Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért ILYEN magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ILYEN magasak az igényei?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már sokkal közelebb vagyok a 30-hoz mint kellene (pedig még mindig elkérik a személyit sokszor)


Voltam már jó pár nővel is, a számláló is lassan a 30 felé araszolgat.


De sajnos buliból hazavinni nőket nekem sosem volt opció, mindig társkeresőkről indulva kellett összeügyeskednem a vonzalmat a részükről :(


És persze hamar falakba ütköztem, mert már az is csoda volt, ha egy átlagos szépségű lánynak kellettem.


És persze ezek a lányok hiába mondogatják, hogy én jóképü vagyok, én ÚGY odamondanám nekik, hogy "ja....de csak NEKED"


Na és hát én pesten az éjszakába is járkálok...HÁTHA...de már nagyon belefáradtam....tegnap pl benéztem 6 helyre, HÁTHA...


Egyik helyen táncoltam egy 30-as nővel, de mivel már nézett ki valahogy, ezért jött is a vérszivás, hogy hagyjam már békén, mert ő öreg, meg löttyedt a segge, stb, ez a tipikus kamu önutáló duma.


Bezzeg ha én kezdem el, hogy nem nézek ki jól, akkor azért ráznak le. Mondjuk élőben valahogy sosem kell magyarázni senkinek, hogy nem nézek ki jól, mivel egész egyszerűen eszerint történnek a dolgok, fintorogva elfordulnak, stb.


Na vissztérve ehhez a nőhöz, nyomatta ezt a kamu dumát, hogy ő igy meg ugy csúnya és öreg, nyilván várta, hogy majd BRILLLÍROZOK valamit az eszemmel, és akkor legalább arra ráfoghatja, hogy miért kavar velem....ugyanis egy jóképü fiu esetében nem kell magyarázat, mindenki látja, hogy jóképüvel kavar a csaj, az arcvesztés lehetetlen...


De ha egy csunyával kavar, akkor nagyon erős indokot kell találjon, hogy meg tudja magyarázni, hogy bár ronda volt a fiú, DE...


Na és tőlem mindig ezt DE-t várják.


Na mindegy én már mint mondtam nagyon belefáradtam ebbe az állandó tesztelgetésbe, hogy bizonyitsak, ugyhogy bele se megyek már...és nyilván nem is haladnak a dolgok, a csaj szépen ott is hagyott.


EGY PERCEN belül már láttam, hogy egy hozzám képest sokkal jobban kinéző pasival smárolnak.


JAAAAA, hogy annak a pasinak már nem kellett nyomatni ezt az "öreg vagyok" dumát?


2017. dec. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek joga van azzal szexelni, akivel akar, és nem tartozik senkinek semmivel.
2017. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

igen igen, és közben meg sírunk a wage gap miatt


oké

2017. dec. 9. 12:58
 3/53 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy valószínűleg tényleg jól nézel ki külsőre (felső 20-25%-ban lehetsz, a közel harminc nő alapján), de belsőre meg abszolút nem vagy vonzó a nők szemében. Azt hittem a fő kérdés alapján, hogy az egzisztenciáról, fizetésről fogsz beszélni, de a leírásodban azt írtad, hogy végülis a belsőddel van gond.


Nem vagy tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező, bátor, önbizalommal teli. Főleg ezek miatt nem jössz be személyesen a legtöbb nőnek. Ráadásul a közel harminc nő miatt már el is szálltál magadtól valahol és nem tudnál megállapodni, gyerekeket vállalni sem feltétlenül egy téged szerető csini csajszi mellett sem.


Szomorú kombináció, hogy külsőre megvagy arra, hogy tetssz sok csajnak, belsőre viszont nem. Ebből még mindig ki lehetett volna hozni régen (amikor háromnál tartottál harminc helyett), hogy édi, csini, cuki barátnőd legyen, akit nem zavar hogy belsőre férfiatlanabb vagy sokaknál. De ott meg magadat rontottad el, hogy ilyen sok nővel voltál (gondolom sokszor érezted, hogy van mit pótolnod) és ez meg már kevésbé tett képessé megállapodásra.


Onnan tudom mindezt amit írok, hogy én is hozzád hasonló cipőben járok.

