Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért ILYEN magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ILYEN magasak az igényei?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már sokkal közelebb vagyok a 30-hoz mint kellene (pedig még mindig elkérik a személyit sokszor)


Voltam már jó pár nővel is, a számláló is lassan a 30 felé araszolgat.


De sajnos buliból hazavinni nőket nekem sosem volt opció, mindig társkeresőkről indulva kellett összeügyeskednem a vonzalmat a részükről :(


És persze hamar falakba ütköztem, mert már az is csoda volt, ha egy átlagos szépségű lánynak kellettem.


És persze ezek a lányok hiába mondogatják, hogy én jóképü vagyok, én ÚGY odamondanám nekik, hogy "ja....de csak NEKED"


Na és hát én pesten az éjszakába is járkálok...HÁTHA...de már nagyon belefáradtam....tegnap pl benéztem 6 helyre, HÁTHA...


Egyik helyen táncoltam egy 30-as nővel, de mivel már nézett ki valahogy, ezért jött is a vérszivás, hogy hagyjam már békén, mert ő öreg, meg löttyedt a segge, stb, ez a tipikus kamu önutáló duma.


Bezzeg ha én kezdem el, hogy nem nézek ki jól, akkor azért ráznak le. Mondjuk élőben valahogy sosem kell magyarázni senkinek, hogy nem nézek ki jól, mivel egész egyszerűen eszerint történnek a dolgok, fintorogva elfordulnak, stb.


Na vissztérve ehhez a nőhöz, nyomatta ezt a kamu dumát, hogy ő igy meg ugy csúnya és öreg, nyilván várta, hogy majd BRILLLÍROZOK valamit az eszemmel, és akkor legalább arra ráfoghatja, hogy miért kavar velem....ugyanis egy jóképü fiu esetében nem kell magyarázat, mindenki látja, hogy jóképüvel kavar a csaj, az arcvesztés lehetetlen...


De ha egy csunyával kavar, akkor nagyon erős indokot kell találjon, hogy meg tudja magyarázni, hogy bár ronda volt a fiú, DE...


Na és tőlem mindig ezt DE-t várják.


Na mindegy én már mint mondtam nagyon belefáradtam ebbe az állandó tesztelgetésbe, hogy bizonyitsak, ugyhogy bele se megyek már...és nyilván nem is haladnak a dolgok, a csaj szépen ott is hagyott.


EGY PERCEN belül már láttam, hogy egy hozzám képest sokkal jobban kinéző pasival smárolnak.


JAAAAA, hogy annak a pasinak már nem kellett nyomatni ezt az "öreg vagyok" dumát?


2017. dec. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj, hogy nem ad UGYANAZÉRT a munkáért UGYANANNYI pénzt.


A szexet meg miért kevered ide? Mi köze van a munkához meg a bérezéshez a szexnek? Semmi logika nincs abban, amit mondasz.

2017. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

a jóképü pasiknak miért jár több szex?


és a ronda nőknek miért jár szép pasi?


én is ember vagyok.

2017. dec. 9. 14:10
 33/53 anonim ***** válasza:
72%
Mert a nőknek is van szabad akarata. Ezt az alapvető dolgot kell felfognod.
2017. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy ezzel, hogy JÁR, magadnak ártasz. Ez nem valami ezo hülyeség, hogy kinek mi jár. Ki mit AKAR. Ha két ember szexelni AKAR, akkor szexelnek.



Ezzel a mágikus gondolkodással, hogy kinek mi JÁR, úgy tekintesz az egyik szereplőre, mint egy tárgyra.

2017. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

a nők is gondolnak ugy a pasikra hogy nekik jó pasi JÁR


és meg is kapják, mert ilyen a rendszer.

2017. dec. 9. 14:19
 36/53 A kérdező kommentje:
en csak akkor szexeltem, ha kidolgoztam a belemet, hogy össszejöjjön
2017. dec. 9. 14:19
 37/53 anonim ***** válasza:
76%
Nem azért kapják meg, mert JÁR, hanem mert a férfi is akarja.
2017. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
78%

És persze ezek a lányok hiába mondogatják, hogy én jóképü vagyok, én ÚGY odamondanám nekik, hogy "ja....de csak NEKED"


Nem is tudom, kinek vannak magas elvárásai.

Figyelj,vannak nők, akik ismerkednének veled, az már a te bajod, hogy ezzel nem élsz. Akkor lenne okod sírni, ha tényleg senkinek sem kellenél, de ez a leírás alapján egyáltalán nem így van.


22/N

2017. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

kellek nőknek ja....


csak nem mindegy milyeneknek....


aki jóképü annak tényleg minden körülmények között csak jó testü és szép arcú fiatal lányok jutnak, akik szexelni is akarnak


Nekem sose volt olyan, hogy minden rendben legyen.


én nekem az elérhetetlen, hogy normál szexi teste legyen a csajnak és ne legyen ronda és dugni is akarjon.

2017. dec. 9. 14:31
 40/53 A kérdező kommentje:

mi abban a magas elvárás hogy nem szeretnék ronda arcú nővel lenni


meg nem szeretnék kövér nővel lenni


meg nem szeretnék olyannal lenni akinek nincsen melle


meg nagy a hasa


stb.


kösz de nem

2017. dec. 9. 14:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!