Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért ILYEN magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ILYEN magasak az igényei?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már sokkal közelebb vagyok a 30-hoz mint kellene (pedig még mindig elkérik a személyit sokszor)


Voltam már jó pár nővel is, a számláló is lassan a 30 felé araszolgat.


De sajnos buliból hazavinni nőket nekem sosem volt opció, mindig társkeresőkről indulva kellett összeügyeskednem a vonzalmat a részükről :(


És persze hamar falakba ütköztem, mert már az is csoda volt, ha egy átlagos szépségű lánynak kellettem.


És persze ezek a lányok hiába mondogatják, hogy én jóképü vagyok, én ÚGY odamondanám nekik, hogy "ja....de csak NEKED"


Na és hát én pesten az éjszakába is járkálok...HÁTHA...de már nagyon belefáradtam....tegnap pl benéztem 6 helyre, HÁTHA...


Egyik helyen táncoltam egy 30-as nővel, de mivel már nézett ki valahogy, ezért jött is a vérszivás, hogy hagyjam már békén, mert ő öreg, meg löttyedt a segge, stb, ez a tipikus kamu önutáló duma.


Bezzeg ha én kezdem el, hogy nem nézek ki jól, akkor azért ráznak le. Mondjuk élőben valahogy sosem kell magyarázni senkinek, hogy nem nézek ki jól, mivel egész egyszerűen eszerint történnek a dolgok, fintorogva elfordulnak, stb.


Na vissztérve ehhez a nőhöz, nyomatta ezt a kamu dumát, hogy ő igy meg ugy csúnya és öreg, nyilván várta, hogy majd BRILLLÍROZOK valamit az eszemmel, és akkor legalább arra ráfoghatja, hogy miért kavar velem....ugyanis egy jóképü fiu esetében nem kell magyarázat, mindenki látja, hogy jóképüvel kavar a csaj, az arcvesztés lehetetlen...


De ha egy csunyával kavar, akkor nagyon erős indokot kell találjon, hogy meg tudja magyarázni, hogy bár ronda volt a fiú, DE...


Na és tőlem mindig ezt DE-t várják.


Na mindegy én már mint mondtam nagyon belefáradtam ebbe az állandó tesztelgetésbe, hogy bizonyitsak, ugyhogy bele se megyek már...és nyilván nem is haladnak a dolgok, a csaj szépen ott is hagyott.


EGY PERCEN belül már láttam, hogy egy hozzám képest sokkal jobban kinéző pasival smárolnak.


JAAAAA, hogy annak a pasinak már nem kellett nyomatni ezt az "öreg vagyok" dumát?


2017. dec. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a munkáltatók nem adnak nekik annyi pénzt ugyanazért a munkáért.
2017. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

ja ennyi?


külső ok akadályozza?


KEMÉNY.


Ja hogy a nőknek ennyi az élete, hogy be kell illeszkedni a férfiak által felépitett társadalomba, és annak a szabályait követni?


A férfi sosem hivatkozhat külső okokra, neki a természettel kell harcolni meg ilyen apróságokkal.

2017. dec. 9. 13:50
 23/53 anonim ***** válasza:
95%

Miért, a munkavállaló kérhet akármennyit, azt ki kell neki fizetni? A munkáltató dönt.


Az szerinted helyes, hogy valakinek a neme miatt ugyanazért a munkáért kevesebbet adnak? És elképzelhetsz olyat is, ahol a férfiak kapnak kevesebbet, az ugyanúgy undorító.

2017. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
5%

#15


Nem felháborító, emellett pedig már sok éve ugyan azt a bért kapják ugyan azért, legalább is európában. Sőt vannak olyan munkák amik (szinte) kizárólag nőknek lehetségesek.


És akkor jönnek az összesített wage gap-al való sírással, amikor az nem abból jön mert ugyan azért a munkáért kevesebbet kapnának, hanem azért, mert egyszerűen nem olyan jó fizetésű munkakörökben dolgoznak mint a férfiak. Pl elég kevés a női informatikus, precíziós hegesztő, kőműves, stb.

De annál több a büfé és ruhatár szakos, közgázos, stb nő, és mivel a kereslet nem olyan nagy ezekre, de a kínálat igen, ezért a fizetések sem olyan jók, és ebből adódik az ÖSSZESÍTETT wage gap.

2017. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
95%

UGYANARRÓL a munkáról beszélek.

Persze lehet szart kavarni meg másról beszélni.

2017. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
De várj, az eredeti kérdésre akkor ez a válasz? Azért nem akarnak a jó nők, mert wage gap?
2017. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

te tényleg nem veszed észre, hogy úgy beszélsz a nők helyzetéről, mintha az univerzum erői alapján lennének lekorlátozva?


ki a munkáltató, valami isten? az is csak egy ember végső soron.


SŐT, nagy cégeknél aki a pénzt adja mégcsak nem is találkozik a munkavállalóval.


Az, hogy a nők nem tudnak maguknak akkora pénzeket kiharcolni, mint a férfiak az más téma.


A férfiak miért érték el azt, amit? MEGENGEDTE nekik a világ? Ja nem....hanem kiharcolták maguknak az eredményeket....


A nők lehetnek vállalkozók is ugyanugy. Akkor is van wage gap? A női vállalkozók kevesebbet keresnek?


Arról ki tehet? A köcsög ügyfelek?

2017. dec. 9. 14:02
 28/53 anonim ***** válasza:
79%

Első két válaszoló után nem bírtam olvasni.

Ti hárman nagyon el vagytok tévedve.

2#, Igen.. Akiknek van mit tanulni, rosszba botlanak. Én sosem találom be ilyeneket. S minden korosztályban van brillírozó elme.

Írásotokból is üvölt, hogy rengeteg dolgot kell még megtanuljatok, hogy normális lányokat adhasson nektek a sors.

2017. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy valamiért harcolsz, nem jelenti azt, hogy megkapod. Akkor felvesznek helyetted olyat, aki nem harcoskodik.


Ja, lehet vállalkozó. Az is mindenkinek bejön, aki belekezd. Nem mindenkinek van meg hozzá a kezdőtőkéje.

2017. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

vállalkozáshoz kell kezdő tőke?


Az internet világában?


Ez milyen korlátolt gondolatvilág?


Értem, szóval a nőknek milyen rossz, hogy a köcsög férfi világ nem ad elég pénzt.


De ugyanakkor én nem sirhatok, hogy a nőknek könnyen van szex

2017. dec. 9. 14:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!