25/F

2017. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
30%

Ahogy öregszel, úgy ábrándulsz ki fokozatosan a lányokból/nőkből. Magamon is ezt vettem észre.

Fiatal lányok: teszik a szépet, de fingjuk sincs mit akarnak és kivel vagy hogyan. Nincs céljuk, de elvárják hogy a másik célokkal rendelkezzen és össze kommunikációjuk a "majd meglátjuk, talán, nem tudom, jólvan" Önálló gondolatuk nincs sok.

30 körüli nők: én is megkaptam ezt a szokásos "mit keresek én melletted, hiszen idősebb vagyok nálad" szöveget. Nincs egészséges önértékelésük még azoknak sem akik kinéznek valahogy. Elvárásaik változóak. Vagy szélsősségesen magasak vagy pedig szimplán annyira ellentétes dolgot keresnek, hogy legfeljebb egy diliházban találnának olyan embert aki tudja teljesíteni.


Érdekes az, hogy én gyakorlatilag nem ismerek olyan lányt vagy nőt aki "normális". A többszáz közül akit ismerek egyet sem tudnék mondani hirtelen aki,

1: nincs elszállva magától/kórosan önbizalomhiányos

2: tudja mit szeretne a másiktól és nem csak rángatja előtte a madzagot mintha egy macskával tenné.

3: racionális külső/belső elvárásokkal rendelkezik a másik iránt.

4: nem anyagias.


Lehet mondani, hogy a rossz nőket találjuk meg, de érdekes, hogy mindig, minden férfi mindenhol csak a rossz nőkbe botlik bele. :D


Jelenleg egy olyan lányt szeretnék elképzelni aki fiatal kora mellett csinos (nem topmodell csak szép és csinos), tudja hogy mit szeretne a másiktól és nem a "talán" és "nem tudom" kifejezéseket mondogatja folyamatosan, épkézláb férfit akar maga mellé, épkézláb külsővel aki nem egy világklasszis ficosta vagy latin férfialsó modell szintjén van és nem az a harmadik kérdése, hogy "milyen autóval jársz".


Érdekes, hogy a férfi ismerőseim akik már túl vannak a harmincon mind ezt mondják, hogy társkeresőtől kezdve mindenhol csak antiszociális vagy beképzelt anyagias nőkbe botlanak vagy csak olyanokba akik semmit nem gondolnak komolyan, nincs önálló döntésük vagy elhatározásuk semmiről.

Egyedül itt a gyakorin tobzódó huszonéves szüzek áradoznak még a lányokról, 30 feletti férfiakat szinte soha nem hallok már arról beszélni, hogy milyen számára szimpatikus és energikus nőkkel találkozik.

2017. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
80%

Volt közel 30 nő, akivel eljutottál az ágyig, de később leráztad őket valamiért, és még nekünk vannak elérhetetlenül magas igényeink?


Öcsisajt, itt veled lesz a gond, nem a női nem képviselőivel.

2017. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

jajajajjjj,,,


nekem már bőven elég lenne, ha szexelnének velem.


ezen 25-30 nőn meg nem kell kiakadni, másoknak is simán van ennyi....csak mondjuk 4ed annyi munka árán,.ÉS SZEBB NŐK.

2017. dec. 9. 13:10
 7/53 A kérdező kommentje:

leráztam, mert sok ugye rosszul nézett ki


van aki engem rázott le


van akivel jártam


van akivel összejártam


van akivel évekig tartottam a kapcsolatot és volt néha-néha 1-1 dugás


stb.


legfőbb problémák abból adódtak, hogy nem voltak valami szépek ezek a lányok.


Mármint inkább ugy mondanám, hogy az átlagos szépséget alulról surolták


miközben a jóképünek született fiuk MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT szexi fiatal lányokkal vannak.

2017. dec. 9. 13:12
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a wage gap?
2017. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
a nők is kereshetnek annyit amennyit akarnak, mégis a rendszerbe magyarázzák bele, hogy ez miért nem sikerül
2017. dec. 9. 13:18
 10/53 anonim ***** válasza:
89%
De hogy jön a munkabér ahhoz, hogy mindenki azzal fekszik le, akivel akar és lehet?
2017. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!