Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel neked mi a legideá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel neked mi a legideálisabb egy férfitől a munkáját illetően?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne mondd, hogy nem szempont, mert nemrég egy lány éreztette velem, hogy de, igenis szempont, és nem vagyunk egy ligában. Nyilván ő nem "a lányok" összessége, értem, de felmerülhet ez is egy kapcsolat kialakításában, és ennek szól a kérdés.

Megelőzöm, nem nyolcszakmunkás kisiparos vagyok, olajfoltos kantáros naciban.:)

Egy bizonyos ésszerű keretben mozogva értem a ezt. Általában mi az elvárás, vagy mi az a szint, ami alatt már fennakad valaki számodra?


2017. szept. 13. 22:19
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Egyébként férfiként én nem a diplomát, inkább a munkahelyet nézem meg.


Volt egy bolti eladó párom, okos, értelmes lány, abbahagyta a sulit, mert dolgoznia kellett menni. Napi 8 órát töltött kevésbé okos, értelmes kollégái között, akiket a világból kb a Blikk-Bors szintig érdekelt bármi.


Mikor jött haza, és mesélte, hogy egész nap mit dumált a 8 általánost végzett raktarossal. Mikor az elején még nevetett, hogy milyen hülyeséget gondolnak a világ dolgairól, aztán szépen lassan ezek a dolgok elkezdtek beszivárogni az életébe...

Ráadásul a munka sem volt nagy szellemi kihívás, így lassan ő is kezdett belefáradni mindenbe, ami az volt.


Bocs, nem ragaszkodom a diplomához, de ahhoz igenis, hogy olyan munkahelyi közegben mozogjon, ahol az emberek általánosan megütnek egy szintet (és nem csak az "ismerek egyet" mennyiségben), és a feladatok is olyanok, hogy némi agymunka kelljen hozzá.


Nem nézem le azt, aki nem ilyen foglalkozású, de azt tudom, hogy nem fog működni a kapcsolat. Próbáltam, mostanra meg nem vagyok tini, hogy éveket szánjak arra, amiről már tudom, hogy nem megy, keresek inkább olyat, akinél nincs alapból olyan tényező amiről tudom, hogy gáz lesz.


Nagyon sok ismerős nő is hasonlóan gondolkozik, persze, lehet próbálkozni, hogy majd a következő kőműves imádni fogja a színházat, meg a következő autószerelő hátha jól tud beszélni a világ dolgairól, de egy bizonyos kor után társat keresel, nem két buli között akarsz kavarni valakivel, és nem akarsz 30 szakmunkással randizni csak azért, hogy kiderítsd van e közöttük 1, akire nem illik a sztereotípiák sora.

2017. szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
58%

#41

Ha neked évek kellenek arra, hogy kiderítsd, kivel lehet beszélgetni, a hiba a te készülékedben van.

2017. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

nem, az évek ahhoz kellenek, hogy 50 szakmunkás lánynak udvarolgassak, meg randizgassak, mire kiderül róluk az, hogy nem csak 1-1 témához nem értenek, hanem semmihez.



Azzal ugyanis nem szokott gondom lenni, ha valakivel randizgatok, és nem ért egy témához, azért nem dobom rögtön. De mikor a 4. randin sem találunk semmi közöset, akkor azért elgondolkozom.

2017. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Jó, figyi, ez szemlélet kérdése. Aki úgy áll hozzá, hogy csak egyféle emberrel tud beszélgetni tartalmasan, az nyilván egyféle embert fog bevonzani. A te dolgod.
2017. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!