Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy ő csak egy raktáros vagy pénztáros az Aldiban, lidlben, akkor miért legyintenek rá és hajtják el? Holott a bére a legtöbb vidéki mérnök bérét is túlszárnyalja?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 24. 09:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
Azért 12 osztállyal nettó 250 felett keresni vidéken, durva. Én vegyszként 200 at sem kapok, pedig 5 év egyetem volt.
2018. jan. 24. 09:47
 2/72 anonim ***** válasza:
21%
mert , nekik a cica fiu kell ez egyertelmu.. azok a nok meg nyilvan nem megfeleloek meg kommunikaciora sem! Ne foglalkozz az ilyen ocsmany gerinctelen nokkel , illetve ne is egy plaza babanak mond mi a munkad mert ...
2018. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
45%

Tudod, mit jelent az önelvárás és az élethosszig tartó tanulás?


Megbolondulnék, ha csak ekkora karriert futnék be. És dolgoztam diákként ilyen helyen, ez minden, csak nem önmegvalósítás...


Nincs bajom vele. Ez is munka, tisztességes munka ráadásul... De valljuk be, a többség nem az a "mellette könyvet olvas, edz és színházba jár (most mondtam valamit) kategória, hanem aki beéri ennyivel.


Egy ilyen ember nekem nem lesz a szellemi társam. Nagyon nagy eséllyel biztosan nem.

2018. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
48%
Nem érdekel a bére. Akinek a pénztárosi "karrier" elég, az nem hozzám való.
2018. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
65%
#4 ha mindenki ilyen ostobán gondolkodna mint te, várhatnál órákat a kasszánál, hogy kifizethesd a kiló kenyeret, amit megvettél.
2018. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
27%

Nekem az érettségim sincs meg, de 220-240 körül van a nettó általában :)

Most C+E jogsit akarok majd letenni. Akkor olyan 300 körül keresek majd :)

2018. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
37%

#5

Vagy pár okos mérnök összehozna egy önkiszolgáló kasszát, és azzal tudnának az emberek fizetni... Oh wait...


Amúgy pl a fodrászokkal, szakácsokkal, stb semmi bajom. De az legalább alkot meg nem olyat csinál, amit egy gép el tudna végezni feltétlenül minden nélkül.

2018. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nem a fizetése a fontos, hanem hogy ő is egyetemet végzett legyen, mint én. Lehet leszavazni, mert csúnya gonosz néni vagyok, aki merészel elvárásokat támasztani, de ez a kegyetlen igazság. Ha van egy kevesebbet kereső mérnök és egy többet kereső rakodómunkás, az előbbit fogom választani.
2018. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
73%
Vissza olvasol, sokszor kijelentették már itt, akinek nincs diplomája, az nem ember. Én, már tíz évvel ezelőtt össze szedtem a havi 4 százat 8 általánossal. A 8 általános volt, amiért sokan nem tekintettek, tekintenek embernek. Az lényegtelen, hogy pár ezer könyvet elolvastam, szeretem a művészet egyes ágait, szeretem a színházat, szeretem a természetet. Nincs papírom, nincs egy elnyűtt irodai székem, kész, nem vagyok így senki:))
2018. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
72%
Lehet azért mert te önbizalomhiányosan éled meg és kisüt hogy nem életed munkája
2018. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!