Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy elelmiszer aruhazban flortolni a penztaros lannyal?

Figyelt kérdés
Komoly valaszokat varnek....
2017. jún. 16. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Szia!Ne aggódj nem csak a kiflit tudom kifizetni! Csak a többi pénzem a BMW-mben hagytam a vastag brifkóban, az ékszerekkel teli táska mellett, az öltöny, és kondibérlet között.
2017. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Nehéz, mert neki az munkahely. Ha a helyzet úgy hozza, akkor be tudsz szúrni egyet-kettőt, de óvatosak a pénztárnál, mert csesztetik őket, ha csak úgy beszélgetnek. Kb annyi időd van amíg kiszolgál.

Pl

kipakolok, nekiáll lehúzni az árut.

ő: 3455 forintot kérek

én:(nyújtom a paypassos kártyát)

ő: neked kell érintened

én:(várok míg rámnéz, hogy mi van)

ő: (felveszi a szemkontaktust)

én: (vigyorogva)...és azt te hanyadik randin gondoltad ?

ő: (nevet)

én: (nevetek) köszi szia


Te távozás helyett mondhatod neki xy étterem este 8 és távozol. A mondott időre, pedig beülsz és vársz rá 10-15 percet.

Ez csak példa, ha magas labdát kapsz véletlen, akkor csapd le. Ha összejön akkor jópofán hívtad randira a lányt amit bizonyára értékel majd.

30/f

2017. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Ja, mégsem akarsz flörtölni pénztáros lánnyal ? D:

30/f

2017. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb, úgy mint egy ruhaboltban. Azt, hogy mosolyog rád, szemedbe néz, kedves, ne vedd készpénznek. Legtöbb helyen, ezek elvárások, előírások. Ismerek olyan üzletláncot, ahol előírás, hogy a vevő szemébe kell nézni.
2017. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Pár éve egy drogériában dolgoztam pénztárosként, volt részem hasonlókban! :)

Olyanban is, amit a 2-es írt. Sőt olyanban is, aki elém állt, hogy szívesen megk**na. Bizony!


Huh, nagyon sok tapasztalat amúgy emberismeretből. Sokszor azt gondolják az emberek, hogy azért mert a pult másik végében vagyok, bármit mondhatnak, megtehetnek.

2 esetet írok le neked kedves kérdező! :) Ebből majd szemezgetsz és összeteszed a lényeget.

Mind a 2 eset egymástól külön időkben történt, hónapok teltek el köztük!


1. Volt egy srác, aki állandóan bejárt, mindig nálam fizetett.

Nem volt különösebben helyes, eléggé mackós alkat volt. Nekem igazából ő fel sem tűnt, egy vevő volt a 100-ból.

Ő hosszabb huzavona után neten keresett meg (az egyik kollegám adta meg neki az email címem) később beszéltük, hogy odament hozzá és leírt neki, hogy milyen a külsőm, így derült ki, hogy "á, igen XY-ról van szó,stb" , és ott írt rám, hogy ne haragudjak, hogy így ismeretlenül ír, de szeretne velem találkozni személyesen ha lehet, mert nagyon tetszem neki.

Körülírta, hogy ki ő, majd küldött egy képet is.

Találkoztunk. Nagyon szimpatikus volt, hogy határozott volt, annak ellenére, hogy beszédhibás volt, láttam rajta, hogy komolyan gondolja.

2 évig voltunk együtt! :)


2. Volt egy srác, aki nekem nagyon tetszett, majdnem napi szinten járt be, mindig valami apróságot vett és1-1 kedves bókot is odamondott: "Új haj? Jól áll", "Szép körömlakk", stb :)

Kb olyan volt, mint Graham McPherson 20 évesen :) (én ezért csak "Graham-nek" hívtam ha a kollegákkal beszéltem róla, hogy szóljanak, ha feltűnik :P)


( [link] )


Én nem mertem "leszólítani" egyrészt mert ugye ez egy munkahely volt, másrészt mindig úgy tűnt, hogy siet.

Egyszer mikor senki nem volt a boltban kicsit beszélgettünk, de érezhető volt a beszédéből, hogy nagyon bántja valami.

Ismét nem lépett komolyabban felém. Viszont tett célzásokat, hogy szívesen megismerne és hogy érdemes volt bejönnie ide, mert az ember sosem tudhatja, hogy kivel találkozik :)


Követekező alkalommal, mikor láttam őt, akkor egy kisebb csokor virággal jött be, beállt, fizetett, ahogy szokott. Persze a kollégák már vigyorogtak, meg kacsingattak... de a virágot nem nekem hozta. Majd annyit mondott:


" Nagyon rossz az időzítés. És annyira sajnálja, mert nagyon jó lenne, ha megismerhetne, annyira szeretné is, de nincs egyedül... sok a probléma a kapcsolatában, és ez most neki nagyon nehéz, mert nem tudja mit tegyen, sok érv szólna egy új kapcsolat mellett. Ne haragudjak meg rá."


Természetesen nagyon elkeseredtem, de megköszöntem, hogy volt benne ennyi tartás, hogy nem tett be 2. a barátnője mellé.

Ezután soha többé nem láttam őt. Talán kibékült a barátnőjével és egyszerűbb volt neki nem eljönni, hogy összetalálkozzunk. Ki tudja...?


Szóval igazából bármelyiket is teszed, a lényeg azon van, hogy te mennyire tetszel a lánynak. De mindenféleképpen neked kell valamit tenned, pontosan ezért, amit leírtam :)


De pl az is jó, ha előre felírod egy kis papírra a neved és a telefonszámod, és hozzáteszed, ha van kedve találkozni, akkor írja meg, hogy neki mikor jó és menjetek el beülni valahova.

Egy fontos: soha ne húzd az idejét, mert rászólnak, hogy ne trécseljen a vevőkkel és legyél tömör, kedves, határozott.

Sok sikert! :)

2017. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Sehogy. A nő a munkahelyén van, nagyon etikátlan és gáz dolog valakit a munkahelyén letámadni, főleg, ha te vásárló/vendég vagy, és neki ez irányú kötelezettségei vannak.
2017. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a paypass kártyánál, ha felteszem a kérdést , hogy bedugós-e, a válaszból már lehet sejteni ezt-azt.
2017. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!