Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért ILYEN magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ILYEN magasak az igényei?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már sokkal közelebb vagyok a 30-hoz mint kellene (pedig még mindig elkérik a személyit sokszor)


Voltam már jó pár nővel is, a számláló is lassan a 30 felé araszolgat.


De sajnos buliból hazavinni nőket nekem sosem volt opció, mindig társkeresőkről indulva kellett összeügyeskednem a vonzalmat a részükről :(


És persze hamar falakba ütköztem, mert már az is csoda volt, ha egy átlagos szépségű lánynak kellettem.


És persze ezek a lányok hiába mondogatják, hogy én jóképü vagyok, én ÚGY odamondanám nekik, hogy "ja....de csak NEKED"


Na és hát én pesten az éjszakába is járkálok...HÁTHA...de már nagyon belefáradtam....tegnap pl benéztem 6 helyre, HÁTHA...


Egyik helyen táncoltam egy 30-as nővel, de mivel már nézett ki valahogy, ezért jött is a vérszivás, hogy hagyjam már békén, mert ő öreg, meg löttyedt a segge, stb, ez a tipikus kamu önutáló duma.


Bezzeg ha én kezdem el, hogy nem nézek ki jól, akkor azért ráznak le. Mondjuk élőben valahogy sosem kell magyarázni senkinek, hogy nem nézek ki jól, mivel egész egyszerűen eszerint történnek a dolgok, fintorogva elfordulnak, stb.


Na vissztérve ehhez a nőhöz, nyomatta ezt a kamu dumát, hogy ő igy meg ugy csúnya és öreg, nyilván várta, hogy majd BRILLLÍROZOK valamit az eszemmel, és akkor legalább arra ráfoghatja, hogy miért kavar velem....ugyanis egy jóképü fiu esetében nem kell magyarázat, mindenki látja, hogy jóképüvel kavar a csaj, az arcvesztés lehetetlen...


De ha egy csunyával kavar, akkor nagyon erős indokot kell találjon, hogy meg tudja magyarázni, hogy bár ronda volt a fiú, DE...


Na és tőlem mindig ezt DE-t várják.


Na mindegy én már mint mondtam nagyon belefáradtam ebbe az állandó tesztelgetésbe, hogy bizonyitsak, ugyhogy bele se megyek már...és nyilván nem is haladnak a dolgok, a csaj szépen ott is hagyott.


EGY PERCEN belül már láttam, hogy egy hozzám képest sokkal jobban kinéző pasival smárolnak.


JAAAAA, hogy annak a pasinak már nem kellett nyomatni ezt az "öreg vagyok" dumát?


2017. dec. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadó válasza a jó. Zöld pacsit kapott!!!

Az az oka Kérdező, hogy hatalmas a konkurencia, a nők minden ujjára akad 10 pasi, nem véletlen hogy ennyire beképzelt és kivagyi lesz közülük rengeteg, és az egyszerű földi haladókkal már szóba se áll.


"Mindenkinek joga van azzal szexelni, akivel akar, és nem tartozik senkinek semmivel."


Elmondjam, miért óriási baromság amit írtál, vagy időközben magadtól is rájöttél már?


"Volt közel 30 nő, akivel eljutottál az ágyig, de később leráztad őket valamiért, és még nekünk vannak elérhetetlenül magas igényeink?"


Sehol nem írta a Kérdező hogy ő rázta volna le őket, ezt csak te akarod a szájába adni.


"Írásotokból is üvölt, hogy rengeteg dolgot kell még megtanuljatok, hogy normális lányokat adhasson nektek a sors."


Tanítsd, Mester!

PUA-szintű baromságok nem érdekelnek.


"De ha neked kéne a jó nő, miért nem érted meg, hogy a nőknek meg a jóképű pasi kell?"


Ezzel nincs is gond, de akkor ne játsszák a sértett ártatlanságot, ha felszínesnek tituláljuk őket. Ugyanis ők defínició szerint felszínesek.


"Szóval neked nem kellenek a "csúnya" a nők és ez a világ legtermészetesebb dolga, de ha a nőknek nem kellene a "csúnya" férfiak, akkor máris dögöljön meg az összes mocskos, felszínes ri_banc."


