacon sem nagyon állja meg a helyét, hát még társkeresésben.

2018. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
58%

Nem a pénz miatt legyintenek rá, hanem azért, mert "lenézik", kevesebbre tartják maguknál. Úgy gondolják, hogy nem tudnak egy bolti eladóval szellemi társak lenni, pont mint ahogy fentebb írták.

És ez nem azért van, mert azok a bolti eladók annyira buták a legtöbb nő szintjéhez képest, hanem azért, mert a legtöbb nő nagyobbra tartja magát mint aki valójában.


Persze amikor összejön nekik a mérnők (értelmes) vagy valami komolyabb férfi akkor hamar kiderül, hogy ők igazából bőven az érettségivel boltban dolgozó srác szintjén vannak, aki ugye kevésnek van titulálva.


Viszonylag kevés olyan nő van akiben több van mint ami egy pénztárgéphez kell, csak valami papírjuk miatt vagy az egójuk miatt az értelmiséghez sorolják ÖNMAGUKAT.

2018. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
2%
#14 Nem neked való ez a téma tiplizz vissza a helyes írást segítő témákba!Ködzi!;)
2018. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
21%
Köszi!;)
2018. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
91%

# 11/12 Engem ez az állapot nem zavar. Van párom, aki magamért és nem a diplomámért szeret, ami ugye nincs is:))

Azt is tudom, a diploma csak egy papír. Vannak diplomás ismerőseim. Van aki sokra vitte és van aki nyomorban él a diplomájával. Na és olyanok is vannak, akik a 8 általánossal vállalkozók és megy nekik. Nem a diplomától, magától az embertől függ, akar valamit is elérni, tud jó, racionális döntéseket hozni, vagy nem.

2018. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
76%

Azért egy-két válaszolónak mekkora arca van, te jó ég. :D

Lenézitek azt, akinek nincs főiskolai, vagy egyetemi végzettsége. Ahogy több előttem szóló is mondta, rengeteg büfé szak van, meg ahol átrugdalnak. Egy ismerősöm 8-9 éve nyomja a 4 éves egyetemi képzést, biztos akkora művelt, értelmiségi, 100/100-as ember.(nem, nem az)


Ha nem lennének az általatok elítélt és lenézett kétkezi munkások, ti elvégeznétek azt, amit ők? :D Szánalmas patkányok...

2018. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!