Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért ILYEN magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ILYEN magasak az igényei?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már sokkal közelebb vagyok a 30-hoz mint kellene (pedig még mindig elkérik a személyit sokszor)


Voltam már jó pár nővel is, a számláló is lassan a 30 felé araszolgat.


De sajnos buliból hazavinni nőket nekem sosem volt opció, mindig társkeresőkről indulva kellett összeügyeskednem a vonzalmat a részükről :(


És persze hamar falakba ütköztem, mert már az is csoda volt, ha egy átlagos szépségű lánynak kellettem.


És persze ezek a lányok hiába mondogatják, hogy én jóképü vagyok, én ÚGY odamondanám nekik, hogy "ja....de csak NEKED"


Na és hát én pesten az éjszakába is járkálok...HÁTHA...de már nagyon belefáradtam....tegnap pl benéztem 6 helyre, HÁTHA...


Egyik helyen táncoltam egy 30-as nővel, de mivel már nézett ki valahogy, ezért jött is a vérszivás, hogy hagyjam már békén, mert ő öreg, meg löttyedt a segge, stb, ez a tipikus kamu önutáló duma.


Bezzeg ha én kezdem el, hogy nem nézek ki jól, akkor azért ráznak le. Mondjuk élőben valahogy sosem kell magyarázni senkinek, hogy nem nézek ki jól, mivel egész egyszerűen eszerint történnek a dolgok, fintorogva elfordulnak, stb.


Na vissztérve ehhez a nőhöz, nyomatta ezt a kamu dumát, hogy ő igy meg ugy csúnya és öreg, nyilván várta, hogy majd BRILLLÍROZOK valamit az eszemmel, és akkor legalább arra ráfoghatja, hogy miért kavar velem....ugyanis egy jóképü fiu esetében nem kell magyarázat, mindenki látja, hogy jóképüvel kavar a csaj, az arcvesztés lehetetlen...


De ha egy csunyával kavar, akkor nagyon erős indokot kell találjon, hogy meg tudja magyarázni, hogy bár ronda volt a fiú, DE...


Na és tőlem mindig ezt DE-t várják.


Na mindegy én már mint mondtam nagyon belefáradtam ebbe az állandó tesztelgetésbe, hogy bizonyitsak, ugyhogy bele se megyek már...és nyilván nem is haladnak a dolgok, a csaj szépen ott is hagyott.


EGY PERCEN belül már láttam, hogy egy hozzám képest sokkal jobban kinéző pasival smárolnak.


JAAAAA, hogy annak a pasinak már nem kellett nyomatni ezt az "öreg vagyok" dumát?


2017. dec. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
mert én is azzal feküdnék le akivel akarok...csak épp nem osztanak lapot
2017. dec. 9. 13:21
 12/53 anonim ***** válasza:
91%

Mivel két ember kell a szexhez két szabad akarattal, ezért csak akkor lesz szex, ha mindketten úgy döntenek, hogy lesz.


A munkabérnek még mindig nem értem, mi köze ehhez.

2017. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

a nők sirnak h a pasik többet keresnek


de azt nem lehet felhozni h a nők könnyewn jutmnak szexhez

2017. dec. 9. 13:29
 14/53 Diavolino44 ***** válasza:
78%

Ezekhez akerdesekhez,( mert kb napi szintu), annyit szoktam irni, hogy kereslet kinalat, mert megtehetik, ennyi.

Itt annyival kiegeszitenem, hogy mar az irasodbol, teljes mertekben kiderul, hogy mennyire ostoba vagy, igy azon csodalkozok, hogy egyáltalán volt aki szoba allt veled. Nem sok totalisan sotet, es rosszindulatu kérdezőt latni mint te, szoval szerintem orulj annak a keves sikernek amihez jutsz.


Juguar elso reszevel nem ertek egyet. Mindig a ferfi hatarozza meg, hogyan fog a no viselkedni a kapcsolatban. Nekem tobb evig voltak olyan baratnoim akik kedvesek, aranyosak es csinosak voltak. Semmi nagyobb problema nem volt, csak szepen lassan kialudt a lang. Mikor hallom az uj sztorikat roluk, hat sokszor nem hiszek a fulemnek, mert melettem soha nem csinaltak ilyeneket.

A masodik reszevel egyetertek. Sokan piedesztara emelik a pun.t sose vartam el, hogy energetikus, kivallo humoru, tokeletes testu stb legyen a no. Viszont olyannal talakoztam, hogy egy ket tulajdonsaga kiemelkedo volt a holgynek. Ugy mint egy normalis embernek.

2017. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
87%
Most tényleg ez az indokod? Szerinted ugyanazért a munkáért ugyanazt a bérezést kapni annyira felháborító, mint eldönteni, hogy kivel akarsz szexelni? Hol a logika?
2017. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
a fizetést nem kapni szokta az ember hanem megszerezni
2017. dec. 9. 13:37
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozik érte. Még mindig nincs összefüggés.
2017. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

ki akadályozza meg hogy egy nő akármit is elérjen?


erre adj választ.

2017. dec. 9. 13:42
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld az "akármit", mert mindenre más a válasz.
2017. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
hogy annyit keressenek mitn a férfiak.
2017. dec. 9. 13:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!