Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért ILYEN magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért ILYEN magasak az igényei?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már sokkal közelebb vagyok a 30-hoz mint kellene (pedig még mindig elkérik a személyit sokszor)


Voltam már jó pár nővel is, a számláló is lassan a 30 felé araszolgat.


De sajnos buliból hazavinni nőket nekem sosem volt opció, mindig társkeresőkről indulva kellett összeügyeskednem a vonzalmat a részükről :(


És persze hamar falakba ütköztem, mert már az is csoda volt, ha egy átlagos szépségű lánynak kellettem.


És persze ezek a lányok hiába mondogatják, hogy én jóképü vagyok, én ÚGY odamondanám nekik, hogy "ja....de csak NEKED"


Na és hát én pesten az éjszakába is járkálok...HÁTHA...de már nagyon belefáradtam....tegnap pl benéztem 6 helyre, HÁTHA...


Egyik helyen táncoltam egy 30-as nővel, de mivel már nézett ki valahogy, ezért jött is a vérszivás, hogy hagyjam már békén, mert ő öreg, meg löttyedt a segge, stb, ez a tipikus kamu önutáló duma.


Bezzeg ha én kezdem el, hogy nem nézek ki jól, akkor azért ráznak le. Mondjuk élőben valahogy sosem kell magyarázni senkinek, hogy nem nézek ki jól, mivel egész egyszerűen eszerint történnek a dolgok, fintorogva elfordulnak, stb.


Na vissztérve ehhez a nőhöz, nyomatta ezt a kamu dumát, hogy ő igy meg ugy csúnya és öreg, nyilván várta, hogy majd BRILLLÍROZOK valamit az eszemmel, és akkor legalább arra ráfoghatja, hogy miért kavar velem....ugyanis egy jóképü fiu esetében nem kell magyarázat, mindenki látja, hogy jóképüvel kavar a csaj, az arcvesztés lehetetlen...


De ha egy csunyával kavar, akkor nagyon erős indokot kell találjon, hogy meg tudja magyarázni, hogy bár ronda volt a fiú, DE...


Na és tőlem mindig ezt DE-t várják.


Na mindegy én már mint mondtam nagyon belefáradtam ebbe az állandó tesztelgetésbe, hogy bizonyitsak, ugyhogy bele se megyek már...és nyilván nem is haladnak a dolgok, a csaj szépen ott is hagyott.


EGY PERCEN belül már láttam, hogy egy hozzám képest sokkal jobban kinéző pasival smárolnak.


JAAAAA, hogy annak a pasinak már nem kellett nyomatni ezt az "öreg vagyok" dumát?


2017. dec. 9. 12:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
73%

Kis sármőr...


De ha neked kéne a jó nő, miért nem érted meg, hogy a nőknek meg a jóképű pasi kell?

2017. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

kezdődik már....


nem jó nőkről beszélgetünk, hanem "nem rondákról"

2017. dec. 9. 14:34
 43/53 anonim ***** válasza:
73%

Akiket mindig belinkelnek? A szuperszexi, hibátlan, vékony, nagymellű csodákról van szó?


Nem értem, ha te pontosan tudod, milyen NEM vonzódni egy nőhöz, akkor tudod, mit éreznek, ha meglátnak.

2017. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

nem nem....leirom:


155-165 centi magas


45-55 kiló


A kosártól nagyobb mell


nem lapos segg


asszem magyarországon nem kevés ilyen nő van.


De ugy látszik én a ronda kövérekkel vagyok egy polcon.


milyen jo hogy csak ennyit érek

2017. dec. 9. 14:38
 45/53 anonim ***** válasza:
63%

Szóval neked nem kellenek a "csúnya" a nők és ez a világ legtermészetesebb dolga, de ha a nőknek nem kellene a "csúnya" férfiak, akkor máris dögöljön meg az összes mocskos, felszínes ri_banc.

Nincs több kérdésem főnök úr...

2017. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

jAAAAA CSAK tudod belemagyarázzák, hogy a pasiknál nem a külső számit...


nekem van mivel kompenzálni, jól keresek, rendes munkám van.


de ez nem kompenzál semmit. Mivel kutyát nem érdekli

2017. dec. 9. 14:43
 47/53 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, emlékszem rád. Nem hiszem el, hogy ennyi időt pazaroltam rád.

Befejeztem.

2017. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Annyira megérdemelnénk, mint faj a kihalást emiatt a "nem akarnak velem szabad akaratukból dugni a nők = el vagyok nyomva :(" mentalitás miatt. Putyin/Trump/Kim igyekezzetek már azokkal az atombombákkal....
2017. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Te hány csúnya/kövér/igénytelen csajhoz mész oda próbálkozni?
2017. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
23%

Mert megtehetik. Bazinagy a férfitöbblet, még egy ronda lány is kap minimum 10 levelet hetente egy átlag társkeresőn. A nagyokon mint a Tinder meg a Badoo, ennél még sokkal többet is. Naná hogy elszállnak az igényei, dehogy fogja ő beérni az átlagpasasokkal. Nekünk meg nyomják a "legyen önbizalmad, kisugárzásod, határozottságod" örökzöld slágert. Álszent, sunyi szövegből mái napig bőven kijut.

Ha csak sexelni akarsz, nincs gond, rosszlanyok.hu-n kinézel egy szimpatikus csajt, kifizeted az árát, oszt tehetsz vele, amit akarsz, nem huzigálhatja a száját, különben nincs mani.


A munkaügyi részről meg annyit, hogy egyenjogúság van, illetve lett, a nők kinyerválkolták maguknak, és különben is, mindig megkapjuk hogy ők mindig mindent jobban tudnak mint a pasik. Nosza hajrá, lehet menni kőművesnek, uránbányásznak, programozónak, mutassák meg a csúnyarossz férfiaknak, hogy köll eztet csinálni!

Szerintem Varga Julcsa egy centtel nem kapott volna kevesebbet, ha ő írja meg a Windows XP-t, mint Bill Gates. Vagy épp senki nem használna gyertyát csak azért, mert Varga Julcsa találta fel az izzólámpát, nem Thomas Edison. A világon senki és semmi nem akadályozza a nőket, hogy sikeresek és gazdagok legyenek fejlesztésekkel, találmányokkal.

Jaaaa hogy büdös a tanulás? Valóban, sokat kell tanulni a sikerhez. A fröcskölődés, cirkuszozás, férfigyűlölet sokkal egyszerűbb, ezekhez nem kell agy.

2018. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!