Érdekes, az 500 tonnás Kirov reporting betonpillangókat soha senki nem szólja le, amikor a zsírhordó testükkel sportos, izmos pasast akarnak maguk mellé. Nekik szabad maguknál jobbra vágyakozni, a férfiaknak meg tilos? Kettős mérce pretty much, ye?

Kaptad a mínuszt.


"Jaj, emlékszem rád. Nem hiszem el, hogy ennyi időt pazaroltam rád.

Befejeztem."


Nem fogsz hiányozni, szia.

2018. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

"Elmondjam, miért óriási baromság amit írtál, vagy időközben magadtól is rájöttél már?"

Én még nem jöttem rá, nekem mond el légyszíves. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy milyen érvek szólnak a nemi erőszak mellett.


"Nekik szabad maguknál jobbra vágyakozni, a férfiaknak meg tilos? Kettős mérce pretty much, ye?"

Már bocs, de arra vágyakozol akire akarsz. De ez nem azt jelenti, hogy vágyaid tárgyának rögtön kötelező alád feküdnie. Nincs itt semmi kettős mérce, mindenki azt vár el amit akar, és aztán majd kiderül mi akad fent a hálón.


"Kaptad a mínuszt."

Most megyek telesírom a kispárnámat.


Egyébként azt tudom neked javasolni, hogy keresd fel a kedves előtted válaszolót, meg a többi nyomorultat és alakítsatok klubbot. Hetente, kéthetente összeültök, szidjátok a nőket, kiengeditek a gőzt, lepippantjátok egymás cerkáját, és így nem lesztek ilyen frusztráltak.

2018. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

"Tényleg kíváncsi vagyok, hogy milyen érvek szólnak a nemi erőszak mellett."


Hol kampányoltam én a nemi erőszak mellett? Kérlek idézd szó szerint, hol írtam, hogy a nemi erőszak kellene hogy legyen az elfogadott norma.


"Már bocs, de arra vágyakozol akire akarsz. De ez nem azt jelenti, hogy vágyaid tárgyának rögtön kötelező alád feküdnie. Nincs itt semmi kettős mérce, mindenki azt vár el amit akar, és aztán majd kiderül mi akad fent a hálón."


Itt arról a hülye kasztelméletről beszélek, amit a nők sulykolnak megállás nélkül, hogy suba subához, szép a széppel, ronda a rondával. Ez így nagyon szép, csak tudnám, hogy akkor mondjuk egy kövér, ronda, vagy éppen buta és gonosz lány miért választ mindig magánál sokkal jobb pasast, és őket miért nem szólja meg emiatt senki, hogy adja lejjebb az igényeit. Ha meg férfiakról van szó, rögtön ez az első "hasznos" tanács, hogy maradjon meg a szintjén, de még jobb, ha magánál rosszabbat választ. Ez így vastagon kettős mérce.


"Most megyek telesírom a kispárnámat."


Nagyszerű. Akkor kaptad az újabbat.


"keresd fel a kedves előtted válaszolót, meg a többi nyomorultat és alakítsatok klubbot. Hetente, kéthetente összeültök, szidjátok a nőket, kiengeditek a gőzt, lepippantjátok egymás cerkáját, és így nem lesztek ilyen frusztráltak."


Mondok neked egy frankót, aranyapám: ha nem tetszik a jogos kritika, nem bírod az ilyen kérdéseket, akkor NEM kell elolvasnod őket. Van ezeken kívül még jópár kategória itt. Világosan kivehető a primitív személyeskedéseidből, hogy te nem segíteni vagy tanácsot adni jársz ide, hanem jókat szórakozni mások rovására, és azokba rugdosni, akik a földön fekszenek. Utána meg játszod itt a sértett ártatlanságot, mikor valaki felkel a földről, és visszaüt, erősebben mint te. Nektek tán szabad kórusban gyűlölni itt a férfiakat, vagy mi? Mitől is vagy te különb? Ja, hogy semmitől...értem.

2018. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!