Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért hiszik a férfiak, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hiszik a férfiak, a nőknek könyebb, mert csak a "jó nőket" tartják nőnek?

Figyelt kérdés

Mármint, egyes férfiak, nem mindenki szerencsére.


De amikor ilyeneket írnak, hogy "persze, a nőknek könnyű, válogathatnak", meg "mind csak a pénzre megy", meg "30 felett is csak a bulika meg a szexkapcsik", akkor igazából ők csak a nők egy kis csoportjára, a tökéletes külsővel rendelkezőkre gondolnak, kb mint:

[link]

[link]

[link]


Sosem esik szó az átlagos vagy netlántán az előnytelen külsővel rendelkező lányokról. Miért?


Ùgyis jönni fog, akkor mi az átlagos.

Akkor szerintem:


Átlagosan szép:

[link]



Átlagos:

[link]


2017. dec. 3. 14:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként a kérdésedre a válasz IGEN, de ne aggódj, ez csak itt a gyakoris nyomik szerint van így, a való életben a férfiak nem így gondolkodnak azért.
2017. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem te elég nagy képzavarban vagy. Az első 3 egy orbitális nagy r**anc, tulajdonképpen szexuális segédeszköz, aki lehet sok pasit megkap (és elismerem, hogy egyáltalán nem rúgnám ki az ágyamból), de nem romantikus sétákra a parkban és idilli kávézgatásra, hanem s***ből szájba maratonra meg mélytorkozásra.

A 4. linken szereplő átlagosan szép csaj valójában álomszép tuticsaj akivel szerelem első látásra egy egész életet szívesen leélnék, azonban az utolsó linken szereplő átlagos csaj meg kifejezetten előnytelen külsejű és rohadtul nem átlagos (és akkor még finoman fogalmaztam).

Számomra ez a kategória az átlagos (akin nincs furcsa testi aránytalanság pl. orr, száj, szem és abszolút teljesen rendben van amúgy a külseje ugyanakkor első blikkre nem mozgat meg szexuálisan és inkább az ismerkedést preferálnám vele első körben, nem a szexet):

[link]

[link]

Ők pedig számomra álomcsajok, akik iszonyatosan vonzóak és amellett, hogy szexuálisan borzasztó attraktívak szinte biztos vagyok benne, hogy hosszú kapcsolatban is tökéletes testi/lelki támaszt tudnának nyújtani:

[link]

[link]

Amúgy megfigyeltem már és elég érdekes a nőknek az átlagos és átlag feletti nőről alkotott véleménye. Az átlag feletti lányokat hajlamosak vagytok alulbecsülni míg a kifejezetten előnytelen lányokat meg túlbecsülni.

2017. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, igazad van, a gyakoris férfiak viszont a kifejezetten szép lányokat állítják be max. átlagosnak.
2017. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akiket a kérdező belinkelt átlagosan szép illetve átlagos kategóriába, azoknak kb. egy fél órájukba tellik,hogy valaki felszedje őket egy szórakozó helyen. Jobban mondva egy fél óra alatt több férfi közül válogathatnak, igaz ezért rengeteget kell "melózniuk" fel kell öltözni és megjelenni az adott helyen. Ezek a nők már bőven a szép kategóriába tartoznak. Ismertem olyan lányt,aki tényleg csak átlagosnak volt mondható,még is mindig akadt neki partner,mást ő se nagyon csinált csak eljött szórakozni egyet.
2017. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%
# 5: Te kineveted és lenézed azt, aki nem tetszik?
2017. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ugyan nem #5-ös vagyok, de ki mondta, hogy bárki kinevetné/lenézné azt, aki neki nem tetszik? Hogy jön ez ide? Ezek szerint, aki nem dug mindenkivel, az mindenkit lenéz? Wtf logic...
2017. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
Az OkCupid felmérés óta tudjuk hogy nem a férfiak azok akik nem tudják meghatározni hogy mi az átlagos és mi nem. Másrészt amikor ezt mondjuk akkor arra gondolunk hogy az átlag nőnek könnyebb mint az átlag férfinak sokkal ami igaz is.
2017. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

# 16: Úgy jön ide, hogy:

- #4 arra panaszkodott, hogy nem csak nem fekszenek le vele azok a nők, akikről beszél, hanem kinevetik és lenézik.

- #5 ezután szemrehányóan felteszi a kérdést #4-nek, - arra apellálva, hogy biztos ő se jobb - hogy ő lefeküdne-e olyannal, aki nem tetszik neki, ezzel mintegy igazolni próbálva azon nők viselkedését is, ám nem helytelenítve a többi említett dolgot (kinevetés, lenézés).

- Erre kérdeztem vissza én, hogy akkor szerinte a kinevetés és a lenézés is belefér-e.


Avagy: sokunk egyáltalán nem azt várja, hogy a rossz külső ellenére majd háljon velünk valaki, hanem szimplán annyit, hogy emberszámba legyünk véve. Ez a szempont pedig gyakran elsikkad, ha ez a téma.

2017. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az első hárommal nem jönnék össze hosszútávra semmiképp. Az átlagosan szép számomra gyönyörű, nem is kérdés. És bár az átlagos jelzőt inkább negatív értelemben használtad szerintem, az utolsó lánnyal sincs semmi gond - nem hiszem, hogy nála ne jelentkeznének a férfiak.
2017. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#17 Az OkCupid felmérés óta tudjuk azt is, hogy a férfiak hiába tudják mi az átlagos, csak azért is a kifejezetten szép nőket keresik elsősorban.
2017. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!