Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel neked mi a legideá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel neked mi a legideálisabb egy férfitől a munkáját illetően?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne mondd, hogy nem szempont, mert nemrég egy lány éreztette velem, hogy de, igenis szempont, és nem vagyunk egy ligában. Nyilván ő nem "a lányok" összessége, értem, de felmerülhet ez is egy kapcsolat kialakításában, és ennek szól a kérdés.

Megelőzöm, nem nyolcszakmunkás kisiparos vagyok, olajfoltos kantáros naciban.:)

Egy bizonyos ésszerű keretben mozogva értem a ezt. Általában mi az elvárás, vagy mi az a szint, ami alatt már fennakad valaki számodra?


2017. szept. 13. 22:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyen kérdéseket mindig megfordítom, hogy kiakadnék-e, ha egy pasi akarna x állású nőt vélt vagy valós előnyök miatt.

Kiakadnék, így nem érdekel, mit csinál, amíg keres annyit, hogy magát el tudja tartani.

2017. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
31%
Az én párom olajfoltos szakmunkás, de elhiheted, hogy sokkal többet ér, mint az olyanok, akik lenéznek másokat..
2017. szept. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
33%

#18

Érnek majd még meglepetések, ha szerinted csak az orvosra meg a jogászra lehet felnézni, és velük tartalmas életet élni. Naiv vagy.

2017. szept. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
53%
Inkabb szellemi foglalkozasu.Nem a penz miatt,hanem mert igy tartalmasabbak a beszelgeteseink,ennyi. A pizzafutaros kapcsolathoz meg csak annyit h mire diplomazol,keves lesz neked. Vagy te leszel tul sok neki a velt vagy valos elvarasaiddal.
2017. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
11%
Női szemmel szerintem ha helyes, rendes, megbízható a férfi, aki még a véremet is fel tudja hevíteni egyetlen pillantásával az lehet olajfoltos kantáros naciban is. Szerencsére senkihez sem a munkája alapján vonzódtam eddigi életem során. Mondjuk egyszer randizni hívott egy kutató orvos, aki éppen az Ebola vírusával dolgozott....na akkor megijedtem,és gyávaság ide, gyávaság oda, lemondtam a randit.
2017. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
41%
Biztos én vagyok ilyen űrlény, és megtaláltam a világ egyetlen autószerelőjét, akivel Dzsingisz kán hódításairól is lehet beszélgetni, de egyébként kizárólag szellemi foglalkozásúak tudnak írni-olvasni-beszélgetni.
2017. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
20%
A párom szakmunkás, olajfoltos kantáros naciban, és imádom, ráadásul máris különb nálad, mert nem szólja le mások küllemét és munkáját. :)
2017. szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
83%
Lényeg hogy dolgozzon,ne a seggét meressze otthon.
2017. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
50%

#26

A párom autószerelő, és eddig még nem volt olyan téma, amiről ne tudtunk volna beszélgetni. A barátai is főleg szerelők, lakatosok, stb, velük is bármiről lehet :)

2017. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
75%
A lényeg, hogy szeresse (vagy legalább ne utálja) és tudjon benne fejlődni, legyenek ambíciói. Az, hogy ezt milyen területen teszi, az már az ő dolga :) Előny a szellemi munka, de nem feltétel - egyszerűen azért, mert szerintem így több közös témánk lenne.
2017. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!