Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért hiszik a férfiak, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hiszik a férfiak, a nőknek könyebb, mert csak a "jó nőket" tartják nőnek?

Figyelt kérdés

Mármint, egyes férfiak, nem mindenki szerencsére.


De amikor ilyeneket írnak, hogy "persze, a nőknek könnyű, válogathatnak", meg "mind csak a pénzre megy", meg "30 felett is csak a bulika meg a szexkapcsik", akkor igazából ők csak a nők egy kis csoportjára, a tökéletes külsővel rendelkezőkre gondolnak, kb mint:

[link]

[link]

[link]


Sosem esik szó az átlagos vagy netlántán az előnytelen külsővel rendelkező lányokról. Miért?


Ùgyis jönni fog, akkor mi az átlagos.

Akkor szerintem:


Átlagosan szép:

[link]



Átlagos:

[link]


2017. dec. 3. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Az átlagosan szép amit küldtél jobban tud válogatni szerintem mint az első 3
2017. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
A "tökéletes" címkével posztolt nők közel sem szépek, az utolsó különösen visszataszító. A "jócsaj" valójában az általad "átlagosan szépnek" titulált. Érdekes egy ízlésed van.
2017. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%

Már ne haragudj,de ezek közül a képek közül, az általad "átlagosan szépnek" hívott lány a legszebb. A felső 3 "tökéletesnek" mondottból meg a legalsó az már kifejezetten taszító. Szerintem az hogy kinek mi tökéletes meg az átlagos, az egyéni ízlés kérdése.


Egyébként meg nem hiszem azt, hogy a nőknek könnyebb!

2017. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%

Na a munkahelyemen is meg tudnám mutatni, mennyi átlagos kinézetű csaj van, hasonlítanak arra,amit annak linkeltél.

Rám se néznek,hozzám se szólnak, inkább kinevetnek a hátam mögött,és lenéznek. Pedig átlagosan nézek ki én is férfiként, és igényes vagyok magamra.

Tudod miért?

Mert vannak a jóképű férfiak is a környezetükben,és velük flörtölnek inkább,és fekszenek le velük,az nem baj,hogy csak egy menetre kellettek nekik,de inkább ezt csinálják,minthogy egy átlagos férfira egyáltalán foglalkozzanak...

26/F

2017. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
#4 te talán szexelnél olyannal, aki nem tetszik?
2017. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Azért hiszik, mert azt tapasztalják, hogy az átlagos, vagy átlag alatti nők is számos megkeresést kapnak.
2017. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

5-ös

Én igen.

2017. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Akkor én béna vagyok, mert nekem az átlagosnál linkelt nő kéne!
2017. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Én a seggem verném a földhöz, ha az "átlagosan szép" és "átlagos" linkeken szereplő lányok egyáltalán szóba állnának velem. De nem állnak, mert ronda vagyok. (Egyébként inkább őket választanám, mint a szerinted tökéletes külsővel rendelkező plasztikbarbikat.)
2017. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Neked, a tökéletes külső, minél kevesebb a ruha rajta??
2017. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!