Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az itteni férfiak azzal jönnek hogy a külső pénz számít a nőknek akkor lényegében a nők szűk rétegére gondolnak akik nagyon csinosak dekoratívak?

Figyelt kérdés

Kb a nők 20 30 százaléka lehet ez a réteg.

Ugyanís rengeteg átlagos kedves aranyos nőt ismerek akiknek nagyon nem ez a fontos.

Csomó haverom van aki totál átlagos rendes lánnyal van és egyáltalán nem élnek jól anyagilag és keményen pocak férfi cici befigyel.


2017. okt. 15. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy amikor az itteni nők a "minden férfi hűtlen" és a "nem vesznek észre a férfiak" alatt is ugyanúgy a férfiak felső 10-20%-ra gondol, tudod azok a Miszter Sárm jellegű beképzelt arcok.


Szóval igen igazad van, de forított nemekkel is igaz a dolog. Aztán valahogy a vége az amit írsz, pedig mindkét nem nyomja a dumát előre, aztán valahogy mégis összejönnek... Hmmmm...

2017. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Mondhatni igen.

Akikre panaszkodnak, hogy ilyen anyagias meg olyan anyagias, azt nem úgy képzelik el mint a szomszéd Juliskát, aki megvan szoli-műköröm-műszempilla szentháromság nélkül.

2017. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
25%
Nem! A ronda csajoknak is a gazdag pasi kell
2017. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk az érdekes, hogy ha még a ronda csajoknak is gazdag pasi kell, akkor hogy van ennyi anyagilag egyáltalán nem kiemelkedő helyzetű férfi párkapcsolatban... talán nem ez minden nőnek a fő szempont??
2017. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Múltkor a csinos haver barátnőm rontott be hozzám és pakolta ki a hűtöm mert hogy a pasija le van égve és nincs pénzük....
2017. okt. 15. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A nagyon csinos és dekoratív lanyok nem feltétlenül felszínesek..sokan közülük is normálisak..sőt,egyéni vélemenyem,de a sok kacsaszájú,póthajas csicsolinák nem tartoznak a csinos és dekoratív kategóriába :)
2017. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8-assal ertek egyet...
2017. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ezzel jönni, mert szerintem teljesen normális, hogy ezek fontos tényezők egy nő szemében, de én is úgy gondolom, hogy a csinosabb, dekoratívabb nőknek fontosabbak. De szerintem minden férfi csinosabb, dekoratív nőt szeretne magának, nem egy szürke egeret.
2017. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Próbálkoztam már szép nőknél is, csúnyáknál is, okosaknál is, butáknál is, de egy közös bennük: mind csak a külsőségeket nézik egy férfiban.
2017. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!